Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPropuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)

In jos 
+4
♫JυѕтOνєя™♫
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]
ƁƛƊƁƠƳ
GodFather♥
8 participanți

Va plac?Eu sper sa fie aplicate macar unele!
Da!
Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Vote_lcap33%Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Vote_rcap
 33% [ 8 ]
Nu!
Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Vote_lcap0%Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Urate!
Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Vote_lcap0%Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Frumoase!
Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Vote_lcap4%Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Sper sa fie alese!
Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Vote_lcap21%Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Vote_rcap
 21% [ 5 ]
Nu vreau sa fie alese!
Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Vote_lcap8%Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Vote_rcap
 8% [ 2 ]
Angel si ardeash decid!
Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Vote_lcap33%Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Vote_rcap
 33% [ 8 ]
Total voturi : 24
 

AutorMesaj
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Empty
MesajSubiect: Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)   Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 10:39 pm

[wow]Am si eu cateva propuneri pt forum![/wow]

Cum ar fi:-stiti ca sub meniul cu Forum,FaQ,Search,etc. apar niste reclame ca in poza:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ei bine m`am gandit ca strica aspectul forumului asa ca ar trebui scoase!Daca Angel sau Ardeash sunt de acord pot urma acesti pasi:

PA=>General=>Forum=>Configurare=>Activeaza reclamele=>Membrii si invitatiPS:reclamele sunt dezactivate doar pentru membrii,celor care nu sunt inregistrati le vor mai aparea!

Trecem la altceva!

Jos de tot in forum,apar niste lucruri cu Creeaza un forum,etc.
Aceste lucruri nu pot fi scoase decat cu Credite!Ei bine m`am gandit ca,daca cineva vrea sa ajute la intretinerea forumului poate dona pentru acest lucru! Uitati cum:Dupa ce in josul paginii va aparea optiunea Donatii sau cum vor Angel cu Ardeash sa o numeasca,Jucatorii pot dona prin PayPal sau SMS,si anume vor trimite codul care le apare acolo la un anumit numar,astfel angel va avea mai multe credite,ce primeste jucatorul in schimb? Pai in afara de sistemele de reputatie,mai exista un sistem de puncte!
Aceste puncte sunt la fel de usor de implementat,daca angel sau ardeash au o nelamurire le pot spune in pm,ideea e ca dupa ce a donat un jucator,angel va sti pt ca ii va aparea cine a donat in panoul de administrare si ii va da un anumit numar de puncte!La un numar stabilit de staff utilizatorii primesc o functie!
Si cand spun asta nu ma refer la functie de Helper sau Mod ci la o noua functie pe care o vor numi ei de ex,Suveran na:)) am dat un ex. Donatiile le punem in josul pagini astfel:
Panou administrare=>Diverse=>Donatii=>Alegem mesajul pe care vrem sa il vada jucatorii eu dau un ex:
Dragi utilizatori,daca doriti puteti sustine acest forum efectuand o donatie,aceasta va fi rasplatita de administratorul forumului cu graduri speciale sau puncte.Toate contributiile dvs. vor servi pentru a garanta continuitatea si calitatea acestui forum,dar si a serverului!.
Al vostru,prieten,
[Owner]Angel

ACESTE CREDITE AJUTA FORUMUL PENTRU CA PUTEM SCAPA DE FORUMH.NET SI NE PUTEM LUA UN DOMENIU DE EXEMPLU [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] depinde.
Acum mai am inca o propunere legata de numele utilizatorilor(am citit in unele tutoriale),ei bine acest lucru il va face sa straluceasca(numele) si anume:Adaugi in P.A>Afisare>Culori>Foaie de stil CSS(atentie daca nu adaugi aici in foaie de stil nu rezolvi nimic).Adaugam: a:hover{
text-shadow: 0 0 0.2em #8F7;
}

Dati exact copy paste cu tot ce am scris cu alb,scrisul se va vedea stralucitor cand pui mouse`ul pe numele unui utilizator e foarte frumos!
Si mai am o propunere in legatura cu butoanele:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sper sa le citeasca cineva am stat ceva sa le scriu,astept pareri...


Ultima editare efectuata de catre ρsGøđ in Lun Noi 21, 2011 1:10 am, editata de 4 ori
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
ƁƛƊƁƠƳ
Membru
Membru
ƁƛƊƁƠƳ


Data de inscriere : 19/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Dc esti rau ka mn :) ?

Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)   Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 10:58 pm

Bune idei..ar fi ceva sa se puna pe forum!
Sus In jos
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]
Membru
Membru
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]


Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : in anonimat :) Bacau ;x

Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)   Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 10:58 pm

misto
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)   Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 11:23 pm

Bravo god bune idei , mai ales cea cu stralucirea la nume si cu butoanele!La stralucire nume ar fi frumos sa straluceasca acea culoare semnificativa functiei , de ex la mine sa straluceasca albastru Smile


Da , SUNT FRUMOASE!Eu chiar as vrea ca angel sa le ia in considerare!
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)   Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 11:47 pm

๑۩ﺴ۩๑†OשєгDєคtђ†๑۩ﺴ۩๑ a scris:
Bravo god bune idei , mai ales cea cu stralucirea la nume si cu butoanele!La stralucire nume ar fi frumos sa straluceasca acea culoare semnificativa functiei , de ex la mine sa straluceasca albastru Smile


Da , SUNT FRUMOASE!Eu chiar as vrea ca angel sa le ia in considerare!

pentru fiecare categorie straluceste culoarea respectiva de ex mie verde tie albastru helperilor rosu etc.
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
xXxNightAnGeLxXx
V.I.P.
V.I.P.
xXxNightAnGeLxXx


Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Constanta ;)

Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)   Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 1:53 am

Foarte tare Smile

Dar chiestia cu reclamele nu se poate... Nu se pot scoate reclamele acelea din cate stiu eu scratch
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)   Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 2:11 am

xXxNightAnGeLxXx a scris:
Foarte tare Smile

Dar chiestia cu reclamele nu se poate... Nu se pot scoate reclamele acelea din cate stiu eu scratch

am si eu un forum si mi`a mers uite un print,imaginea e editata ca sa nu se vada numele forumului:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)   Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 8:19 pm

Tare cheers
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)   Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 1:08 am

нιтмαη a scris:
Tare cheers

post sa il aduc prima pagina
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
7Pacate
Membru Elite
Membru Elite
7Pacate


Data de inscriere : 29/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Satu-Mare

Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)   Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 2:16 am

ar fi super...Smile
Sus In jos
byRony
Membru
Membru
byRony


Data de inscriere : 15/06/2011
Localizare : Botosani

Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)   Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 5:07 am

Reclamele nu pot fi sterse ("dilitate")
O eroare la FG a oprit stergearea reclamelor. Au constatat ca cu ajutorul reclamelor pot aduna bani pentru a ajuta imbunatatirea sistemului.




"Date de pe FG"
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)   Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 6:40 am

byRony a scris:
Reclamele nu pot fi sterse ("dilitate")
O eroare la FG a oprit stergearea reclamelor. Au constatat ca cu ajutorul reclamelor pot aduna bani pentru a ajuta imbunatatirea sistemului.




"Date de pe FG"

acum o saptamana am scos reclamele de pe un forum de photoshop facut de mine mai de mult,dar l`am inchis(l`am facut de plictiseala)
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Continut sponsorizat





Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)   Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.) Icon_minitime

Sus In jos
 
Propuneri pentru forum!(butoane noi,name glow,donatii,fara reclame sub meniu,etc.)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» chiar asa am ramas fara heleperi si admini pe forum? :(
» Propuneri forum
» Cateva propuneri pentru forum .
» Dau iteme legendare pe cont lv 30+ corvus
» Cateva butoane

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: