Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaEchipamente Modate  - Pagina 3 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Echipamente Modate

In jos 
+34
bOoGdaN
Cosmin.
Ing3rash
ScRe3nN
ammnez1c
ReDTz
artist88
Horica(Jump)
Al3xey
xXDesTroYerXx
ForFun
❼Days
èViLòs
,,;;[TheBoy];;,,
FrostBite
HardStyle
Creionel
cяσss.
TheSeekeR
Cath
Danger2010
BlackEagle
dRuId.#
OV1D1UU
ReMyX13
.kancuro
Danny :]
Pinpop-
Aiuritu
FuckerPadmak
xNessquick
.Úniqúe
7Pacate
[Owner]Angel
38 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
,,;;[TheBoy];;,,
Membru Elite
Membru Elite
,,;;[TheBoy];;,,


Data de inscriere : 04/09/2011
Varsta : 28
Localizare : In IAD, printre ingeri

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 9:00 am

Ðя.UidofHell a scris:
Danny :] a scris:
Ðя.UidofHell a scris:
nU cred singura aparare care opreste Risipirea este Paguba competentei dar trebe 100% ... dar noi avem decat pe armura ..deci ..

Bonus in valoare de doar 20% per item din pacate Sad !

TESTAT ! Deci Rez la Pc ajuta Nu mai patrunde poate 1k max la 100%

Sa mori tu ca ajuta paguba competentei ?Neutral

Daca dai arma din mana jos si nu are competenta nu iti da dmg desteptule ?Neutral
Sus In jos
èViLòs
Membru
Membru
èViLòs


Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 9:30 am

Dar cine mai da arma jos , si cine stie ca are rez competenta?
Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 9:44 am

Duelurile intre sura modati se fac in general cu arma in mana si doar din risipire pentru ca dand arma jos dai DMG seminficativ mai mic pe risipire...si nu se merita chiar daca faci DMG si cu celelalte skill'uri Razz
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 10:22 am

,,;;[TheBoy];;,, a scris:
Ðя.UidofHell a scris:
Danny :] a scris:
Ðя.UidofHell a scris:
nU cred singura aparare care opreste Risipirea este Paguba competentei dar trebe 100% ... dar noi avem decat pe armura ..deci ..

Bonus in valoare de doar 20% per item din pacate Sad !

TESTAT ! Deci Rez la Pc ajuta Nu mai patrunde poate 1k max la 100%

Sa mori tu ca ajuta paguba competentei ?Neutral

Daca dai arma din mana jos si nu are competenta nu iti da dmg desteptule ?Neutral

1 la mana vezi cum vb
si 2 la mana Vezi fratele meu ca scrie REz la pc .. Nu pc Neutral deci uitate mai atent jocolor
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 3:15 pm

Ðя.UidofHell a scris:
,,;;[TheBoy];;,, a scris:
Ðя.UidofHell a scris:
Danny :] a scris:
Ðя.UidofHell a scris:
nU cred singura aparare care opreste Risipirea este Paguba competentei dar trebe 100% ... dar noi avem decat pe armura ..deci ..

Bonus in valoare de doar 20% per item din pacate Sad !

TESTAT ! Deci Rez la Pc ajuta Nu mai patrunde poate 1k max la 100%

Sa mori tu ca ajuta paguba competentei ?Neutral

Daca dai arma din mana jos si nu are competenta nu iti da dmg desteptule ?Neutral

1 la mana vezi cum vb
si 2 la mana Vezi fratele meu ca scrie REz la pc .. Nu pc Neutral deci uitate mai atent jocolor
El se refera ca daca are rez. la pc. ala el da arma jos si da cu risipirea si da dmg.
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 19, 2012 12:22 am

Tot acelasi Rahat este ptr ca daca ai peste 100% Rez la pc ... TOt nuti ia mai mult de 2-3 k
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
,,;;[TheBoy];;,,
Membru Elite
Membru Elite
,,;;[TheBoy];;,,


Data de inscriere : 04/09/2011
Varsta : 28
Localizare : In IAD, printre ingeri

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 19, 2012 3:19 am

Ðя.UidofHell a scris:

1 la mana vezi cum vb
si 2 la mana Vezi fratele meu ca scrie REz la pc .. Nu pc Neutral deci uitate mai atent jocolor

1 e o amenintare? Smile

si 2 degeaba ai tu "REz pc" daca el nu are pc pe arma tot iti da dmg
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 19, 2012 7:20 am

,,;;[TheBoy];;,, a scris:
Ðя.UidofHell a scris:

1 la mana vezi cum vb
si 2 la mana Vezi fratele meu ca scrie REz la pc .. Nu pc Neutral deci uitate mai atent jocolor

1 e o amenintare? Smile

si 2 degeaba ai tu "REz pc" daca el nu are pc pe arma tot iti da dmg

1 nu
2 . Nu conteaza ca el nare pc pe arma Neutral Thoamneee ...Tu daca ai 100% rez la pc Nuti ia mult pe risipire
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
ForFun
Membru
Membru
ForFun


Data de inscriere : 19/02/2012
Localizare : undeva pe pamant

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 11:43 pm

angel nu bagi sa putem lua iteme modate si prin cartele valorice?
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Feb 24, 2012 4:08 am

Poate va fi mai tarziu deoarece probabil exista persoane care nu se pot duce la banca si ar cumpara prin cartele...
Ramane de vazut drunken
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Feb 24, 2012 8:49 am

faceti dea bani mancava-s talentu:))))
Sus In jos
xXDesTroYerXx
Membru
Membru
xXDesTroYerXx


Data de inscriere : 10/01/2012

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 25, 2012 10:07 am

[Owner]Angel a scris:
Poate va fi mai tarziu deoarece probabil exista persoane care nu se pot duce la banca si ar cumpara prin cartele...
Ramane de vazut drunken
daca se va face asa va fii super fain cheers
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 28, 2012 11:35 am

xXDesTroYerXx a scris:
[Owner]Angel a scris:
Poate va fi mai tarziu deoarece probabil exista persoane care nu se pot duce la banca si ar cumpara prin cartele...
Ramane de vazut drunken
daca se va face asa va fii super fain cheers


ma mir cat va fi un mod Smile) pe cartela
Sus In jos
ForFun
Membru
Membru
ForFun


Data de inscriere : 19/02/2012
Localizare : undeva pe pamant

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 29, 2012 11:37 pm

poate va fi mai scump dar macar se vor putea lua mai multe iteme modate ce inseamna mai multe donati si rezulta un server mai bun
Sus In jos
Al3xey
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 27

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 01, 2012 4:13 am

[Owner]Angel"]Poate va fi mai tarziu deoarece probabil exista persoane care nu se pot duce la banca si ar cumpara prin cartele...
Ramane de vazut drunken [/quote]
Ar super misto sa putem lua itm mod cu cartele valorice, dar cu siguranta nu se va introduce aceasca propunere decat probabil in ultimele 2 luni de functionare a srv!!! Ar fi super bine ca sa fie luata in considerare aceasta propunere si sa fie pusa in circulatie intr-o luna sau 2 ptk joc de vreo 5-6 luni si tot nu am o arma mod desi am si donat cartele...


Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 12, 2012 4:26 am

Exista cam 2 bug'uri incomode la risipire si nu stiu ce anume le cauzeaza !
1 ar fi acela care se manifesta in felul urmator: Dai risipirea iar timpul de incarcare a skill'ului creste semnificativ...si este destul de incomod credeti'ma :] !
Al 2'lea ar fi acela cand dai risipirea si nu iei DMG deloc inamicului -.-...de asemenea foarte incomod :-s !
Sus In jos
Horica(Jump)
Membru Elite
Membru Elite
Horica(Jump)


Data de inscriere : 02/02/2012
Varsta : 59
Localizare : Verona,Italia

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 3:40 am

[Owner]Angel a scris:
Poate va fi mai tarziu deoarece probabil exista persoane care nu se pot duce la banca si ar cumpara prin cartele...
Ramane de vazut drunken


Abia astept:))
ar fi mai usor pt toti sa isi ia modate:)


Ultima editare efectuata de catre firebull1996 in Mar Mar 13, 2012 3:40 am, editata de 1 ori (Motiv : greseala:P)
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 15, 2012 7:52 am

Ðя.UidofHell a scris:
,,;;[TheBoy];;,, a scris:
Ðя.UidofHell a scris:

1 la mana vezi cum vb
si 2 la mana Vezi fratele meu ca scrie REz la pc .. Nu pc Neutral deci uitate mai atent jocolor

1 e o amenintare? Smile

si 2 degeaba ai tu "REz pc" daca el nu are pc pe arma tot iti da dmg

1 nu
2 . Nu conteaza ca el nare pc pe arma Neutral Thoamneee ...Tu daca ai 100% rez la pc Nuti ia mult pe risipire


Pai si daca da arma modata jos( care are pc) si pune una normala fara pc ce faci? Smile) poti avea 1000 rezistenta la paguba competentei ca nu ajuta la nimic daca adversarul are arma nemodata .
Sus In jos
artist88
Membru Elite
Membru Elite
artist88


Data de inscriere : 06/11/2011
Localizare : Langa tine !!!

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 01, 2012 2:19 am

firebull1996 a scris:
[Owner]Angel a scris:
Poate va fi mai tarziu deoarece probabil exista persoane care nu se pot duce la banca si ar cumpara prin cartele...
Ramane de vazut drunken


Abia astept:))
ar fi mai usor pt toti sa isi ia modate:)

uiti de bugul daca esti sura arme si te faci war si dai cu incizia si 30k pe lama si x3 deci 90k
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 01, 2012 3:22 am

artist88 a scris:
firebull1996 a scris:
[Owner]Angel a scris:
Poate va fi mai tarziu deoarece probabil exista persoane care nu se pot duce la banca si ar cumpara prin cartele...
Ramane de vazut drunken


Abia astept:))
ar fi mai usor pt toti sa isi ia modate:)

uiti de bugul daca esti sura arme si te faci war si dai cu incizia si 30k pe lama si x3 deci 90k

Da dar daca folosesti acel bug te scoate imediat de pe server, primesti kick automat s-ar putea zice:D
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 04, 2012 4:17 am

artist88 a scris:
firebull1996 a scris:
[Owner]Angel a scris:
Poate va fi mai tarziu deoarece probabil exista persoane care nu se pot duce la banca si ar cumpara prin cartele...
Ramane de vazut drunken


Abia astept:))
ar fi mai usor pt toti sa isi ia modate:)

uiti de bugul daca esti sura arme si te faci war si dai cu incizia si 30k pe lama si x3 deci 90k

Nu ai ce sa`i faci doar daca scoate aia de schimbat caracter Smile
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 5:13 pm

Danny :] a scris:
Ca tot vorbim de bugg-uri...ma tot macina o intrebare...si anume daca sura pe arme magice are bug sau nu...am avut mod 100% rez sura si magie si surprinzator luam si 10k critici...acum am pregatit un mod cu aparari...ce suna promitator...desi am 100% sabie 100% magie ...am fost nevoit sa adaug si 100% rezistenta sura fiindca stim cu toti ca sura poate sa dea bine mersi arma jos si sa-si dea skill-urile in voie...daca nu are bug...atunci e prea OP..e singuru caracter de care nu ai cum sa scapi nevatamat orice ai pune pe iteme :head:

...In schimb de saman scapi usor :],100% block+100% magie=0 dmg de la samani :] lol!
Dany asi vrea sa te contrazic in legatura cu datul armei jos si skilul care ia dmg pt ca ar exista ceva ce ar bloca 100% aceasta chestie affraid
Nu ma incercat inca dar voi icnerca pe al 2-ilea mod
Bonusul asta este si la frica de la sura.
Lam intrebat pe ardeash daca se poate adauga acest bns si pe mod si mia zis ca da din frica avem deja 37% am mai pune 3 x20%(fiecare)=60+37=97(daca ar merge si doriti sa nu lauti chiar deloc am mai pune inca 20) nu stiu sigur daca ar merge pt ca nu am facut inca lista dar uneori cand am frica bagata (adica rare ori ramai cu frica bagata dupa prima sau a-2-a risipire)nu primesti dmg de pe ea chiar daca nu ai mod nu stiu care a observat asta dar am facut mai multe duele si in repetate randuri s-a intampalt sa nu vad dmg de pe risipire din cauza asta...Neutral poate bns asta ar merge si la problema cu risipirea... affraid
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 11:41 pm

Aia nu e din cauza ca ai frica pusa e un bug la risipa, mi s-a intamplat sa dau miss cu risipa chiar si cand adversarul nu avea frica .Eu zic ca doar strici bonusuri daca vrei sa bagi sansa aia .Si cu sansa aia din cate stiu eu te ajuta doar sa eviti dmg primit pe hit nu pe skill.
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 08, 2012 7:20 am

Pai dmg de pe hit sunt spumnale sabie si 2 maini u pe mod ce bagi dac afaci mod cu aparari.
Nu bagi pv rez sura rez ninja sabie pumnal 2 maini rez magie critica rez otrva si ce mai intra;) daca ar functiona chestia aia ai scapa de bagat 2maini sabie si pumnal sa zicme ca in loc de 2 maini bagi full sansa aia ai elibera din start 2 bns;) pe car epoti baga ceva mai bun deci eu nu cred ca e asa praf...
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 08, 2012 8:12 am

TheBestKing a scris:
Pai dmg de pe hit sunt spumnale sabie si 2 maini u pe mod ce bagi dac afaci mod cu aparari.
Nu bagi pv rez sura rez ninja sabie pumnal 2 maini rez magie critica rez otrva si ce mai intra;) daca ar functiona chestia aia ai scapa de bagat 2maini sabie si pumnal sa zicme ca in loc de 2 maini bagi full sansa aia ai elibera din start 2 bns;) pe car epoti baga ceva mai bun deci eu nu cred ca e asa praf...

Daca ai aparare 100 2 maini si nai bloc intra dmg pe hit cam 500-700 ca asa am facut la mod am bagat aparari 100 si nu am mai bagat blocare, si a trebuit sa modific ca luam pe hit dmg.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Echipamente Modate  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente Modate    Echipamente Modate  - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Echipamente Modate
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dau 2 itm modate...
» Dau itm Modate:
» Dau 3 modate....
» Dau itm modate
» Dau itm modate...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: