Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaEchipamente complete !!! - Pagina 3 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Echipamente complete !!!

In jos 
+56
Tavi
Dumii
BlackArrow
i0nu7z
Coca-Cola;x
Algozonn
w1cKEE
SpeeDutzu
OV1D1UU
leonardo123
rtcosmin
Zn3pu
diedeath
agentk232
TeFutInGuraAngel
TheBestKing96
Ahyle
ByDark
Sick
Amethist
----->>Viruss<<-----
Isabella
10scarface1000
marius22041994
Op3nN
DREY
Joke
DoExPuFuLeTe
..::[TheBoy]::..
pită_cu_gem
.Úniqúe
ReDTz
TheAssassin
zmR
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr
NinjaxesRO ^_^
SoulKeeper
AntiNoob
TheSuperK0er
GodFather♥
JaMaicaStylle's
InG3rDiGiTaL
TakeThat
DarkyFunnky
Leonidas
Amidamaruu
♫JυѕтOνєя™♫
DarkMeiden
deyu19 ;x
♥Michael♥
[Owner]Angel
Marius Sorin
--->Munie<---
^_^ZCF^_^
sAAb
ardeash
60 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 11:53 am

Parerea mea ramane aceeasi Smile
Sus In jos
SoulKeeper
Membru Elite
Membru Elite
SoulKeeper


Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Iη Yσύя Єγεs xD

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 9:16 am

Se merita banii, itemele sunt de folos.. Pot sa omor pe cineva din sabie, ca dau 8-10k si daca are set Smile)
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 9:33 pm

AntiNoob a scris:
Parerea mea ramane aceeasi Smile

Stupida Smile



Cred ca e cea mai buna idee de pana acum...echipamente bonusate Razz

Si mi se pare corect sa vina un galben la blue si sa ii tina numa in cerc...
Daca a investit bani, ati vrea sa stea pe loc? Smile) sa nu faca duele etc...
NU frate...daca tot bagi bani si ai optiunea asta minunata, profitzi de ea Razz
In + e pt intretinerea sv'ului...


RESPECT STAFF SI CEI CARE AU DONAT PT ECHIPAMENTE Razz
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mai 01, 2011 10:22 pm

NinjaxesRO ^_^ a scris:
AntiNoob a scris:
Parerea mea ramane aceeasi Smile

Stupida Smile



Cred ca e cea mai buna idee de pana acum...echipamente bonusate Razz

Si mi se pare corect sa vina un galben la blue si sa ii tina numa in cerc...
Daca a investit bani, ati vrea sa stea pe loc? Smile) sa nu faca duele etc...
NU frate...daca tot bagi bani si ai optiunea asta minunata, profitzi de ea Razz
In + e pt intretinerea sv'ului...


RESPECT STAFF SI CEI CARE AU DONAT PT ECHIPAMENTE Razz


Smile)))))))


Am postat pt a readuce topicul la vederea utilizatorilor !!
Sus In jos
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr
Membru Elite
Membru Elite
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr


Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Pe Frozen Throne

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mai 02, 2011 11:22 am

Gg Angel cel mai tare cheers
Sus In jos
zmR
Membru
Membru
zmR


Data de inscriere : 17/02/2011
Varsta : 33
Localizare : I do not know where

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mai 08, 2011 10:46 am

bun bun bun
Sus In jos
TheAssassin
Membru
Membru
TheAssassin


Data de inscriere : 07/05/2011
Varsta : 27
Localizare : undeva departe

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 9:21 am

Ardeash da cum platesti pentru echipamente?
Sus In jos
--->Munie<---
Membru
Membru
--->Munie<---


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu-Severin

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 6:00 am

TheAssassin a scris:
Ardeash da cum platesti pentru echipamente?

Smile) te duci la banca cu bani si donezi in contul de este afisat undeva pe forum .....
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mai 22, 2011 6:38 am

Pt aia care se palng cai scump si nu situ ce inseamna ca nu stiu ce pierd cu critica pe vartej poti prinde 500k Wink+ca se merita bonusurile sunt cam asa:semi-on 20% patrundere20% fatala20% otrava20% necunostinta20%(cam asa pe arma) si poti sa pui ori ce piatra vrei doar spui adminului si gata de exemplu: Excaliburg anti ninja+6(o poti pune pe toate 3 spatiile)Wink sau la armura poti pune 3 protecti+6 diverse nebuni deci merita;)
Sus In jos
--->Munie<---
Membru
Membru
--->Munie<---


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu-Severin

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 2:46 am

TheBestKing a scris:
Pt aia care se palng cai scump si nu situ ce inseamna ca nu stiu ce pierd cu critica pe vartej poti prinde 500k Wink+ca se merita bonusurile sunt cam asa:semi-on 20% patrundere20% fatala20% otrava20% necunostinta20%(cam asa pe arma) si poti sa pui ori ce piatra vrei doar spui adminului si gata de exemplu: Excaliburg anti ninja+6(o poti pune pe toate 3 spatiile)Wink sau la armura poti pune 3 protecti+6 diverse nebuni deci merita;)


si unde te crezi ma ca prinzi 500k cu vartejul esti scos din jungla tu se pare habar nai de ele Smile) Ai vazut si tu la astia care au mod si venisi tu sa comentezi sa iti maresti nr de msg



Echipamente complete !!! - Pagina 3 62fc6c12dd5ab7a4492fd29
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 5:58 am

--->Munie<--- a scris:
TheBestKing a scris:
Pt aia care se palng cai scump si nu situ ce inseamna ca nu stiu ce pierd cu critica pe vartej poti prinde 500k Wink+ca se merita bonusurile sunt cam asa:semi-on 20% patrundere20% fatala20% otrava20% necunostinta20%(cam asa pe arma) si poti sa pui ori ce piatra vrei doar spui adminului si gata de exemplu: Excaliburg anti ninja+6(o poti pune pe toate 3 spatiile)Wink sau la armura poti pune 3 protecti+6 diverse nebuni deci merita;)


si unde te crezi ma ca prinzi 500k cu vartejul esti scos din jungla tu se pare habar nai de ele Smile) Ai vazut si tu la astia care au mod si venisi tu sa comentezi sa iti maresti nr de msg



Echipamente complete !!! - Pagina 3 62fc6c12dd5ab7a4492fd29


500k=)))))))))))))))))))))?
Sus In jos
pită_cu_gem
Membru
Membru
pită_cu_gem


Data de inscriere : 13/05/2011

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 7:09 am

Nu imi prea imi place dar na ..eu am bagat bani frumosi dar inainte de rr vre-o 2mil jumate pt arme si acum vre-o 70lei...


Apropo ala cu 500k pe vartej=)))))))))))))))))))))))))))))
Smile)))))))))))))))))))Mai bine ii cred pe aia care zic ca au fms+10 pe ro:-j
Sus In jos
--->Munie<---
Membru
Membru
--->Munie<---


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu-Severin

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 8:18 am

Mai zice ca se pun si pietre +6 Smile)) se pun +5 toata ziua Smile affraid






Echipamente complete !!! - Pagina 3 89212ace23ed5552d52ab9f
Sus In jos
..::[TheBoy]::..
Membru Elite
Membru Elite
..::[TheBoy]::..


Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Acolo unde tu nu ai sta nici macar o zii din viata ta

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 26, 2011 5:04 am

voi ziceti "valorile maxime in joc" dar nui adevarat
ex: paguba medie o puneti 40% si maxima e 61%
paguba competentei o puneti 20% maxima e 32%
pietrele le puneti +5 maxim sunt +9
regenerare pv puneti 20% maxin e 35%-40% depinde...


Daca astea credeti ca sunt valorile maxime....bv voua
Sus In jos
DoExPuFuLeTe
Membru
Membru
DoExPuFuLeTe


Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Oriunde Vrei Tu [;x]

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 26, 2011 10:30 pm

E foarte buna idea ! si nu e scump deloc 150lei !
dar sa ne gandim putin ca asteti bani nu se pot permie la copi de 14-15 ani numai la cei care au loc de munca ! dar e super idea !
geek



Bv Angel tine-o Tot Asa ! :bravo: :bravo:
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 27, 2011 7:35 am

-->TheBoy<-- a scris:
voi ziceti "valorile maxime in joc" dar nui adevarat
ex: paguba medie o puneti 40% si maxima e 61%
paguba competentei o puneti 20% maxima e 32%
pietrele le puneti +5 maxim sunt +9
regenerare pv puneti 20% maxin e 35%-40% depinde...


Daca astea credeti ca sunt valorile maxime....bv voua

Tu n-ai sa prinzi niciodata in joc tati nici macar 30 cu 10 dar apoi 60 cu 20...40 cu 20 sunt pozitive ambele ce tu nu vei avea niciodata in joc. Gandeste-te inainte de a spune prostii.
Cat despre pietre NU EXISTA+9. Acela este un tutorial care se face doar daca vrei. Acesta nu este un server strict PVP, daca vrei unul din acela cautati.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Joke
Membru
Membru



Data de inscriere : 26/05/2011

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 27, 2011 11:19 pm

Acest echipament este pe de o parte o idee buna( ii ajuta pe cei ce nu prea stiu metin) pe de o parte (ii dezavantajeaza pe jucatori care nu au o situatie financiare prea buna).Macar daca ai pune ca sa bonusezi ceva un anumit numar de monezi dragon ca sa fie corect
Sus In jos
zmR
Membru
Membru
zmR


Data de inscriere : 17/02/2011
Varsta : 33
Localizare : I do not know where

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 27, 2011 11:45 pm

frum:p
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: .   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 12:34 am

daca tot ai bagat si aceasta optiune cu echipament bonusat la alegere ar fi corect sa modifici preturile la bonusurile speciale....300kk, respectiv 100kk e mult prea mult Razz


propun sa le aduci iar la 0 yang, si, daca poti sa le maresti cu 10-15%...sunt mult prea apropiate de cele de pe servere oficiale Razz (cu cateva exceptii)


astfel vei atrage mai multi playeri, fiind un server atat PVP cat si PVM Smile

la bonusurile si preturile actuale nu e nici pvm, nici pvp destul de interesant Smile




ei, ce zici angel?Smile
Sus In jos
DREY
Membru
Membru
DREY


Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Romania,Caras-Severin,Fizes

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 3:11 am

Hmm... nush cat e de buna ideea ca de exemplu niste prieteni de ai mei numai joaca ca ei erau ff tari si aveau itm bune dar apareau tot mai multi modati si atunci numai ai nici o pofta de joc,peste cateva luni cn stie cati o sa fie modati si multi jucatori or sa se lase,parerea mea astept raspuns!!!














RESPECT STAFF!
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: .   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:04 am

DREY a scris:
Hmm... nush cat e de buna ideea ca de exemplu niste prieteni de ai mei numai joaca ca ei erau ff tari si aveau itm bune dar apareau tot mai multi modati si atunci numai ai nici o pofta de joc,peste cateva luni cn stie cati o sa fie modati si multi jucatori or sa se lase,parerea mea astept raspuns!!!


de asta am zis si eu....aia modati sunt mult mai buni decat orice alt jucator de pe server oricat de mult sar chinui sa nage bonusuri, deoarece acestea sunt mult prea scumpe si dureaza mult sa prinzi ceva bun pe un item Smile

asta e parerea mea Razz


asa a fost serverul atunci cand la deschis pentru prima data angel si era super tare Razz
Sus In jos
..::[TheBoy]::..
Membru Elite
Membru Elite
..::[TheBoy]::..


Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Acolo unde tu nu ai sta nici macar o zii din viata ta

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 6:50 am

[Owner]Angel a scris:
-->TheBoy<-- a scris:
voi ziceti "valorile maxime in joc" dar nui adevarat
ex: paguba medie o puneti 40% si maxima e 61%
paguba competentei o puneti 20% maxima e 32%
pietrele le puneti +5 maxim sunt +9
regenerare pv puneti 20% maxin e 35%-40% depinde...


Daca astea credeti ca sunt valorile maxime....bv voua

Tu n-ai sa prinzi niciodata in joc tati nici macar 30 cu 10 dar apoi 60 cu 20...40 cu 20 sunt pozitive ambele ce tu nu vei avea niciodata in joc. Gandeste-te inainte de a spune prostii.
Cat despre pietre NU EXISTA+9. Acela este un tutorial care se face doar daca vrei. Acesta nu este un server strict PVP, daca vrei unul din acela cautati.
normal k nu pot prinde 30 su 10 sau 40 su 20 dar voi puteti pune 61 cu 32 pt k astea sunt "valorile maxime in joc" si ar trebui respectat totusi pt k se dau niste bani..
nu exista pietre +9 dar voi le puteti face +9 pt a le pune pe arme modate ... sau daca nu,...atunci punti e o piatra cu: 75% impotriva warr sau 75% impotriva ninja....etc.. astea sunt "valorile maxime in joc"
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: .   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 7:27 am

-->TheBoy a scris:

normal k nu pot prinde 30 su 10 sau 40 su 20 dar voi puteti pune 61 cu 32 pt k astea sunt "valorile maxime in joc" si ar trebui respectat totusi pt k se dau niste bani..
nu exista pietre +9 dar voi le puteti face +9 pt a le pune pe arme modate ... sau daca nu,...atunci punti e o piatra cu: 75% impotriva warr sau 75% impotriva ninja....etc.. astea sunt "valorile maxime in joc"


regret sa te dezamagesc, dar nu 75% nu reprezinta valoarea maxima in joc Razz
acest lucru depinde de la server la server....

la inceput, pe speed, valorile maxime erau 80%
Sus In jos
sAAb
Helper
Helper
sAAb


Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Suceava

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 10:16 am

-->TheBoy<-- a scris:
[Owner]Angel a scris:
-->TheBoy<-- a scris:
voi ziceti "valorile maxime in joc" dar nui adevarat
ex: paguba medie o puneti 40% si maxima e 61%
paguba competentei o puneti 20% maxima e 32%
pietrele le puneti +5 maxim sunt +9
regenerare pv puneti 20% maxin e 35%-40% depinde...


Daca astea credeti ca sunt valorile maxime....bv voua

Tu n-ai sa prinzi niciodata in joc tati nici macar 30 cu 10 dar apoi 60 cu 20...40 cu 20 sunt pozitive ambele ce tu nu vei avea niciodata in joc. Gandeste-te inainte de a spune prostii.
Cat despre pietre NU EXISTA+9. Acela este un tutorial care se face doar daca vrei. Acesta nu este un server strict PVP, daca vrei unul din acela cautati.
normal k nu pot prinde 30 su 10 sau 40 su 20 dar voi puteti pune 61 cu 32 pt k astea sunt "valorile maxime in joc" si ar trebui respectat totusi pt k se dau niste bani..
nu exista pietre +9 dar voi le puteti face +9 pt a le pune pe arme modate ... sau daca nu,...atunci punti e o piatra cu: 75% impotriva warr sau 75% impotriva ninja....etc.. astea sunt "valorile maxime in joc"


Ba , tu esti normal ? Valorile maxime pe care le poti "prinde" (de coada daca vrei) TU . Nu valorile maxime pe care le poate pune el , ca el iti poate pune paguba medie 250 daca vrea pe arma .

P.N. : vechiul RoSpeed , pica serverul din 10 in 10 minute , era lag , dar eram toti ca o "familie" acuma au venit altii .. multi au plecat .. ce vremuri 8->
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: .   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 11:34 am

corect...pica din 10 in 10 minute, dar cel putin eram ca o familie Smile
era super sv....:X


ce vremuri :X ...ce vremuri :X
Sus In jos
Continut sponsorizat





Echipamente complete !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Echipamente complete !!!
Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: