Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPropuneri. :] EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Propuneri. :]

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡
Helper
Helper
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡


Data de inscriere : 15/05/2012
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Propuneri. :] Empty
MesajSubiect: Propuneri. :]   Propuneri. :] Icon_minitimeLun Mar 04, 2013 1:52 pm

Key-hey, m-am gândit în ultimul timp și am venit împreuna cu Andra ( *Peyton) cu câteva propuneri:
În primul rând, știm cu toți că există pe mai multe servere un anumit tablou de bonusuri care face totalul la tot ce porți. Chiar dacă majoritatea au modate dintre noi, tot cred că ar fii foarte folositor pentru toți playerii
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
În al doilea rând, știu că s-a mai discutat pe tema aceasta și tot apărea o problemă, dar aș vrea să o reamintesc, poate cine știe o să meargă până la urmă:Autorizațiile [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]pentru leu, mistreț și lup. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ( împreună cu sigiile care dau un plus de moob/str/pv/dex/exp)
Următoarea propunere, este la modă în momentul de față în comunitatea( și pe serverele de) metin. Mă refer la costume: sunt destul de multe, sunt mișto și mie una mi-ar face plâcere să am vreunul .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


În aceași categorie intră și frezele apărute în timp.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
În al patrulea rând, pet-urile. (Micul Azrael, Micul tigru, Micul porcușor și Micul leu) care pe lângă că îți dau apărare și PV , sunt și foarte drăguțe ( cel puțin mie așa mi se pare)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pe de altă parte, elixirele care îți dau automat PV sau PM ( S, M, L) care pot fii foarte utile în cazurile PVM.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Altă propunere ar fii adăgarea itemelor de genul:
-Rubin Pietrificat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Cristalul Apei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Breloc stricat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Clopotel asurzitor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Strop de sânge [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Strop de ploaie [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
etc, pentru upgrade. De exemplu la posedată:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Poate și questurile de la biolog ar fii interesante, dar cum văd că deja se adaugă misiuni, presupun că în viitor vor fii adăugate.
Sper să luați în considerare ce am propus eu și aștept păreri.
Mulțumesc.
Sus In jos
-PuLsSs
Membru
Membru
-PuLsSs


Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Craiova

Propuneri. :] Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri. :]   Propuneri. :] Icon_minitimeLun Mar 04, 2013 11:07 pm

Mie mi se pare o idee destul de buna sincer... ar aduce un + servarului

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Đεsτiηy дηgεℓ
Membru Elite
Membru Elite
Đεsτiηy дηgεℓ


Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 27

Propuneri. :] Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri. :]   Propuneri. :] Icon_minitimeMar Mar 05, 2013 6:40 am

O idee super! Serverul are nevoie noi imbunatariri si astfel vor mai reveni din playeri. cheers
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Propuneri. :] Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri. :]   Propuneri. :] Icon_minitimeMar Mar 05, 2013 6:45 am

Subiect inchis. Nu se mai accepta propuneri momentan. Ceea ce ceri tu ar insemna schimbarea serverfileului. Cand se fac implementari se fac si daca sunt posibile.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Propuneri. :] Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri. :]   Propuneri. :] Icon_minitime

Sus In jos
 
Propuneri. :]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propuneri !
» Propuneri!
» Propuneri server !
» PROPUNERI SERVER NOU DE JOC :)
» Propuneri server 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: