Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaVreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.

In jos 
+7
ScRe3nN
FrostBite
Tai-Pan
.Úniqúe
ǩhƪLL
pepsyl3mon
Coca-Cola;x
11 participanți

Vreti ca preturile la bns. jos sa fie 0 yang?
Da
Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Vote_lcap43%Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Vote_rcap
 43% [ 10 ]
Nu
Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Vote_lcap57%Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Vote_rcap
 57% [ 13 ]
Total voturi : 23
 

AutorMesaj
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitimeSam Mai 19, 2012 11:06 am

Salut...as vrea sa-i propun lui Angel sa pune din nou preturile la bonusurile de jos cu 0 yang.De ce?Pentru ca de pe-o zi pe alta apar foarte multi modati iar ceilalti playeri cu itemele ,,normale'' sunt nimiciti din start.Dar cu preturile de jos am putea sa facem seturi pt. rezistenta ca sa putem rezista celor cu iteme modate.Vreau si parerea playerilor de aceea am facut si sondaj dar mai ales cea a lui Angel.
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitimeSam Mai 19, 2012 11:13 am

Contra;),cei ce si`au facut iteme cu bonusurile de jos cu un pret vor fi dezavantajati si nemultumiti:) deoarece au muncit pentru bani.

Si asa e foarte usor sv:),de mai baga si bonusurile de jos fara pret..:-j banii ii faci repede:) bonusurile nu sunt scumpe:).
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitimeSam Mai 19, 2012 7:15 pm

INtr-adevar,pepsy are dreptate.Serveru e prea usor.Daca donez 200 lei si imi iau un mod pregatit la tutoriale tot de pepsy,care nu cred ca poate fi batut,sunt cel mai tare si dupa aia ma plictisesc de server si ma las.Na,asa e si cu bonusurile pvp,fac seturi full tare /rez.sa zicem ca reusesc sa bat un modat,2 si dupa ce faci?Ca toti modatii aia care stiu sa faca seturi te bat,ca aia au full rez saibe,pumnal,magie,corporal,deci nu le poti da dmg ceva mai mare de 1-2k.Unii isi baga pe mod doar tarie tarie tarie tarie......sau pv pv pv pv pv.Odata l-am intalnit pe unu cu vreo 60k pv si nu il puteam batea chiar daca ii prindeam 15k cu noru.Deci contra.Ar fi inutil.
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitimeSam Mai 19, 2012 9:21 pm

ǩhƪLL a scris:
INtr-adevar,pepsy are dreptate.Serveru e prea usor.Daca donez 200 lei si imi iau un mod pregatit la tutoriale tot de pepsy,care nu cred ca poate fi batut,sunt cel mai tare si dupa aia ma plictisesc de server si ma las.Na,asa e si cu bonusurile pvp,fac seturi full tare /rez.sa zicem ca reusesc sa bat un modat,2 si dupa ce faci?Ca toti modatii aia care stiu sa faca seturi te bat,ca aia au full rez saibe,pumnal,magie,corporal,deci nu le poti da dmg ceva mai mare de 1-2k.Unii isi baga pe mod doar tarie tarie tarie tarie......sau pv pv pv pv pv.Odata l-am intalnit pe unu cu vreo 60k pv si nu il puteam batea chiar daca ii prindeam 15k cu noru.Deci contra.Ar fi inutil.


cu modu lui pesy esti cel mai bun da cred si eu ca iti ei batae ...
CONTRA si oricum tot atat vor ramane ca asa a zis angel Wink
Sus In jos
Tai-Pan
Membru
Membru
Tai-Pan


Data de inscriere : 11/10/2010
Varsta : 28
Localizare : Prin lume hai hui

Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitimeSam Mai 19, 2012 10:58 pm

TOTAL PRO!! :kingg2:
Cei care s-au modat normal ca acum nici nu simt situatia, pe sistemul " Ma doare la basca " :asdf dar daca vrei sa atragi playeri ar fi mai usor cu 0 yang si nu sa bagi 200 lei, poate pentru unii sanatosi la cap n-ar baga intr-un joc nici 5 lei :calm:
Apropo: Ar fi mai frumos servaru' cu 0 yang ptr. bonusuri, pentru ca altfel te plictisesti facand bani Very Happy .
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitimeDum Mai 20, 2012 12:05 am

Asassin4Ever a scris:
TOTAL PRO!! :kingg2:
Cei care s-au modat normal ca acum nici nu simt situatia, pe sistemul " Ma doare la basca " :asdf dar daca vrei sa atragi playeri ar fi mai usor cu 0 yang si nu sa bagi 200 lei, poate pentru unii sanatosi la cap n-ar baga intr-un joc nici 5 lei :calm:
Apropo: Ar fi mai frumos servaru' cu 0 yang ptr. bonusuri, pentru ca altfel te plictisesti facand bani Very Happy .

Tu te plictisesti sa faci ban a?Smile) Dar daca s-ar baga alea la 0 yang nu te-ai plictisi stand degeaba?
CONTRA.
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitimeDum Mai 20, 2012 12:28 am

Martinez a scris:
Asassin4Ever a scris:
TOTAL PRO!! :kingg2:
Cei care s-au modat normal ca acum nici nu simt situatia, pe sistemul " Ma doare la basca " :asdf dar daca vrei sa atragi playeri ar fi mai usor cu 0 yang si nu sa bagi 200 lei, poate pentru unii sanatosi la cap n-ar baga intr-un joc nici 5 lei :calm:
Apropo: Ar fi mai frumos servaru' cu 0 yang ptr. bonusuri, pentru ca altfel te plictisesti facand bani Very Happy .

Tu te plictisesti sa faci ban a?Smile) Dar daca s-ar baga alea la 0 yang nu te-ai plictisi stand degeaba?
CONTRA.


contra, eu am bagat 2kkk in rinata sa intre int jos si mobi.



Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta/Poarta6

Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitimeDum Mai 20, 2012 12:43 am

Nu, Ca altfel se fac seturile prea usor si dupaia o sa vrem iar sa fie 50kk ala de jos sau 100kk cat e:)
Sus In jos
xTiGeR
Membru Elite
Membru Elite
xTiGeR


Data de inscriere : 12/06/2011
Localizare : In Universul Meu !

Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitimeDum Mai 20, 2012 3:22 am

Nici o Sansa .
E un topic prostesc ... cu un motiv prostesc .
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitimeMier Mai 30, 2012 12:27 pm

Up.Vreau si parerea altor playeri.
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitimeSam Iun 02, 2012 8:24 am

Pro pt. a face doar set mobi jos ..atat

Contra pentru restu Smile))

CONTRA TOTAL pt ca playeri care au stat ore ca sa faca un set sa zicem mobi INT si MOB ... ar fi descuranjant
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitimeSam Iun 02, 2012 10:55 am

Ðяuiđ. a scris:
Pro pt. a face doar set mobi jos ..atat

Contra pentru restu Smile))

CONTRA TOTAL pt ca playeri care au stat ore ca sa faca un set sa zicem mobi INT si MOB ... ar fi descuranjant
Hm da ai dreptate.Chestia asta ar fi valabila doar daca se va mai da vreodata restart la server...si cred ca o sa se mai dea...nu prea curand dar...
Sus In jos
xMorty
Membru
Membru
xMorty


Data de inscriere : 26/05/2012
Localizare : undeva in banat

Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitimeLun Iun 18, 2012 10:34 am

contra.. Neutral ce dq asta nu e server pvp Rolling Eyes
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitimeLun Iun 18, 2012 11:15 am

xMorty a scris:
contra.. Neutral ce dq asta nu e server pvp Rolling Eyes
Tin sa te contrazic. E vreo 70% pvp 30% pvm.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.   Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare. Icon_minitime

Sus In jos
 
Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta
» Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare.
» Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic)
» Lsasati topikul descis ca vreau sa abge comentari toti nu vreau sak muati
» Angel uitete important

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: