Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)

In jos 
+2
.Úniqúe
FuckerPadmak
6 participanți
AutorMesaj
FuckerPadmak
Membru
Membru
FuckerPadmak


Data de inscriere : 06/08/2011

PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Empty
MesajSubiect: PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)    PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Icon_minitimeLun Apr 15, 2013 10:39 am

Deci hai sa fac niste propuneri interesante spun eu ...si sa ii dau niste ideei pt urmatorul server ,lui Angel
1) introducerea level maxim 250 ( deoarece asa vor fii mai multi playeri )
2) Serverul de joc sa fie pvm -pvp (pvp la partea ca la negustori de arme /armuri sa fie arme si otele level 65 +0 atat.)
3) Introducerea Armelor "GM" La evoluari care sa arate cam asa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
4) In Joc respectiv evoluariile sa fie gen otel +9 > king1 >king2 > armura de furtuna (restul pe site )
5) Introducerea Postului de VIP aceesta costand in jur de 70 de lei permanent si aceeasta Avand Beneficiile : Level 250 acces la comenzi /poly , [VIP] in fata numelui , si acces la comenzile /dc ,si /block_chat ( aceeasta avand un rol de a modera si jocul .
6) Introducerea Armurilor de Safir ,Rubin ,Armurilor de lumina pe site ( pret intre 50-60 de lei bucata)
7 ) Introducerea Odata a tuturor armelor de pe site aceeastea fiind putand acchizinionate doar prin banca .
Cool Bonusurile 6.7 sa aiba un pret decent fiind putand acchizitionate Prin Donati prin cartele telefonice .
9) Pentru evolutii sa fie cerute perle albe rosi albastre ,aceestea gasinduse la negustorul de armuri ,pretul fiind 150 kk /bucata , Iar de la +7 sa fie ceruta o perla alba la +8 albastra +9 rosie , iar la evolutie toate trei odata .
10 ) REGULA DE AUR FARA MODATI !
11) Introducerea itemelor perfect bonusate ATENTIE NU MODATE! PERFECT BONUSATE ADICA SA LE BONUSEZE ANGEL ITEME LA VALORILE MAXIME DIN JOC CU APARARI ( ASTA PENTRU CEI CARE AU LENE MARE Smile) )
12 ) CAM ATAT A FOST SI VREAU SA SPUN UN LUCRU ,DACA VEI DESCHIDE AL 2 LEA SERVER NU FACE CA CU ACEESTA .. DACA ADAUGI ITEMELE PUTINE SI ..PE RAND NU O SA MAI FIE PLAYERI . DESCRIILE ACEESTEA AU FOST APLICATE DE MINE PE UN SERVER DE METIN2 .. PE CARE LA`M AJUTAT SI CA SA VEZI A AVUT SUCCES ACUM AVAND PESTE 200 DE PLAYERI ONLINE IN DOAR 2 LUNI DE LA DESCHIDERE .
MULTUMESC SI ,ASTEPT PARERI.
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Empty
MesajSubiect: Re: PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)    PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Icon_minitimeLun Apr 15, 2013 12:34 pm

Nu o sa fie nimic acceptat deoarece ce ai zis tu acolo trebuie sa fie un ''restart la server''.
Acum Lucreaza la Server 2 in concluzie nimic nu va fi acceptat.
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Empty
MesajSubiect: Re: PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)    PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Icon_minitimeLun Apr 15, 2013 12:54 pm

Ceea ce vrei tu e server ULTRA-FUN , iar Angel a facut un server Semi-Clasic.;)Asa cum a fost speedu vechi si din moment ce acest serverul l`a facut pentru "veteranii" din vechiul speed.Asa pot sa`ti dau in pm destule srv ultra-fun tocmai ca noi dorim acel server din 2011.
Sus In jos
♥ByEnigma ♥
Membru
Membru
♥ByEnigma ♥


Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Empty
MesajSubiect: salut..   PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Icon_minitimeLun Apr 15, 2013 2:09 pm

Eu zic. Sa va vedetii de treaba si sa nu se ia dupa nimeni pt a stie el ce are de facut Wink
Pt ca e detinatorul unui sv destul de bun;) Smile si nici bine nu sa dat start la celalalt sv si deja ii dati ideii?
Lasa`til pe el sa iisii faca treburile .. Angel nai dece sa te iei dupa nmn.. Wink ce sv mai e ala daca il faci dupa ideilee altora? dc nu ii pui si Ga pe ei??Smile).. fa sv dupa bunu plac <3 dar sperr sa nu dezamagestii pe nmn ;x cel ptn daca e cat de cat pe jumate la speed cum a fost la inceput e genial <3
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Empty
MesajSubiect: Re: PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)    PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Icon_minitimeLun Apr 15, 2013 11:21 pm

Resins, subiect inchis!+Cos

Smile) Ops nu mai sunt moderator Smile)
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
FuckerPadmak
Membru
Membru
FuckerPadmak


Data de inscriere : 06/08/2011

PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Empty
MesajSubiect: Re: PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)    PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Icon_minitimeMar Apr 16, 2013 2:33 am

Asta erau propuneri pt al 2 lea server si ce treaba am eu sa fiu GA? si mai nou nu se mai cauta servere ca in "2011 " server ultra-fun sunt la moda.
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Empty
MesajSubiect: Re: PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)    PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Icon_minitimeMar Apr 16, 2013 3:16 am

Ce ceri tu insa este cu totul altceva, nu un singur lucru de adaugat ci mai tot serverul de modificat. Faptul ca aduc anumite imbunatatiri dupa sfaturile jucatorilor este altceva. Daca insa vrei un astfel de server ca cel postat de tine iti doresc succes la crearea acestuia.
Vrei level 250 si alte tampenii iti urez succes in implementarea proiectului tau. Eu cel putin serverele mi le fac dupa cum stiu nu dupa proiectul altcuiva.


Subiect inchis.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Empty
MesajSubiect: Re: PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)    PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)  Icon_minitime

Sus In jos
 
PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propuneri server !
» Propuneri server 2
» Niste propuneri pt server(nu neaparat avantajoase)
» Propuneri. :]
» Propuneri!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: