Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaEchipamente complete !!! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Echipamente complete !!!

In jos 
+56
Tavi
Dumii
BlackArrow
i0nu7z
Coca-Cola;x
Algozonn
w1cKEE
SpeeDutzu
OV1D1UU
leonardo123
rtcosmin
Zn3pu
diedeath
agentk232
TeFutInGuraAngel
TheBestKing96
Ahyle
ByDark
Sick
Amethist
----->>Viruss<<-----
Isabella
10scarface1000
marius22041994
Op3nN
DREY
Joke
DoExPuFuLeTe
..::[TheBoy]::..
pită_cu_gem
.Úniqúe
ReDTz
TheAssassin
zmR
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr
NinjaxesRO ^_^
SoulKeeper
AntiNoob
TheSuperK0er
GodFather♥
JaMaicaStylle's
InG3rDiGiTaL
TakeThat
DarkyFunnky
Leonidas
Amidamaruu
♫JυѕтOνєя™♫
DarkMeiden
deyu19 ;x
♥Michael♥
[Owner]Angel
Marius Sorin
--->Munie<---
^_^ZCF^_^
sAAb
ardeash
60 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeJoi Mar 10, 2011 4:16 pm

Incepand cu data de 11.03.2011 se vor putea achizitiona urmatoarele echipamente complete si bonusate la cerere:

1. Echipament Lacrima Cerului .. compus din:

-Coif masca stafie +9 (lvl 41)
-Cercei abanos +9 (lvl 33)
-Colier lacrima cerului +9 (lvl 54)
-Bratara lacrima cerului +9 (lvl 54)
-Scut +9 (lvl 61) la alegere
-Papuci pasare de foc +9 (lvl 59)
-Armura la alegere (otel sau king)
-Arma la alegere in functie de caracter (inafara de arme de GM)

Acest echipament se bonuseaza de catre STAFF cu ce bonusuri doriti dumneavoastra la valoarile maxime din joc !!!

PRET: 100 Ron



2. Echipament Dragon .. compus din:

-Coiful zeului dragon +9 (lvl 90 - aparare 213)
-Cercei dragon de aur +9 (lvl 80)
-Colier dragon de aur +9 (lvl 80)
-Bratara dragon de aur (lvl 80)
-Scutul zeului dragon +9 (lvl 80 - aparare 593)
-Pantofii zeului dragon +9 (lvl 90 - aparare 155)
-Armura la alegere (orice armura, epica sau normala)
-Arma la alegere in functie de caracter (orice arma, epica sau normala)

Acest echipament se bonuseaza de catre STAFF cu ce bonusuri doriti dumneavoastra la valoarile maxime din joc !!!

PRET: 150 Ron
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
sAAb
Helper
Helper
sAAb


Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Suceava

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeVin Mar 11, 2011 4:41 am

Valorile maxime din joc fiind ? Ca daca e cu 15% demi si alea .. e cam scump
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: ..,   Echipamente complete !!! Icon_minitimeVin Mar 11, 2011 5:59 am

pai 15%, 20%.....
astea sunt cele maxime
nu ar fi corect sa fie mai mari, chiar daca se doneaza.....


e destul ca poti avea ce bonusuri doresti pe ele Smile
Sus In jos
--->Munie<---
Membru
Membru
--->Munie<---


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu-Severin

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeVin Mar 11, 2011 6:03 am

PN^_^13 a scris:
pai 15%, 20%.....
astea sunt cele maxime
nu ar fi corect sa fie mai mari, chiar daca se doneaza.....


e destul ca poti avea ce bonusuri doresti pe ele Smile

mi se pare cam scump .... macar sa aibe bonusuri mai mari nu ca cele din joc asa nare rost sa dai atatia bani
Sus In jos
Marius Sorin
Membru
Membru
Marius Sorin


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 31

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeVin Mar 11, 2011 7:18 am

Valorile maxime sunt 32727...pentru valorile bonusurile,status gm,etc..infara de preturile de la shop care pot ajunge la 999kk-1kkk
Daca voi doriti atat...nu va opreste nimeni
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeVin Mar 11, 2011 8:58 am

In primul rand ganditi-va ca toate itemele mentionate la echipamente desi sunt facute cu bonusurile din joc ele sunt la valorile maxime si voi nu veti putea prinde niciodata toate bonusurile maxime si nici bonusurile dorite exact.
Orice arma cumparata la echipamente au paguba medie 40% si paguba competentei 20% pe langa celelalte bonusuri dorite.
Pe restul itemelor se pot pune absolut orice bonusuri chiar daca acestea nu sunt permise in joc (ex. imun la necunostinta pe papuci !)

Asadar, nu cred ca sunt bani prea multi la un set complet cum doriti si cu ce doriti.
Intelegeti ca daca am pune bonusurile mai mari asta ar insemna ca jocul ar fi doar pentru cei care cumpara aceste echipamente ceilalti jucatori fiind dezavantajati din start. Orice bonus va fi 20% maxim chiar daca normal, in joc, are 15%.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
--->Munie<---
Membru
Membru
--->Munie<---


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu-Severin

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeVin Mar 11, 2011 1:21 pm

[Owner]Angel a scris:
In primul rand ganditi-va ca toate itemele mentionate la echipamente desi sunt facute cu bonusurile din joc ele sunt la valorile maxime si voi nu veti putea prinde niciodata toate bonusurile maxime si nici bonusurile dorite exact.
Orice arma cumparata la echipamente au paguba medie 40% si paguba competentei 20% pe langa celelalte bonusuri dorite.
Pe restul itemelor se pot pune absolut orice bonusuri chiar daca acestea nu sunt permise in joc (ex. imun la necunostinta pe papuci !)

Asadar, nu cred ca sunt bani prea multi la un set complet cum doriti si cu ce doriti.
Intelegeti ca daca am pune bonusurile mai mari asta ar insemna ca jocul ar fi doar pentru cei care cumpara aceste echipamente ceilalti jucatori fiind dezavantajati din start. Orice bonus va fi 20% maxim chiar daca normal, in joc, are 15%.


150 ron o suma frumusica , dar speram ca intemele sa fie facute super bune si gandite de cnv cu experienta
voi incerca sa-mi iau unu dar astept bani de la maicamea :freaklol deci ramane pe saptamana viitoare :rocky:
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeVin Mar 11, 2011 1:57 pm

Citat :
150 ron o suma frumusica , dar speram ca intemele sa fie facute super bune si gandite de cnv cu experienta
voi incerca sa-mi iau unu dar astept bani de la maicamea :freaklol deci ramane pe saptamana viitoare :rocky:

nu cred ca ai inteles, bonusurile ti le alegi tu...tu vei da comanda pentru ele...fiecare item va contine ce bonusuri doresti tu Razz
Sus In jos
♥Michael♥
Membru
Membru
♥Michael♥


Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Undeva' Langa Arad !

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeVin Mar 11, 2011 6:45 pm

[Owner]Angel a scris:
In primul rand ganditi-va ca toate itemele mentionate la echipamente desi sunt facute cu bonusurile din joc ele sunt la valorile maxime si voi nu veti putea prinde niciodata toate bonusurile maxime si nici bonusurile dorite exact.
Orice arma cumparata la echipamente au paguba medie 40% si paguba competentei 20% pe langa celelalte bonusuri dorite.
Pe restul itemelor se pot pune absolut orice bonusuri chiar daca acestea nu sunt permise in joc (ex. imun la necunostinta pe papuci !)

Asadar, nu cred ca sunt bani prea multi la un set complet cum doriti si cu ce doriti.
Intelegeti ca daca am pune bonusurile mai mari asta ar insemna ca jocul ar fi doar pentru cei care cumpara aceste echipamente ceilalti jucatori fiind dezavantajati din start. Orice bonus va fi 20% maxim chiar daca normal, in joc, are 15%.

Pai si acum ceilalti jucatori nu sunt dezavantajati din start?Eu, si alti jucatori care nu au situatia financiara de a da 150 ron pentru un set de iteme ne-am chinuit sa bonusam iteme din prima zi din care s-a deschis serverul...si acum nu o sa avem nici cea mai mica sansa in fata jucatorilor cu iteme modate Neutral
Cu chestia asta ati stricat serverul(parerea mea si a altor 1000 de jucatori)
Sus In jos
--->Munie<---
Membru
Membru
--->Munie<---


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu-Severin

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeVin Mar 11, 2011 10:16 pm

praf a scris:
[Owner]Angel a scris:
In primul rand ganditi-va ca toate itemele mentionate la echipamente desi sunt facute cu bonusurile din joc ele sunt la valorile maxime si voi nu veti putea prinde niciodata toate bonusurile maxime si nici bonusurile dorite exact.
Orice arma cumparata la echipamente au paguba medie 40% si paguba competentei 20% pe langa celelalte bonusuri dorite.
Pe restul itemelor se pot pune absolut orice bonusuri chiar daca acestea nu sunt permise in joc (ex. imun la necunostinta pe papuci !)

Asadar, nu cred ca sunt bani prea multi la un set complet cum doriti si cu ce doriti.
Intelegeti ca daca am pune bonusurile mai mari asta ar insemna ca jocul ar fi doar pentru cei care cumpara aceste echipamente ceilalti jucatori fiind dezavantajati din start. Orice bonus va fi 20% maxim chiar daca normal, in joc, are 15%.

Pai si acum ceilalti jucatori nu sunt dezavantajati din start?Eu, si alti jucatori care nu au situatia financiara de a da 150 ron pentru un set de iteme ne-am chinuit sa bonusam iteme din prima zi din care s-a deschis serverul...si acum nu o sa avem nici cea mai mica sansa in fata jucatorilor cu iteme modate Neutral
Cu chestia asta ati stricat serverul(parerea mea si a altor 1000 de jucatori)

eu cred ca [Owner]Angel face acest lucru pentru intretinerea sv , credema ca ca sv acesta nu merge de buna voie ii trebuie un impuls financiar :rocket:
Sus In jos
deyu19 ;x
Membru Elite
Membru Elite
deyu19 ;x


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : Mures

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 12:43 am

e fff buna idea pe care a propuso Angel chiar dak sunt putin cam scupe dar merita orice ban
bv cheers :bravo:
Sus In jos
sAAb
Helper
Helper
sAAb


Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Suceava

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 9:35 am

praf a scris:
[Owner]Angel a scris:
In primul rand ganditi-va ca toate itemele mentionate la echipamente desi sunt facute cu bonusurile din joc ele sunt la valorile maxime si voi nu veti putea prinde niciodata toate bonusurile maxime si nici bonusurile dorite exact.
Orice arma cumparata la echipamente au paguba medie 40% si paguba competentei 20% pe langa celelalte bonusuri dorite.
Pe restul itemelor se pot pune absolut orice bonusuri chiar daca acestea nu sunt permise in joc (ex. imun la necunostinta pe papuci !)

Asadar, nu cred ca sunt bani prea multi la un set complet cum doriti si cu ce doriti.
Intelegeti ca daca am pune bonusurile mai mari asta ar insemna ca jocul ar fi doar pentru cei care cumpara aceste echipamente ceilalti jucatori fiind dezavantajati din start. Orice bonus va fi 20% maxim chiar daca normal, in joc, are 15%.

Pai si acum ceilalti jucatori nu sunt dezavantajati din start?Eu, si alti jucatori care nu au situatia financiara de a da 150 ron pentru un set de iteme ne-am chinuit sa bonusam iteme din prima zi din care s-a deschis serverul...si acum nu o sa avem nici cea mai mica sansa in fata jucatorilor cu iteme modate Neutral
Cu chestia asta ati stricat serverul(parerea mea si a altor 1000 de jucatori)

Praf , cam asa e pe toate serverele , nu cred ca nu o sa bati pe nimeni , ca nu are toata lumea 150 lei sa se modeze si esti tu singurul care nu are .. sunt mai multi in situatia ta .

Vorba aia : Dai un ban si stai in fata , cam asa e si aici ..
Sus In jos
DarkMeiden
Membru Elite
Membru Elite
DarkMeiden


Data de inscriere : 08/05/2010
Localizare : Deva

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 10:49 am

Parerea mea este:Acesti bani se duc la firma de host ,ca aproape toata lumea se plangea ca nui non-stop ,cai lag..etc ,dar pentru asta trebe sa platesti pe lumea asta nu se face totul moka;)Totusi ii o idee buna.Wink
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 11:39 am

Mda...destul de buna ideea...ar fi si mai bine daca s-ar putea plati si prin cartele....de ex:5 coduri de reincarcare(sa zicem)....Asa doar cei peste 14 ani pot sa-si cumpere,hmm....Ar fi si mai usor asa pentru cei de peste 14 ani[zic eu]...In fine tot decizia lui angel ramane...Eu doar am facut o propunere...Orikm foarte buna idea!


Respect Staff!
Sus In jos
Amidamaruu
Membru
Membru
Amidamaruu


Data de inscriere : 12/11/2010

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 1:19 pm

Angel o intrebare aceste iteme fac si cartofi prajiti?ca asa as da 150 lei pe itm da totus ne facand cartofi pai degeaba....si pretu de 150lei prea exagerat am impresia ca te-ai invatat la bani:)))) :>



Cu respect xAmidamaruuX
Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 6:03 pm

Amidamaruu a scris:
Angel o intrebare aceste iteme fac si cartofi prajiti?ca asa as da 150 lei pe itm da totus ne facand cartofi pai degeaba....si pretu de 150lei prea exagerat am impresia ca te-ai invatat la bani:)))) :>



Cu respect xAmidamaruuX

Asadar.... stimate interlocutor…daca, de pilda, te intreb „ pot sa`ti iau creionul pentru cateva minute?”, nu imi tranti un „ incearca! vezi, poti?”. Bineinteles ca pot... smart affraid !
Te`am intrebat doar pentru ca modesta mea educatie nu imi permite sa`mi fac de cap cu bunurile altora fara permisiunea lor. Ceea ce e mult mai mult decat pot spune despre tine.... Si iti dau un raspuns simplu, monosilabic, afirmativ sau negativ. DA sau BA, frate...:
Cartofi prajiti nu fac.. si nu am nici eu si nici angel nimic cumpatat pe banii vostrii...Ceva radacini tra sa ai si tu in cap ca sa iti dai seama ca poti pune orice bonus doresti ...
Fa diferenta de pret ..sa vezi cu cat iei o singura arma ne bonusata si cat costa un ECHIPAMENT INTREG cu ce bonusuri vrei tu Neutral..
nu o sa prinzi niciodata bonusurile ce le vrei tu si nici nu o sa ai niciodata paguba medie 40% si competenta 20% pe arma.. incearca sa vezi si dupa vorbeste... study

Deja un echipament sa vandut!
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Leonidas
Membru
Membru
Leonidas


Data de inscriere : 28/01/2011

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 10:16 pm

deja? inseamna ca acel jucator este cel mai puternic de pe speed la ora actuala,daca a stiut ce bonusuri sa ceara:D
Sus In jos
sAAb
Helper
Helper
sAAb


Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Suceava

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 11:17 pm

Amidamaru , ca sa stii ce inseamna "ORICE BONUS" adica poti pune 20% semioameni pe toate itemele , ceea ce nu se poate prinde , poti pune rezistenta magie peste tot .. Ai inteles ?


Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:30 am

Totusi mi se pare umpik cam scump... tias sugera de exemplu arma de gm normala 10 lei-> bonusata 20-25 lei accesorii sa dai si la bucata nu numai echipament intreg Smile
Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:46 am

In primul rand vreau sa intelegeti ca nu se mai poate da arme cu 10 lei pt ca pe zi ce trece cheltuielile la servar cresc... daca nu se platesc la timp facturile nu ne intreaba nimeni nimic ...numa te trezesti ca ii servaru inchis Neutral

Iteme bonusate la comanda(la bucata) nu se vor face ...numai Echipamente complete!
Aveti 2 variante cu 100 ron si 150 de ron ..
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: ...   Echipamente complete !!! Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 3:28 am

mie mie se pare destul de corect Smile
de unul singur nu ai sansa sa iti pice acele bonusuri la valoarea maxima Smile
mie cel mai bn de pana acum mia picat 3 bonususri 20% si unul 15% Smile ....pe acelasi item Smile
dupa o saptamana in care leam tot schimbat



consider ca se merita daca doresti sa devii unul dintre cei mai buni Razz ....cu toate acestea sar putea sa dai peste cnv ce e full warr/sura/ninja/saman si sa te cam intrebi daca a meritat sa cumperi acel set Smile



cu toate ca daca stii sa faci bonusurile nu vei avea niciodata problema asta Smile ...oricat de full ar fi
Sus In jos
Amidamaruu
Membru
Membru
Amidamaruu


Data de inscriere : 12/11/2010

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 6:22 am

Ardeash sa fim seriosi....nu cresc cheltuielile de pe o zi pe alta ...avantaju dedicatului pe sv asta e ca te conecteaza din prima dar cand cresti tot te scoate la metine la fel etc....imi poti spune de unde ati loat dedicatu???sau cat dati rata?da zi adevaruu ca nu dati pe luna 300-400lei sa fim seriosi.....
Sus In jos
TakeThat
Membru
Membru



Data de inscriere : 19/02/2011

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: re   Echipamente complete !!! Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 7:21 am

eu zic k stricati jocul cu seturile astea...sunt si scumpe si nu e corect k sa pui de ex 20% semi oameni sau magie etc...eu unul nu as cumpara....dar oricum cn cumpara seturile astea este rege..desi se strik rau de tot jocul
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 7:43 am

Amidamaruu a scris:
Ardeash sa fim seriosi....nu cresc cheltuielile de pe o zi pe alta ...avantaju dedicatului pe sv asta e ca te conecteaza din prima dar cand cresti tot te scoate la metine la fel etc....imi poti spune de unde ati loat dedicatu???sau cat dati rata?da zi adevaruu ca nu dati pe luna 300-400lei sa fim seriosi.....

Este adevarat ca la server mai apar erori dar se rezolva. Daca pe tine INTOTDEAUNA te scoate la metine, mobi etc trebuie sa schimbi pc-ul sau internetul prietene.
Banda este de 100mbps in tara si 10mbps in afara. Firma de hosting nu te priveste pe tine, fiind un simplu jucator. Daca doresti sa hostezi ceva, undeva, sunt destule firme in tara. Plata pentru ideea ta este peste 500 lei lunar la care se mai adauga o taxa de 15 euro la fiecare 3 luni pentru site.

Daca totul merge bine mai tarziu vom achizitiona un echipament mult mai bun ca banda la net cat si componente, dar pentru inceput este de ajuns.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
--->Munie<---
Membru
Membru
--->Munie<---


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu-Severin

Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 8:59 am

[Owner]Angel a scris:
Amidamaruu a scris:
Ardeash sa fim seriosi....nu cresc cheltuielile de pe o zi pe alta ...avantaju dedicatului pe sv asta e ca te conecteaza din prima dar cand cresti tot te scoate la metine la fel etc....imi poti spune de unde ati loat dedicatu???sau cat dati rata?da zi adevaruu ca nu dati pe luna 300-400lei sa fim seriosi.....

Este adevarat ca la server mai apar erori dar se rezolva. Daca pe tine INTOTDEAUNA te scoate la metine, mobi etc trebuie sa schimbi pc-ul sau internetul prietene.
Banda este de 100mbps in tara si 10mbps in afara. Firma de hosting nu te priveste pe tine, fiind un simplu jucator. Daca doresti sa hostezi ceva, undeva, sunt destule firme in tara. Plata pentru ideea ta este peste 500 lei lunar la care se mai adauga o taxa de 15 euro la fiecare 3 luni pentru site.

Daca totul merge bine mai tarziu vom achizitiona un echipament mult mai bun ca banda la net cat si componente, dar pentru inceput este de ajuns.


Nu-ti mai irosi gura de pomana cu astia ... stiim cu toti ca tot ceace faci este facut pt sv.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Echipamente complete !!! Empty
MesajSubiect: Re: Echipamente complete !!!   Echipamente complete !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Echipamente complete !!!
Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: