Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasachiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(

In jos 
+7
ReMyX13
Q
^_^ZCF^_^
Amethist
..::[TheBoy]::..
GodFather♥
Coca-Cola;x
11 participanți
AutorMesaj
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeMier Aug 10, 2011 1:09 am

am ramas fara helperi si admini? cum? si isa si criss si unique nu mai au functie...akm cine o sa mai aiba helper ca nu se pot ocupa doar angel si ardeash de forum
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeMier Aug 10, 2011 1:15 am

Coca-Cola;x a scris:
am ramas fara helperi si admini? cum? si isa si criss si unique nu mai au functie...akm cine o sa mai aiba helper ca nu se pot ocupa doar angel si ardeash de forum

tu zici asta ca sa iei helper? crezi ca ardeash n`a vazut ca nu sunt helperi? o sa fie altii Razz
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
..::[TheBoy]::..
Membru Elite
Membru Elite
..::[TheBoy]::..


Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Acolo unde tu nu ai sta nici macar o zii din viata ta

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeMier Aug 10, 2011 1:16 am

sigur o sa puna pe alt`cnva ... bft..Wink
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeMier Aug 10, 2011 1:21 am

GodFather;x a scris:
Coca-Cola;x a scris:
am ramas fara helperi si admini? cum? si isa si criss si unique nu mai au functie...akm cine o sa mai aiba helper ca nu se pot ocupa doar angel si ardeash de forum

tu zici asta ca sa iei helper? crezi ca ardeash n`a vazut ca nu sunt helperi? o sa fie altii Razz
nu zic ca sa iau helper frate ca nam timp de asa ceva akm mai e obsesiondoll moderator care sa se ocupe de topicuri ca no sa stea angel si cu ardeash sa se uite peste toate topicurile noastre....
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeMier Aug 10, 2011 2:09 am

N-ai timp de asa ceva da ai facut topic ;-j .. functii se vor lua stai fara grija Smile si nu sunt doar eu mod Smile , se vor face alegeri pt functia de helper! Smile


Ultima editare efectuata de catre ObsessionDoll in Mier Aug 10, 2011 2:09 am, editata de 1 ori
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: .   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeMier Aug 10, 2011 2:09 am

nu te teme...se vor ocupa si de asta Razz
Sus In jos
Q
Membru Elite
Membru Elite
Q


Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 28
Localizare : ♥Moldova Noua♥

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeDum Aug 14, 2011 3:55 pm

Ce sa întâmplat cu issa şi criss? LOL :-s
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta/Poarta6

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeLun Aug 15, 2011 12:48 am

Q a scris:
Ce sa întâmplat cu issa şi criss? LOL :-s



au plecat...
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeLun Aug 15, 2011 12:48 am

Q a scris:
Ce sa întâmplat cu issa şi criss? LOL :-s

Au luat decizia sa plece de pe speed ! Wink
Sus In jos
Dumii
V.I.P.
V.I.P.
Dumii


Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 31
Localizare : My World ;x

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeLun Aug 15, 2011 5:02 am

apropo issa criss shika unique au plekat si`au facut noul server
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Q
Membru Elite
Membru Elite
Q


Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 28
Localizare : ♥Moldova Noua♥

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:20 pm

Mai exact îmi spune şi mie cineva ce sa întâmplat?
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 10:31 pm

la multi moderatori si supermoderatori li sau luat functiile sau cica leau lasat ei
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: .   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 11:13 pm

Q a scris:
Mai exact îmi spune şi mie cineva ce sa întâmplat?

au injurat ca...nush cum sa spun... intrun topic facut de unul dintre vechii jucatori si la sfarsit au ales sa plece Razz
Sus In jos
Q
Membru Elite
Membru Elite
Q


Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 28
Localizare : ♥Moldova Noua♥

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeMier Aug 17, 2011 4:12 pm

٩(●̮̮̃•̃)۶ÞN٩(●̮̮̃•̃)۶ a scris:
Q a scris:
Mai exact îmi spune şi mie cineva ce sa întâmplat?

au injurat ca...nush cum sa spun... intrun topic facut de unul dintre vechii jucatori si la sfarsit au ales sa plece Razz

Enigma? Sau ?
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 1:42 am

Q a scris:
٩(●̮̮̃•̃)۶ÞN٩(●̮̮̃•̃)۶ a scris:
Q a scris:
Mai exact îmi spune şi mie cineva ce sa întâmplat?

au injurat ca...nush cum sa spun... intrun topic facut de unul dintre vechii jucatori si la sfarsit au ales sa plece Razz

Enigma? Sau ?

da drox enigma..
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Q
Membru Elite
Membru Elite
Q


Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 28
Localizare : ♥Moldova Noua♥

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 5:39 pm

GodFather;x a scris:
Q a scris:
٩(●̮̮̃•̃)۶ÞN٩(●̮̮̃•̃)۶ a scris:
Q a scris:
Mai exact îmi spune şi mie cineva ce sa întâmplat?

au injurat ca...nush cum sa spun... intrun topic facut de unul dintre vechii jucatori si la sfarsit au ales sa plece Razz

Enigma? Sau ?

da drox enigma..

defiecare data o face de cacao =)) .

mna,bravo lui =)) .
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: .   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 10:01 pm

nu a facut decat sa isi expuna parerea, iar ceilalti au sarit pe el cu injuraturi....care de care mai "doesebite", in functie de cei 7 ani de acasa ai fiecaruia..
Sus In jos
Mircea12345
Membru
Membru
Mircea12345


Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 30
Localizare : Deva

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeVin Aug 19, 2011 12:11 am

Eu zic sa nu va mai certati pe motivu asta , e banal , sa fiu eu ... fiecare face ce vrea ... si daca vrea sa plece pleaca si daca vrea sa ramana foarte bine , nu inteleg ce motiv aveti sa vad contraziceti pe tema asta.. nu are sens Smile fiecare face ce vrea si daca trebuie sa fie consecinte vor fi. Fi-ti linistiti .. ca ardeash nu doarme Wink
Sus In jos
DarkMeiden
Membru Elite
Membru Elite
DarkMeiden


Data de inscriere : 08/05/2010
Localizare : Deva

chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitimeVin Aug 19, 2011 12:12 am

T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat





chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Empty
MesajSubiect: Re: chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(   chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :( Icon_minitime

Sus In jos
 
chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cand le-am vazut am ramas fara cuvinte
» 7Pacate isi i-a ramas bun de la voi
» A venit momentul sa imi iau ramas bun
» Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)
» Ma voi tot asa ati ramas?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: