Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaEchipamente complete !!! - Pagina 5 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Echipamente complete !!!

In jos 
+56
Tavi
Dumii
BlackArrow
i0nu7z
Coca-Cola;x
Algozonn
w1cKEE
SpeeDutzu
OV1D1UU
leonardo123
rtcosmin
Zn3pu
diedeath
agentk232
TeFutInGuraAngel
TheBestKing96
Ahyle
ByDark
Sick
Amethist
----->>Viruss<<-----
Isabella
10scarface1000
marius22041994
Op3nN
DREY
Joke
DoExPuFuLeTe
..::[TheBoy]::..
pită_cu_gem
.Úniqúe
ReDTz
TheAssassin
zmR
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr
NinjaxesRO ^_^
SoulKeeper
AntiNoob
TheSuperK0er
GodFather♥
JaMaicaStylle's
InG3rDiGiTaL
TakeThat
DarkyFunnky
Leonidas
Amidamaruu
♫JυѕтOνєя™♫
DarkMeiden
deyu19 ;x
♥Michael♥
[Owner]Angel
Marius Sorin
--->Munie<---
^_^ZCF^_^
sAAb
ardeash
60 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
10scarface1000
Membru
Membru



Data de inscriere : 09/05/2011

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: ....   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 08, 2011 4:26 am

over death nu ma lua cu prietene ca nu sthiu de cand suntem noi prieteni...
Sus In jos
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 27
Localizare : La mare

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 08, 2011 4:50 am

[Owner]Angel a scris:
Nu te obliga nimeni sa donezi. Nu o mai tine pe a ta ca ai luat ban degeaba ca te asigur eu ca nu esti usa de biserica.
Voi nici nu ganditi, fara suparare, cand ziceti asa ceva. Pentru ce sa dam bani la jucatorii corecti ca sa ii pierdem ?
Dam ban celor care strica jocul, pentru ca cei care doneaza sau cei care joaca din toate punctele de vedere corect, sa se bucure de un joc cat mai bun.
Poti spune nume cont banat si te lamuresc daca doresti.

Cat despre tine 10scarface1000, nici eu nu am dat cu parul. In primul rand, nu as fi fost obligat sa iti raspund la o asemenea intrebare din moment ce toate detaliile au fost postate de la bun inceput.
Gandeste-te ca toate bonusurile sunt in maxim, pag. med. 40 si comp. 20 fiind mai mult decat necesare iar pe armura adaugandu-se rezistenta la acestea 2 cate 20%.
Cu siguranta daca ai intalnit vreun "modat" ai vazut diferenta destul de mare dintre tine si el.
stai stai stai stai stai stai stai
cum adica am laut ban degeraba? pe ce? ca nam priceput
si oricum no sa mai donez pe srvr asta ca am luat ban degeaba pe 2 conturi ...de fapt 3 fara nici o explicatie
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 08, 2011 6:57 am

Assasin;x a scris:
[Owner]Angel a scris:
Nu te obliga nimeni sa donezi. Nu o mai tine pe a ta ca ai luat ban degeaba ca te asigur eu ca nu esti usa de biserica.
Voi nici nu ganditi, fara suparare, cand ziceti asa ceva. Pentru ce sa dam bani la jucatorii corecti ca sa ii pierdem ?
Dam ban celor care strica jocul, pentru ca cei care doneaza sau cei care joaca din toate punctele de vedere corect, sa se bucure de un joc cat mai bun.
Poti spune nume cont banat si te lamuresc daca doresti.

Cat despre tine 10scarface1000, nici eu nu am dat cu parul. In primul rand, nu as fi fost obligat sa iti raspund la o asemenea intrebare din moment ce toate detaliile au fost postate de la bun inceput.
Gandeste-te ca toate bonusurile sunt in maxim, pag. med. 40 si comp. 20 fiind mai mult decat necesare iar pe armura adaugandu-se rezistenta la acestea 2 cate 20%.
Cu siguranta daca ai intalnit vreun "modat" ai vazut diferenta destul de mare dintre tine si el.
stai stai stai stai stai stai stai
cum adica am laut ban degeraba? pe ce? ca nam priceput
si oricum no sa mai donez pe srvr asta ca am luat ban degeaba pe 2 conturi ...de fapt 3 fara nici o explicatie

In cazul in care domniile voastre nu citesc regulamentul joc credeti ca banul este degeaba dar niciodata nu primiti ban degeaba mereu este un motiv Smile

https://metin2ro.all-up.com/t3-regulament-joc

Majoritatea nu cititi regulamentul si apoi va mirati dc aveti ban Smile
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
10scarface1000
Membru
Membru



Data de inscriere : 09/05/2011

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: ....   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 08, 2011 8:34 am

asa e mey citeste regulamentu, cum de joki tu metin speed fafa a citi regulamentu cum poti sa faci asta... dk un sti regulamentu ar trebui sa primesti ban direct..auzi joci speed fara sa citesti regulamentu...pffff...issabela altceva decat sa citesti regulamentu nu mai sti si tu..mai schimba placa asta...ca ne-ai plictisit cu ea...
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 08, 2011 9:08 am

10scarface1000 a scris:
asa e mey citeste regulamentu, cum de joki tu metin speed fafa a citi regulamentu cum poti sa faci asta... dk un sti regulamentu ar trebui sa primesti ban direct..auzi joci speed fara sa citesti regulamentu...pffff...issabela altceva decat sa citesti regulamentu nu mai sti si tu..mai schimba placa asta...ca ne-ai plictisit cu ea...

Tu deja esti nesimtit si ma scoti din sarite!Nu am ce sa'ti cer tie ca nici sa scrii nu stii dar sa mai citesti si un regulament Smile nu poti sa intelegi nimic din el ca sunt deja prea multe informatii si creerasul tau nu le poate procesa!

Sper sa termini!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 27
Localizare : La mare

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 08, 2011 11:25 am

am citit reg il stiu sil respect
Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 08, 2011 3:46 pm

10scarface1000 a scris:
asa e mey citeste regulamentu, cum de joki tu metin speed fafa a citi regulamentu cum poti sa faci asta... dk un sti regulamentu ar trebui sa primesti ban direct..auzi joci speed fara sa citesti regulamentu...pffff...issabela altceva decat sa citesti regulamentu nu mai sti si tu..mai schimba placa asta...ca ne-ai plictisit cu ea...


Ia mai schimba tu placa ca nu te obliga nimeni sa joci aici .. joaca corect si nu iti are nimeni treaba...
Ban degeaba nu o sa iei niciodata !!!
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
10scarface1000
Membru
Membru



Data de inscriere : 09/05/2011

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: xxx   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 08, 2011 10:49 pm

c bn ma simt v-am adus unde vroiam , v-am scos din sarite, practic v-am jucat pe degete.....aveti multe de invatat se vede ca sunteti copii... :banana:
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: .   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iun 09, 2011 4:02 am

10scarface1000 a scris:
c bn ma simt v-am adus unde vroiam , v-am scos din sarite, practic v-am jucat pe degete.....aveti multe de invatat se vede ca sunteti copii... :banana:


si tu ce esti?


si cum te simti bine???...ce satisfactie tia adus faptul ca ai postat numai aiurea?...
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iun 09, 2011 12:14 pm

10scarface1000 a scris:
c bn ma simt v-am adus unde vroiam , v-am scos din sarite, practic v-am jucat pe degete.....aveti multe de invatat se vede ca sunteti copii... :banana:


Tu ai IQ cu - (minus) deci de la tine nu putem cere nimic pentru ca nu avem de la cine!
Si vorba aia daca ne coboram la mintea ta dam de petrol Smile
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Sick
Membru
Membru
Sick


Data de inscriere : 09/06/2011
Varsta : 33

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 10:30 pm

Interesant si mise par ieftine la ce poti pune pe ele... insa problema este ca multi nu au inteles ...
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: asa   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 11:17 pm

10scarface1000 Suspect bai papagalule pana la urma tu ce vrei ma sa arati Suspect sh tu joci pe degete ma? prima data spalate
pe maini;) pt a juca pe degete ceva... esti un copil facut din greseala care a fost uuitat de soarta:)

Tu joci pe degete ma? cati 10 ani ai? eu zic sa inveti 1 la mana: Romana care nu o ai:P 2 : cauta cei 7 ani de acasa
Sus In jos
Ahyle
Membru
Membru
Ahyle


Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Razz


Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 12:04 am

nam stat sa citesc tot doar prima pagina dar de ex daca pe arma putem pune 20 cmpetenta si medie 40 pe celalt ne poti pune rez full 20 tot? adk pe papuci de ex 20 sabie,2 maini,pumnal,sageti,evanta,clopot? toate 20
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: .   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 3:04 am

Ahyle a scris:
nam stat sa citesc tot doar prima pagina dar de ex daca pe arma putem pune 20 cmpetenta si medie 40 pe celalt ne poti pune rez full 20 tot? adk pe papuci de ex 20 sabie,2 maini,pumnal,sageti,evanta,clopot? toate 20


da, alegi uh ce bonus vrei Razz
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 3:26 am

Cred ca m-ai inteles gresit. Eu nu pierd timpul cu copii ca tine. Ban permanent.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: .   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 4:48 am

[Owner]Angel a scris:
Cred ca m-ai inteles gresit. Eu nu pierd timpul cu copii ca tine. Ban permanent.


eu? :-s
Sus In jos
Ahyle
Membru
Membru
Ahyle


Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Razz


Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 7:26 am

sau eu?Neutral eu sti foarte bine ca tiam daonat o gramada
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 10:24 am

Nu inteleg de ce va simtiti cu musca pe caciula What a Face
Era vorba de 10scarface1000, daca era vreunul dintre voi avea deja contul banat Smile

Cat despre bonusurile acelea Ahyle pui ce vrei unde vrei. Poti sa ai si de 7 ori (maximul de bonusuri pe item) toate in 20% doar sabie sau combinatie intre ele, chiar si imun pe papuci cat si pe scut (poate isi face efectul mai bine Razz )
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: .   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 11:07 am

pai eu aveam postat inaintea ta si de asta am crezut ca zici de mine Razz ...mai ales ca nu ai dat reply la postul lui Wink :>
Sus In jos
Ahyle
Membru
Membru
Ahyle


Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Razz


Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 11:32 am

da si eu la fel:)) angel mai am o intr se poate da doar 200 md pt level? (99)
Sus In jos
TheBestKing96
Membru
Membru
TheBestKing96


Data de inscriere : 15/06/2011

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 10:40 pm

cam exagerate preturile dar merita bounce
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iun 16, 2011 12:35 am

Ahyle a scris:
da si eu la fel:)) angel mai am o intr se poate da doar 200 md pt level? (99)

MD se retrag doar pentru ce se specifica la info donatii. Level+p sau p. Doar lv nu se da !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
TeFutInGuraAngel
Membru
Membru
TeFutInGuraAngel


Data de inscriere : 22/06/2011
Varsta : 42
Localizare : Nu te intereseaza :P

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 10:46 am

๑۩►OשєгDєคtђ◄۩๑ a scris:
Mda...destul de buna ideea...ar fi si mai bine daca s-ar putea plati si prin cartele....de ex:5 coduri de reincarcare(sa zicem)....Asa doar cei peste 14 ani pot sa-si cumpere,hmm....Ar fi si mai usor asa pentru cei de peste 14 ani[zic eu]...In fine tot decizia lui angel ramane...Eu doar am facut o propunere...Orikm foarte buna idea!


Respect Staff!
buna si idea ta dar sa vdem cum o vrea Angel!!!!











respect: RespecT Staff respect:
Sus In jos
agentk232
Membru
Membru
agentk232


Data de inscriere : 12/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti-departe

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iun 24, 2011 9:48 pm

Smecher :banana: :banana:
Sus In jos
http://www.chat.metin2rospeed.ro/
..::[TheBoy]::..
Membru Elite
Membru Elite
..::[TheBoy]::..


Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Acolo unde tu nu ai sta nici macar o zii din viata ta

Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iun 24, 2011 11:23 pm

cea mai de kkt ideea e asta cea k itm modate..Neutral

Cum ar fii daca am avea toti itm modate..?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Echipamente complete !!! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Echipamente complete !!!
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: