Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPropuneri! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Propuneri!

In jos 
+3
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡
No On3
ReePuLeTz
7 participanți

Vreti sa se aplice propunerile mele?
Da
Propuneri! Vote_lcap60%Propuneri! Vote_rcap
 60% [ 9 ]
Nu
Propuneri! Vote_lcap13%Propuneri! Vote_rcap
 13% [ 2 ]
Doar schimbarea temei forumuli
Propuneri! Vote_lcap0%Propuneri! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Doar creearea unor sectiuni speciale
Propuneri! Vote_lcap27%Propuneri! Vote_rcap
 27% [ 4 ]
Total voturi : 15
 

AutorMesaj
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 29
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Propuneri! Empty
MesajSubiect: Propuneri!   Propuneri! Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 7:57 am


Asi avea si eu niste propuneri
Acelea fiind:
-sa se schimbe tema forumului in ceva mai deschis..de preferat alb sau albastru deschis..
-Sa se faca niste sectiuni speciale pentru prezentari bresle,alta pentru prezentari caractere,si alta SPECIALA pentru jocuri de forum..Smile
-Urmatoarea propunere fiind sa se faca anumite modele obligatori de a posta la sectiunile : Negot,Esti nou ? Prezinta-te ! etc
-Ultima fiind cand se posteaza la sectiunea negot sa fie obligatoriu o poza a itemului:)

Ps:Asta ar mai atrage playeri deoarece Sa iti prezinti caracterul asta cam inseamna sa faci un video deci sa il pui pe yt si pe yt ff multi cauta filmulete cu metin..lafel si la bresle:)
Ce pareri aveti?


Ultima editare efectuata de catre ReePuLeTz in Mier Sept 05, 2012 8:16 am, editata de 2 ori
Sus In jos
No On3
Membru
Membru
No On3


Data de inscriere : 04/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Propuneri! Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri!   Propuneri! Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 8:00 am

Doar pentru cea cu categorii speciale. Tema forumului este perfecta, parerea mea.
Sus In jos
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 29
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Propuneri! Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri!   Propuneri! Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 8:03 am


Mie nu imi place pt ca este prea inchisa dar fiecare cu gusturile lui
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡
Helper
Helper
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡


Data de inscriere : 15/05/2012
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Propuneri! Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri!   Propuneri! Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 8:04 am

Cu tema forumului nu am nicio problemă cred ca este ok şi aşa cum este în momentul acesta.

Cât despre secţiuni speciale , cea cu Photoshop există deja ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) .
Cele cu prezentări bresle,caractere şi specială cu jocuri sunt total PRO. Chiar ar trebui să se faca separat aşa ceva, mai ales pentru jocuri.

Update: Un model de postat ar fii foarte bun,doar că mă îndoiesc ca s-ar uita prea mulţi la aceste modele.
Iar la secţiunea negoţ , da chiar ar trebui să fie aşa mi se pare cel mai normal şi util.


Ultima editare efectuata de catre Aмa.‹з in Mier Sept 05, 2012 11:25 am, editata de 2 ori
Sus In jos
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 29
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Propuneri! Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri!   Propuneri! Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 8:12 am

Aмa.‹з a scris:

Cât despre secţiuni speciale , cea cu Photoshop există deja ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) .


Da ai dreptate exista.
Imi cer scuze..Dau edit acum
Multumesc frumos de atentionare
Sus In jos
HardStyle
Membru Elite
Membru Elite
HardStyle


Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 28
Localizare : [BV] :X

Propuneri! Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri!   Propuneri! Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 10:34 am

ai un pro dela mn pt sectiuni dar nu si pt tema

ce fac pela 3-4 noaptea cand bantui pe forum ca imi ia foc ochi dela atata alb:)))
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

Propuneri! Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri!   Propuneri! Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 11:57 am

Tema forumului este deja de 2 ani şi ceva aceiaşi mie una deja mi se pare umpic cam plictisitoare , deci la asta PRO .
Despre secţiunile speciale , sunt deacord . Cred că asta ar face mulţi jucători din metin , să îşi facă cont pe forum ca să spun aşa ''să se laude şi ei cu ce au '' . PRO
Modelul despre secţiunile care le-ai specificat , acelea fiind : Negoţ , Eşti nou? Prezintă-te etc , vorba Amei , nu cred că ar fii luate prea des în considerare , dar cu care PRO
Cât despre ultima propunere , mi se pare că ar fii mai bine aşa . Deoarece nu toţi ştiu cum arată itemul respectiv cu care uni mai postează la negoţ o poză cu ce doresc să dea . PRO
Concluzia finală , mi se par utile propunerile tale .
Sus In jos
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 29
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Propuneri! Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri!   Propuneri! Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 12:01 pm


Pai modele
De ex daca nu posteaza dupa model direct T.C sau warn cum sunt pe toate forumurile..dupa mine este mult mai accesibil.daca este nevoie ma ocup eu de Modele..
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Propuneri! Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri!   Propuneri! Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 12:52 pm

pentru ce exista discutii libere?
Sus In jos
DiCe
Membru
Membru



Data de inscriere : 07/09/2012

Propuneri! Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri!   Propuneri! Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 9:17 pm

Doar crearea unei sectiuni pentru jocuri ,,forumiste'', ca totusi asta ar trebui sa fie sectiunea de discutii libere si pe prima pagina mereu 70% sunt jocuri de facut post hunt in prostie...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propuneri! Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri!   Propuneri! Icon_minitime

Sus In jos
 
Propuneri!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propuneri. :]
» Propuneri !
» Propuneri server !
» PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)
» Propuneri server 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: