Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaStiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
kiduu
Membru
Membru
kiduu


Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 29

Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Empty
MesajSubiect: Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare.   Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Icon_minitimeSam Noi 19, 2011 11:59 am

Nume:kaida
Regat:Rosu
Lvl:88
In seara aceasta ora 21:30 aproximativ..imi faceam P-urile in map2 , eram in centru acela in care nu poti ataca un jucator Very Happy.Vine unu Cipry ,regat albastru lvl 96 sau 94 si da in mine cu lovituri de sabie ma scoate din centru .. apoi mi-a dat o magie si mi-a cazut rinata:|.La fel uneia de pe server era grad neutru ,tot la fel dadea in ea si cadea ,chiar daca era in centru acela .
Poza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
PS:vreau rinata inapoi si ban acelui Cipry : Mad
Sus In jos
DeadMachineS
Membru Elite
Membru Elite
DeadMachineS


Data de inscriere : 08/10/2011
Varsta : 25
Localizare : CONSTANTA CERNAVODA

Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare.   Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Icon_minitimeSam Noi 19, 2011 12:01 pm

Cer T.c si eu l-am vazut ca eram acolo si avea un bug.Dar nu am vazut cand ti-a cazut rinata
Sus In jos
kiduu
Membru
Membru
kiduu


Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 29

Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Empty
MesajSubiect: :D   Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Icon_minitimeSam Noi 19, 2011 12:02 pm

am imagine cand are rinata in mana . o s-o pun imediat.
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare.   Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Icon_minitimeSam Noi 19, 2011 12:06 pm

Foarte ciudat...
Jucatorul Cipry a fost banat permanent.
Din moment ce faceati magiile P nu cred ca erati neutru insa pentru ca sunteti in centru 119 MD au fost transferate contului dvs. pentru a achizitiona arma pierduta deoarece dovada este destul de convingatoare.
Daca stiti cealalta persoana aflata in cauza o puteti anunta sa ceara si ea la fel despagubire DOAR DACA ARE DOVADA CA DVS.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare.   Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Icon_minitimeSam Noi 19, 2011 12:08 pm

Nu este nevoie.
Intamplarea face ca acel jucator sa aiba in inventar o inima de dragon. Ca este a ta sau nu, este acolo.
Asa stiam si eu acel hack - doar de atacat in zona pvp nu sa pice iteme - decat daca te omoara si esti cu grad negativ.
Oricum ati primit MD datorita acestui hack...
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta/Poarta6

Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare.   Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Icon_minitimeSam Noi 19, 2011 12:08 pm

Lol =)) Cipry ?:O lam vazut la ora 20 avea hack 3x dmg Neutral dadea in mne ca taranu si dupa 10 minute mai avea kick si nu am apucat sa fac print si video..
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare.   Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Icon_minitimeSam Noi 19, 2011 12:10 pm

Are si IP static...sa se mai joace ca o pateste serios pe viitor.

Subiect inchis !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare.   Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare. Icon_minitime

Sus In jos
 
Stiu ca nu trebuie facut aces topic aici dar va rog sa-l luati in considerare.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» acest topic este facut pentru cei care copiaza numele ....
» Cred ca aici trebuie postat.
» Stiu ca am facut prea multe topicuri pe ziua de azi dar...
» Ceva ce ar trebui luat in considerare
» Stiu ca nu trebuia postat aici!dar il pun sa va dati toti cu parerea!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: