Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPropunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic)

In jos 
3 participanți

Cum vi se pare?
Pro
Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) Vote_lcap80%Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) Vote_rcap
 80% [ 4 ]
Contra
Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) Vote_lcap20%Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Total voturi : 5
 

AutorMesaj
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) Empty
MesajSubiect: Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic)   Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 7:10 am

Sal...Am vn cu o propunere la server:
-Implementarea metinelor boss de lvl 1 am auzit si io de ele dar inca nu se stie dropul...angel ma intrebam daca leai putea implementa sau sa le bagi la un event alea care dropeaza caine salbatic si testoasa de desert si otraveste inamicul odata la 15 sec.
Astept pareri Pro,Contra.
Sus In jos
Mircea12345
Membru
Membru
Mircea12345


Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 30
Localizare : Deva

Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic)   Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 7:13 am

sa te fac sa intelegi , metinele boss de lv 1 se folosesc doar pentru eventu razboiul regatelor , nu pica nimic din ele , daor daca ardeash va seta sa pice ... daca nu nu va pica chiar daca bati 100 000 si nu va pica nimic ,s sunt extrem de greu de batut Smile de acceea se folosesc doar pt razbouiul regatelor Smile deci nu are sens ceea ce ai spus tu , doar ca te inteleg ca probabil nu stiai Smile dar acum sti... nu se folosesc decat pt eventul razboiul regatelor


Pace !
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic)   Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 7:16 am

Zauras te rog schimba avatarul , nu tiam dat voie sa il pui!!!
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic)   Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:49 am

mai astept pareri Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic)   Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic) Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere pt. implementare(sper sa se uite si ga sau owneru la topic)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sper sa se uite si Anger ...
» Vreau sa fac o propunere importanta.Sper ca va fi luata in considerare.
» Implementare monstrii map1, map2
» Catre angel / ardeash implementare new status!
» topic de plictiseala

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: