Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAlex fii atent. Propunere. - Pagina 6 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Alex fii atent. Propunere.

In jos 
+25
JumpLike
xBASS
KenTxD
LikeABoss
ReactSin
KenT
MrJavra
qAwllinN
w1nNsTonN
cebrax
MrHyde
Robert
[GA]Shaimas
geulica5
xLionN
[Owner]Angel
KiCk299
TheGame
Umbrageous
Saladin
xBany
Cosminuu
SUA
xDeyuu
TheBlackCat
29 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
KenTxD
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/04/2014

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 29, 2014 8:38 pm

Sper ca pe noul server sa fie cel putin 200-300 de playeri on, cum e pe alte servere pvm si alte chesti ! Acelasi nume si.l pastreaza serveru ?
Sus In jos
JumpLike
Membru
Membru



Data de inscriere : 30/03/2013

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 29, 2014 9:42 pm

Pai ar fi frumos tot cu acelasi nume...timp de 4 ani a fost acest nume

Acum ar fi urat sa se schimbe!
Sus In jos
qAwllinN
Membru
Membru
qAwllinN


Data de inscriere : 04/02/2014
Varsta : 27
Localizare : Baia de Aries

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 29, 2014 11:28 pm

Si eu sunt de acord cu pastrarea aceluias nume:)
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 12:12 am

Normal ca vom avea acelasi nume Smile Forumul si site-ul ne dau de gol What a Face 
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
qAwllinN
Membru
Membru
qAwllinN


Data de inscriere : 04/02/2014
Varsta : 27
Localizare : Baia de Aries

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 12:24 am

[Owner]Angel a scris:
Normal ca vom avea acelasi nume :)Forumul si site-ul ne dau de gol What a Face 
Ok! Si in cat timp il vei deschide? Asa,aproximativ? elephant 
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 1:34 am

Ideea cu noul server e bună.. dar din ce am citit în comentariile voastre nici voi nu ştiţi ce vreţi, acum pe bune. Unii spun ca nu vor să stea 24/24 la crescut, sunt perfect de acord cu voi. După o anumită perioadă te plictiseşti, cauţi ceva nou etc. Dar, cine a zis ca dacă azi intri pe joc mâine trebuie să ai 105? Nimeni! Nu trebuie să fi în top să te ştie tot serveru.. va plictisiţi? De ce există grupă şi breaslă? Te poţi duce in grupă la crescut.. dai frumos pe egal. Nu trebuie să faci lvl într-o zi, te poţi distra. Sau am văzut că unii consideră ca statu in map 1 sau 2 la bârfit duce la plictiseală, ar trebui să fi non-stop la crescut de unu singur? Altceva e când joci cu persoene pe care le cunoşti. Unii aţi jucat şi pe alte servere.. AŢI FOST SINGURI SAU CU PLAYERI CE ÎI STIAŢI DE AICI? Cine va spune că a fost singur.. sigur minte sau n-a jucat mult pe server. Multi care n-au mai jucat aici au plecat în gască pe alt metin, sunteţi de acord?

Faza cu non-stop la crescut, drop... iar nu înţeg. Trebuie să ai tot imediat? Nu.. duceţi-vă mai mulţi.. dar daă sunteţi lacomi şi vreţi totu pentru voi şi imediat, din partea mea staţi singuri. Eu una, acum aş juca de distracăie şi nu m-aş duce pe nici un metin singură.. Smile

Faza cu SS-urile... s-a decis in shop, bun. Dar dacă stăteaţi puţin mai mult pană faceai un P era mare bai? Până la urmă nu e RO să-ţi cadă o piatră la un metin din 10.. sau mă rog. Şi şansa de reuşită iar nu este ca pe RO.

Idee: Armele şi armurile noi să nu se pluseze imediat. De exemplu, dacă posedata apare la lv 90 s-o plusezi cum creşti în lvl, ar fi plus 9 la 100.. sau s-o faci plus 4 şi apoi pe lvl. Ar fi puţin de lucru. Smile
Sus In jos
Saladin
Membru
Membru
Saladin


Data de inscriere : 09/04/2014

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 2:35 am

Bendis a scris:
Ideea cu noul server e bună.. dar din ce am citit în comentariile voastre nici voi nu ştiţi ce vreţi, acum pe bune. Unii spun ca nu vor să stea 24/24 la crescut, sunt perfect de acord cu voi. După o anumită perioadă te plictiseşti, cauţi ceva nou etc. Dar, cine a zis ca dacă azi intri pe joc mâine trebuie să ai 105? Nimeni! Nu trebuie să fi în top să te ştie tot serveru.. va plictisiţi? De ce există grupă şi breaslă? Te poţi duce in grupă la crescut.. dai frumos pe egal. Nu trebuie să faci lvl într-o zi, te poţi distra. Sau am văzut că unii consideră ca statu in map 1 sau 2 la bârfit duce la plictiseală, ar trebui să fi non-stop la crescut de unu singur? Altceva e când joci cu persoene pe care le cunoşti. Unii aţi jucat şi pe alte servere.. AŢI FOST SINGURI SAU CU PLAYERI CE ÎI STIAŢI DE AICI? Cine va spune că a fost singur.. sigur minte sau n-a jucat mult pe server. Multi care n-au mai jucat aici au plecat în gască pe alt metin, sunteţi de acord?

Faza cu non-stop la crescut, drop... iar nu înţeg. Trebuie să ai tot imediat? Nu.. duceţi-vă mai mulţi.. dar daă sunteţi lacomi şi vreţi totu pentru voi şi imediat, din partea mea staţi singuri. Eu una, acum aş juca de distracăie şi nu m-aş duce pe nici un metin singură.. Smile

Faza cu SS-urile... s-a decis in shop, bun. Dar dacă stăteaţi puţin mai mult pană faceai un P era mare bai? Până la urmă nu e RO să-ţi cadă o piatră la un metin din 10.. sau mă rog. Şi şansa de reuşită iar nu este ca pe RO.

Idee: Armele şi armurile noi să nu se pluseze imediat. De exemplu, dacă posedata apare la lv 90 s-o plusezi cum creşti în lvl, ar fi plus 9 la 100.. sau s-o faci plus 4 şi apoi pe lvl. Ar fi puţin de lucru. Smile

Singurul lucrul bun din tot reply-ul e faptul ca armele si armurile nu ar trebui sa se pluseze +9 direct ci pe parcurs pentru a fi mai interesant.  cheers 

In rest baliverne nu stiu care e problema ta cine, ce, cum si unde a jucat si ce perioada dar sa stii ca majoritatea care au dat reply la acest topic sunt jucatori destul de vechi ai speed-ului care au contribuit la server  cu donatii si au jucat o perioada destul de mare.
Si DA unii sunt "lacomi" ai o problema cu asta?
Iar la faza cu "Altceva e când joci cu persoene pe care le cunoşti. Unii aţi jucat şi pe alte servere.. AŢI FOST SINGURI SAU CU PLAYERI CE ÎI STIAŢI DE AICI? Cine va spune că a fost singur.. sigur minte sau n-a jucat mult pe server. Multi care n-au mai jucat aici au plecat în gască pe alt metin, sunteţi de acord?" asa si?mi se pare mie sau tu cam vobesti ca sa te afli in treaba?apreciez ideea cu armele si armurile dar te rog fara povesti nemuritoare. lol! 

Angel a fost de acord sa le puna in shop dar si sa lase drop la metine deci chiar nu inteleg de ce mai deschizi iar subiectul pietrelor.Daca vrei sa arati ca iti pasa trebuia sa  dai reply cum a aparut topicul nu cand mai e un pic si deja se deschide server-ul ca sa incepi discutii inutile in dorul lenii.
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 2:41 am

Evoluarile se vor face destul de greu. Se vor cere iteme de upgrade care pica doar la sefi sau itemshop si yang suficient.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 2:45 am

Saladin cred ca daca sunt in staff.. si S.M. nu-s de 3 zile p.aici.. asta e alt subiect, nu-l incepem. N-am probleme cum jucati voi, nu ma intreseaza... pur si simplu mi-am dat cu parerea. Altceva am vrut sa arat prin cuvintele de mai sus, cine intelege sau vrea sa inteleaga bine, cine nu, asta e. Smile

Si ma poti ierta ca ma ocup de ceea ce este important pentru mine si anume scoala? Am o varsa, alte prioritati.. ca-mi placea si-mi place jocu, asta este altceva. Daca era activitate cum era inainte, intram mai des.. dar e vina mea ca intram si nu vedeam nimic nou? Nu cred.. Atat am avut de spus. Subiect incheiat. Smile
Sus In jos
Saladin
Membru
Membru
Saladin


Data de inscriere : 09/04/2014

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 3:09 am

Bendis a scris:
Saladin cred ca daca sunt in staff.. si S.M. nu-s de 3 zile p.aici.. asta e alt subiect, nu-l incepem. N-am probleme cum jucati voi, nu ma intreseaza... pur si simplu mi-am dat cu parerea. Altceva am vrut sa arat prin cuvintele de mai sus, cine intelege sau vrea sa inteleaga bine, cine nu, asta e. Smile

Si ma poti ierta ca ma ocup de ceea ce este important pentru mine si anume scoala? Am o varsa, alte prioritati.. ca-mi placea si-mi place jocu, asta este altceva. Daca era activitate cum era inainte, intram mai des.. dar e vina mea ca intram si nu vedeam nimic nou? Nu cred.. Atat am avut de spus. Subiect incheiat. Smile

Daca nu te intereseaza atunci nu incepe cu basme.
Nu a zis nimeni sa nu-ti dai cu parerea atata timp cat  nu incepi sa iei la rost cine si cum a jucat ca multi sau lasat tocmai pentru ca nu era activtate pe server cum zici tu asa ca laso mai moale.La scoala nu va invata sa nu va bagati nasul unde nu trebuie?Nu o lua in nume de rau.Ma repet foarte buna ideea cu armurile si armele.Succes la scoala! cheers  cheers  cheers 
Sus In jos
ReactSin
Membru
Membru
ReactSin


Data de inscriere : 09/12/2010
Localizare : sunt peste tot >.>

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 3:19 am

Bendis a scris:
Ideea cu noul server e bună.. dar din ce am citit în comentariile voastre nici voi nu ştiţi ce vreţi, acum pe bune. Unii spun ca nu vor să stea 24/24 la crescut, sunt perfect de acord cu voi. După o anumită perioadă te plictiseşti, cauţi ceva nou etc. Dar, cine a zis ca dacă azi intri pe joc mâine trebuie să ai 105? Nimeni! Nu trebuie să fi în top să te ştie tot serveru.. va plictisiţi? De ce există grupă şi breaslă? Te poţi duce in grupă la crescut.. dai frumos pe egal. Nu trebuie să faci lvl într-o zi, te poţi distra. Sau am văzut că unii consideră ca statu in map 1 sau 2 la bârfit duce la plictiseală, ar trebui să fi non-stop la crescut de unu singur? Altceva e când joci cu persoene pe care le cunoşti. Unii aţi jucat şi pe alte servere.. AŢI FOST SINGURI SAU CU PLAYERI CE ÎI STIAŢI DE AICI? Cine va spune că a fost singur.. sigur minte sau n-a jucat mult pe server. Multi care n-au mai jucat aici au plecat în gască pe alt metin, sunteţi de acord?

Faza cu non-stop la crescut, drop... iar nu înţeg. Trebuie să ai tot imediat? Nu.. duceţi-vă mai mulţi.. dar daă sunteţi lacomi şi vreţi totu pentru voi şi imediat, din partea mea staţi singuri. Eu una, acum aş juca de distracăie şi nu m-aş duce pe nici un metin singură.. Smile

Faza cu SS-urile... s-a decis in shop, bun. Dar dacă stăteaţi puţin mai mult pană faceai un P era mare bai? Până la urmă nu e RO să-ţi cadă o piatră la un metin din 10.. sau mă rog. Şi şansa de reuşită iar nu este ca pe RO.

Idee: Armele şi armurile noi să nu se pluseze imediat. De exemplu, dacă posedata apare la lv 90 s-o plusezi cum creşti în lvl, ar fi plus 9 la 100.. sau s-o faci plus 4 şi apoi pe lvl. Ar fi puţin de lucru. Smile

Nu vrea nimeni lvl 105 a doua zi dupa ce se apuca de metin.Unii nici nu au ajuns la nivelul maxim pe celalalt server.Eu personal am ramas la 112 timp de 1 an si nici nu m-am ostenit sa fac lvl.Era plictisitor, singur sau cu prietenii.Ca stam in map1 sau 2 la barfit si tot ne plictisim :-?..nu suntem 1-2 cu parerea asta  lol!  aproape toti de pe vechiul server la un momentdat faceau acelasi lucru :3 si ghici ce .. se plictiseau.Tu consideri ca daca mergi la crescut cu inca cativa prieteni e mare fun?PvP-ul era mai fun, war-urile erau mai fun.Sunt multe alte lucruri mai fun decat sa stai sa te zbati pentru lvl.Nici sa fie prea usor dar nici ca pe official lol! . Mergeam grupuri si grupulete si intr-un final ajungeam sa stam afk si unu sa faca lvl  :head: . Si cine vrea pe un server privat sa stea mai mult sa faci un P? E PvM dar totusi, e privat nu? Normal ca era un bai. Daca nu era ma duceam pe un official si incheiam discutia scratch .Cum am mai zis :3 nu toti isi permit sa stea mai mult de 2-3 ore pe metin si fii sigur ca atunci cand au ocazia nu stau sa faca P-uri si sa sparga bolovani pentru SS :auuu: .Cum a zis si saladin, ideea cu plusarea itemelor sa nu fie usoara e o idee buna. Inca un motiv pentru care nu ai timp sa stai sa faci P-uri. Si imagineaza-ti sa bati sefi si alti mobi cu G-uri X_x. Si de ce nu am fi lacomi? Pana la urma, unul din scopurile jocului e sa fii mai bun decat restu in regatul tau si daca poti chiar sa domini si celelalte regate. Toti jucam de distractie dar si cu un scop Basketball .E doar parerea mea sa nu ma intelegi gresit. respect: 
Sus In jos
SCORPION KING
Membru
Membru
SCORPION KING


Data de inscriere : 16/02/2014
Varsta : 30
Localizare : Ramnicu Sarat

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 3:23 am

Nu are rost sa va certati ma, parca sunteti copii.. daca nu incetati  :shot:  :auuu:  asta va fac Smile)
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 4:41 am

Saladin incearca sa te abti de la astfel de comentarii in fata staffului. Va rog sa nu mai faceti offtopic ci doar sa asteptati noutati. Sa nu vad ca va mai certati ca ne suparam.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
MrHyde
Membru
Membru
MrHyde


Data de inscriere : 20/04/2014

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 5:39 am

Eu sunt deacord cu ea(am uitat cum te cheama),idea este ca eu daca o sa intru o sa stau numai la panarama si poate poate la 1-2 noaptea o sa ma duc sa fac lvl:)).
Idea este ca are dreptate nu avem cu toti 14 ani sa nu ne pese de scoala.Nu sutn eu vr-un geniu la vr-o materie dar reusesc sa ma metin constant la emdia de 5 numai pentru ca aud zilnic ca iau 2 sau 3,asa ca ma mentin la 5 cu toate ca memorez mai mult decat de un 5:)).La anu am si bacul si nu o sa am timp nici sa mai intru pe forum din vara.Oricum nu toti avem atata timp liber,uni mai ies cu tovarasii alti mai stau dupa ore la o bere,un gratar,si din motivele astea uni nu mai joaca sau se maturizeaza si renunta la jocuri.
Oricum succes cu serverul.
Sus In jos
Saladin
Membru
Membru
Saladin


Data de inscriere : 09/04/2014

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 6:17 am

[Owner]Angel a scris:
Saladin incearca sa te abti de la astfel de comentarii in fata staffului. Va rog sa nu mai faceti offtopic ci doar sa asteptati noutati. Sa nu vad ca va mai certati ca ne suparam.

Daca ea nu a mai intrat si sa lasat ca nu era activitate pe server la fel si restul au facut tocmai de asta  nu e mai presus ca nimeni deci sa nu inceapa discutii pe teme care o depasesc! Smile 
Fara suparare! Surprised 

Asteptam noutati!
 cheers cheers cheers
Sus In jos
TheBlackCat
Membru
Membru
TheBlackCat


Data de inscriere : 10/05/2013
Varsta : 29
Localizare : Paradis

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 6:30 am

Bendis a scris:
Ideea cu noul server e bună.. dar din ce am citit în comentariile voastre nici voi nu ştiţi ce vreţi, acum pe bune. Unii spun ca nu vor să stea 24/24 la crescut, sunt perfect de acord cu voi. După o anumită perioadă te plictiseşti, cauţi ceva nou etc. Dar, cine a zis ca dacă azi intri pe joc mâine trebuie să ai 105? Nimeni! Nu trebuie să fi în top să te ştie tot serveru.. va plictisiţi? De ce există grupă şi breaslă? Te poţi duce in grupă la crescut.. dai frumos pe egal. Nu trebuie să faci lvl într-o zi, te poţi distra. Sau am văzut că unii consideră ca statu in map 1 sau 2 la bârfit duce la plictiseală, ar trebui să fi non-stop la crescut de unu singur? Altceva e când joci cu persoene pe care le cunoşti. Unii aţi jucat şi pe alte servere.. AŢI FOST SINGURI SAU CU PLAYERI CE ÎI STIAŢI DE AICI? Cine va spune că a fost singur.. sigur minte sau n-a jucat mult pe server. Multi care n-au mai jucat aici au plecat în gască pe alt metin, sunteţi de acord?

Faza cu non-stop la crescut, drop... iar nu înţeg. Trebuie să ai tot imediat? Nu.. duceţi-vă mai mulţi.. dar daă sunteţi lacomi şi vreţi totu pentru voi şi imediat, din partea mea staţi singuri. Eu una, acum aş juca de distracăie şi nu m-aş duce pe nici un metin singură.. Smile

Faza cu SS-urile... s-a decis in shop, bun. Dar dacă stăteaţi puţin mai mult pană faceai un P era mare bai? Până la urmă nu e RO să-ţi cadă o piatră la un metin din 10.. sau mă rog. Şi şansa de reuşită iar nu este ca pe RO.

Idee: Armele şi armurile noi să nu se pluseze imediat. De exemplu, dacă posedata apare la lv 90 s-o plusezi cum creşti în lvl, ar fi plus 9 la 100.. sau s-o faci plus 4 şi apoi pe lvl. Ar fi puţin de lucru. Smile

Nu vreau sa fiu rautacioasa, dar chestiile astea s-au mai spus de N ori in topicul asta.  drunken 
Si da, oricare din noi vrea sa fie primul in TOP, pe orice joc exista concurenta, oricare vrea sa fie cel mai bun de pe server, sa domine, e cam logic. -.-
Cu ideea sunt de acord.  clown 
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 6:40 am

Am spus că închei acest subiect, dar după cum se vede trebuie să mai adaug ceva deşi nu sunt obligată să dau nici un raport. Unu la mână pe forum nu aveam ce să mai postez deoarece nu mai postau şi altii. Doi la mână de joc m-am lăsat cât încă forumu şi chatu supravieţuiau.. şi prin asta mă refer ca erau hai 20-30 on pe chat şi la mentenaţâ 2 canale. Trei la mână, de joc m-am lăsat nu din cauza activităţii, aveam ce face... dar nu am suportat modatele niciodată, cine mă cunoaşte pe acest server ştie despre ce vorbesc şi căţi nervi îmi provocau persoanele care se dădeau mari cu modate. Şi prin asta am încheiat definitiv acest subiect. Smile
Sus In jos
MrHyde
Membru
Membru
MrHyde


Data de inscriere : 20/04/2014

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 6:48 am

O idee,ca-sa nu mai umplem topicul asta cu umplutura inutila bagati umplutura in topicul asta Umplutura Bre si gata treaba
Sus In jos
TheBlackCat
Membru
Membru
TheBlackCat


Data de inscriere : 10/05/2013
Varsta : 29
Localizare : Paradis

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 6:54 am

Bendis a scris:
Am spus că închei acest subiect, dar după cum se vede trebuie să mai adaug ceva deşi nu sunt obligată să dau nici un raport. Unu la mână pe forum nu aveam ce să mai postez deoarece nu mai postau şi altii. Doi la mână de joc m-am lăsat cât încă forumu şi chatu supravieţuiau.. şi prin asta mă refer ca erau hai 20-30 on pe chat şi la mentenaţâ 2 canale. Trei la mână, de joc m-am lăsat nu din cauza activităţii, aveam ce face... dar nu am suportat modatele niciodată, cine mă cunoaşte pe acest server ştie despre ce vorbesc şi căţi nervi îmi provocau persoanele care se dădeau mari cu modate. Şi prin asta am încheiat definitiv acest subiect. Smile

Damn me , gurl! o.o  Atunci de ce mai esti in staff daca nu ti-a placut serverul?
-Unu la mână pe forum nu aveam ce să mai postez deoarece nu mai postau şi altii. Doi la mână de joc m-am lăsat cât încă forumu şi chatu supravieţuiau..- La propozitia asta te-ai contrazis sau mi se pare mie? Surprised Deci pe forum nu mai postau pentru ca nu postau si altii, dar te-ai lasat desi forumul era alive, indeed. Pai ori supravietuia ori nu mai supravietuia? In fine, let's skip it.
Si inca ceva, Speed-ul a fost interesant din cauza modatelor, a fost. Si modatele astea au tinut serverul ON atatia ani.  bounce Si daca e sa stam sa ne gandim, cati au avut modate doar din munca, nu neaparat din donatii, iti zic eu, multi.  lol! Make up your mind. ;3
Sus In jos
qAwllinN
Membru
Membru
qAwllinN


Data de inscriere : 04/02/2014
Varsta : 27
Localizare : Baia de Aries

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 7:01 am

Vanquish a scris:
Bendis a scris:
Am spus că închei acest subiect, dar după cum se vede trebuie să mai adaug ceva deşi nu sunt obligată să dau nici un raport. Unu la mână pe forum nu aveam ce să mai postez deoarece nu mai postau şi altii. Doi la mână de joc m-am lăsat cât încă forumu şi chatu supravieţuiau.. şi prin asta mă refer ca erau hai 20-30 on pe chat şi la mentenaţâ 2 canale. Trei la mână, de joc m-am lăsat nu din cauza activităţii, aveam ce face... dar nu am suportat modatele niciodată, cine mă cunoaşte pe acest server ştie despre ce vorbesc şi căţi nervi îmi provocau persoanele care se dădeau mari cu modate. Şi prin asta am încheiat definitiv acest subiect. Smile

Damn me , gurl! o.o  Atunci de ce mai esti in staff daca nu ti-a placut serverul?
-Unu la mână pe forum nu aveam ce să mai postez deoarece nu mai postau şi altii. Doi la mână de joc m-am lăsat cât încă forumu şi chatu supravieţuiau..- La propozitia asta te-ai contrazis sau mi se pare mie? Surprised Deci pe forum nu mai postau pentru ca nu postau si altii, dar te-ai lasat desi forumul era alive, indeed. Pai ori supravietuia ori nu mai supravietuia? In fine, let's skip it.
Si inca ceva, Speed-ul a fost interesant din cauza modatelor, a fost. Si modatele astea au tinut serverul ON atatia ani.  bounce Si daca e sa stam sa ne gandim, cati au avut modate doar din munca, nu neaparat din donatii, iti zic eu, multi.  lol! Make up your mind. ;3
Tot respectul pentru tine Vanquish,aici ai mare dreptate. Si sa nu uit,tot respectul pentru playerii ce-au muncit si s-au distrat pe speed ca sa aibe moduri. Modurile au facut serverul vestit. Nu ca alte metine,al caror nume nu le dau din respect pentru acest server,care isi faceau publicitate si la radio..... Si alte chestii...
Respect maxim pentru server,pentru Alex si pentru toti care au jucat si vor mai juca. Noi facem metinul,nu ne face metinul pe noi Very Happy respect: 
Sus In jos
-PuLsSs
Membru
Membru
-PuLsSs


Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Craiova

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 7:39 am

Bravo o sa ma reintorc si eu asa :X
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 7:44 am

Gata cu cearta si joaca. Detaliile mult asteptate in mare parte aici: https://metin2ro.all-up.com/t21009-detalii-despre-noul-server#189983  Very Happy 
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Robert
Membru
Membru
Robert


Data de inscriere : 20/06/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 12:29 pm

Alex . Cand crezi asa aproximativ ca vei deschide serverul ? farao Basketball 
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 12:43 pm

Peste vreo doua saptamani probabil.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
mariuss3000
Membru
Membru



Data de inscriere : 22/06/2010

Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitimeDum Mai 11, 2014 4:01 am

Salut sunt vechiul player... mariuss3000 , cel care a fost chiar de la inceputul acestui metin . Cand era fara moduri si simplu si frumos . Daca va reveni asa , Angel eu iti promit nu numai ca eu chem playeri , dar daca voi sta bine cu banii, nu iti voi dona numai pentru iteme etc... ci si pentru host . Smile Te stiu om serios + ca mai demult metinul asta era populat sa fim sinceri acum ... Mai alex cand erau si event-uri gen OX , abea vedeam ceva la event la cata lume era. Daca ar fi ca atunci ar fi super, angel . Eu in timpul saptamanii nu pot acum , in weekend , pentru ca mai mult am treaba in timpul saptamanii. Smile Eu iti urez bafta si toate cele pentru indeplinirea acestui proiect Smile . Eu , ZenQ & xAlonzo si multi pe care ii cunosc chiar de la inceputul metinului [aproximativ] ne vom reintoarce . Bafta Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Alex fii atent. Propunere.   Alex fii atent. Propunere. - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Alex fii atent. Propunere.
Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Subiecte similare
-
» Alex
» Pentru Alex K1D !!:D
» O propunere
» sunt alex
» sal ma numesc alex sal all

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: