Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaBuna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
XxNiNjUkYxX
Membru
Membru



Data de inscriere : 30/10/2011

Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut Empty
MesajSubiect: Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut   Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut Icon_minitimeLun Oct 31, 2011 12:34 am

Pai sa incepem cu ce mi se pare cel mai bun

NINJA: trebuie Flexibilitate 17 sus 15 jos + tarie oriunde
rezistenta magie sus
val atacului ( doar daca vreti voi )
tare la viimpiri +25 ( pt cresut )
si aparare 2 maini

WARIOR : tarie pe toate itemele sus +jos + tarie oriunde
rez magie
val atacului
tarie vampiri 25
aparare 2 maini

SURA:INTELIGENTA pe toate itm sus +jos +tarie oriunde
rez magie
val atacului
tarie vampiri
aparare 2 maini

SAMAN:Inteligenta sus jos pe toate itm + tarie oriunde
rezistenta la magie
val atacului
tarie vampiri
aparare 2 maini

D'apoi cine vrea sa isi faca seturi treaba lui eu zic ca astea sunt cele mai bune si iti da dmg mare chiar de gm daca til faci calumea

ca de ex pe un svr PRIVAT ( nu dau nume ) aveam o samanca de lvl 90 si rupeam dadeam 15kk 10kk critik si normal vro 6-7kk
Bye bye si ne mai vedem Very Happy lasati reply daca v-am fost de folos






Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta/Poarta6

Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut Empty
MesajSubiect: Re: Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut   Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut Icon_minitimeLun Oct 31, 2011 1:23 am

Bun Bvo Smile
Sus In jos
mafia203
Membru
Membru
mafia203


Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut Empty
MesajSubiect: In mare parte ai dreptate   Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut Icon_minitimeSam Noi 05, 2011 4:21 pm

in mare parte ai dreptate,dar nu este valabil pt toate serverele.Si eu mai joc un server privat nemtesc f fain,dar nu dau nume,unde am un ninja acum de lvl107.Am bonusat singur pumnalele de lvl80 cu pietre de +8 si alte bonusuri.Am si 10mii PV p ele si am critic de minim 19mii.Am aparare 2021 si PV total de 129mii,dar is totusi slabutz la duel pe acel server.Deci sunt servere si mai puternice unde nu functioneaza regula.
Sus In jos
♥Michael♥
Membru
Membru
♥Michael♥


Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Undeva' Langa Arad !

Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut Empty
MesajSubiect: Re: Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut   Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut Icon_minitimeDum Noi 06, 2011 12:11 am

Asta e cel mai slab tutorial care l-am vazut... Unde d-zeu sunt restu apararilor ? numa de armele cu 524 atac te aperi ? :O Pumnal ,Sabie, Sageti astea sunt uitate ? Daca pui asa ceva este valabil pt orice server... Wink Doar ca mai trebuie amestecate cu inca niste bonusuri... ! Bafta la joc !
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut Empty
MesajSubiect: Re: Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut   Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut Icon_minitimeMier Noi 09, 2011 4:19 am

javascript:emoticonp(':bravo:')
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut Empty
MesajSubiect: Re: Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut   Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna la toti , sa va zic ce iteme va trebuie pentru duel+crescut
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Tutoriale vechi-
Mergi direct la: