Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasanu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta Empty
MesajSubiect: nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta   nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 5:54 am

auziti stiti cumva mie de ce nu imi merge niciodata status server si register-ul pe site?
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta Empty
MesajSubiect: Re: nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta   nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 5:57 am

Nici mie...
Nush ce are.
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta Empty
MesajSubiect: Re: nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta   nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 11:58 pm

αℓєχ ;x a scris:
Nici mie...
Nush ce are.

o pers de preferabil angel sau ardeash ma lamureste si pe mn dc nu merge nici acum stiu chestia ca dak nu merge acum incearca in 2 ore am incercat de 10 ori in 2 ore si tot nik
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Continut sponsorizat





nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta Empty
MesajSubiect: Re: nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta   nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta Icon_minitime

Sus In jos
 
nu vreau sa fac un topic aiurea dar am si eu o intrebare nu e asa importanta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: