Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaLista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Lista Veteranilor nu Sterge topik.

In jos 
+23
kiduu
xTiGeR
Danger2010
♥Michael♥
Pinpop-
PVP
ScRe3nN
OV1D1UU
FuckerPadmak
A. Marius Sorin
[Owner]Angel
╚»Dracila«╝
.Úniqúe
GodFather♥
VyLyFiRsT
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Tavi
SoulKeeper
Blake.
Amethist
ReDTz
xLionN
♥ByEnigma ♥
27 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Pinpop-
Membru
Membru
Pinpop-


Data de inscriere : 05/11/2010
Localizare : Timisoara

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mai 13, 2013 8:29 pm

Ar fi super sa fie ca inainte.. adica sa fie armele legendare.. doar sa nu se poata sa se faca mod pe ele.. toata lumea sa-si faca singuri bonusurile.. Nu stiu cati mai tin minte, acum vro 2 ani cand era asa, serverul era full, erau cate 300-400 online zi de zi si pe chat erau vro 100.. acum vad ca nu mai e nimeni.. Asteptam noul server!!!
Sus In jos
♥Michael♥
Membru
Membru
♥Michael♥


Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Undeva' Langa Arad !

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mai 14, 2013 5:17 am

CAL1N nu umbla toata ziua cu ciocanul lui thor?Smile))(ala portocaliu si mare). Salut si voua >Very Happy<…
Sus In jos
Pinpop-
Membru
Membru
Pinpop-


Data de inscriere : 05/11/2010
Localizare : Timisoara

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mai 14, 2013 5:21 am

♥Michael♥ a scris:
CAL1N nu umbla toata ziua cu ciocanul lui thor?Smile))(ala portocaliu si mare). Salut si voua >Very Happy<…

hahahahhaha m-ai recunoscut Smile), aveam 2 de fapt Smile)
Sus In jos
♥Michael♥
Membru
Membru
♥Michael♥


Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Undeva' Langa Arad !

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mai 14, 2013 7:10 am

O sa fie batalie mare la inceput:)) daca se deschide un nou server. Eu o sa intru o sa il contactez si pe pepsy Smile)). Timp si chef sa fie Smile):* :trabuc:
Sus In jos
FuckerPadmak
Membru
Membru
FuckerPadmak


Data de inscriere : 06/08/2011

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mai 14, 2013 10:40 am

sa dea d-zeu sa fie totul bine si frumos...
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mai 14, 2013 11:40 am

Pinpop a scris:
Pe mine m-ai uitat.. sunt TGM)CAL1N, nu stiu cati ma mai recunosc, dar am revenit, sunt tovaras bun cu TmWar care la randul lui a fost gm, am sa vorbesc zilele astea si ne vom reapuca si noi. Acum am numele in joc Pinpop. Puteti va rog sa imi dati detalii mai multe despre noul server? ca nu prea inteleg din ce ati scris voi aici..
TGM Calin, cum vrei sa stim de tine,daca eu acum aud de tine. scratch
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mai 15, 2013 9:54 am

.Úniqúe a scris:
Pinpop a scris:
Pe mine m-ai uitat.. sunt TGM)CAL1N, nu stiu cati ma mai recunosc, dar am revenit, sunt tovaras bun cu TmWar care la randul lui a fost gm, am sa vorbesc zilele astea si ne vom reapuca si noi. Acum am numele in joc Pinpop. Puteti va rog sa imi dati detalii mai multe despre noul server? ca nu prea inteleg din ce ati scris voi aici..
TGM Calin, cum vrei sa stim de tine,daca eu acum aud de tine. scratch

Exact...Nici eu nu am auzit de tine:-?Dar conteaza.. O sa se creeze noi prieteni si asta conteaza.
Sus In jos
Pinpop-
Membru
Membru
Pinpop-


Data de inscriere : 05/11/2010
Localizare : Timisoara

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mai 15, 2013 11:33 am

happyFace:)c a scris:
.Úniqúe a scris:
Pinpop a scris:
Pe mine m-ai uitat.. sunt TGM)CAL1N, nu stiu cati ma mai recunosc, dar am revenit, sunt tovaras bun cu TmWar care la randul lui a fost gm, am sa vorbesc zilele astea si ne vom reapuca si noi. Acum am numele in joc Pinpop. Puteti va rog sa imi dati detalii mai multe despre noul server? ca nu prea inteleg din ce ati scris voi aici..
TGM Calin, cum vrei sa stim de tine,daca eu acum aud de tine. scratch

Exact...Nici eu nu am auzit de tine:-?Dar conteaza.. O sa se creeze noi prieteni si asta conteaza.

Eh, era multa lume pe atunci... normal ca nu ne mai cunoastem. Momentan, astept noul server, daca se va deschide..
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mai 15, 2013 10:41 pm

Te stiu eu CAL1N. Evident tu nu ma stii pe mine, probabil nu jucai cand jucam eu. Eu stateam pe forum si de acolo stiam pe toata lumea. Eram Moderator, dar cum nu mai sta nimeni pe forum am renuntat Smile .
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
♥Michael♥
Membru
Membru
♥Michael♥


Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Undeva' Langa Arad !

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2013 3:55 am

Eu il stiu jucam pe MO pe timpul acela Very Happy. Am vorbit cu cativa prieteni probabil se vor apuca si ei daca se v-a deschide...(keNT si freak daca ii stiti)
Sus In jos
Danger2010
Membru Elite
Membru Elite
Danger2010


Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 27
Localizare : Brasov

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2013 9:50 am

Eu sunt Danger2010 , nu stiu daca va mai aduceti aminte de mine. Am avut multi prieteni dar multi s-au lasat , apoi mie mi-a fost spart contul apoi m-am lasat Smile). Eu m-as apuca de noul speed.
Sus In jos
xTiGeR
Membru Elite
Membru Elite
xTiGeR


Data de inscriere : 12/06/2011
Localizare : In Universul Meu !

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2013 11:09 am

TheAng3L , poate va amintiti numele . Pacat totusi ca toti prietenii mei s-au lasat in timp , si am ramas singur . Motiv pentru care m-am lasat si eu .
Sus In jos
kiduu
Membru
Membru
kiduu


Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 29

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: :D   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mai 22, 2013 10:37 am

Ai uitat-o pe Kaida :* .
Sus In jos
w.Don
Membru
Membru
w.Don


Data de inscriere : 18/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Alba Iulia

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: .   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 23, 2013 5:34 am

Smile .
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mai 26, 2013 4:09 am

Ce vremuri.. Imi amintesc atunci parca in 2010 cand ne chinuiam sa intram pe server dar totusi era frumos, nu erau modate, munceai ceva pana sa ajungi bun.. Dar acum numai cei care au bani pot sa se joace.. :-j si mi se pare o prostie asta, chiar daca nu e asa usor sa tii un server pe dedicat.. Mai bine pe ip decat asa, dar in fine. Sper ca vei reusi in mare parte sa realizezi ceea ce ti-ai propus, enigma, de abia astept sa o vad si pe asta.

PS : Lavy, ce iti e dor de acele vremuri pe chat, nu ? :> Smile)
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mai 27, 2013 1:16 am

* Over, eu mă refeream la cu totu şi cu totu altceva, nu interpreta greşit. Smile
Sus In jos
SoulKeeper
Membru Elite
Membru Elite
SoulKeeper


Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Iη Yσύя Єγεs xD

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iun 01, 2013 3:56 am

deci.. se mai aude ceva de noul server? cand se deschide? e terminat?
Sus In jos
FuckerPadmak
Membru
Membru
FuckerPadmak


Data de inscriere : 06/08/2011

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iun 01, 2013 10:38 am

chiar nimic ..Neutral
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 02, 2013 8:44 am

Nu prea cred ca o sa ne adunam toti,da` speranta moare ultima :>

Ps: Salutare,la toti ;Wink
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 02, 2013 9:14 am

pepsyl3mon a scris:
Nu prea cred ca o sa ne adunam toti,da` speranta moare ultima :>

Ps: Salutare,la toti ;Wink

Sa vezi ca o sa te apuci de srv 2 stai calm:)

Asteptam cu nerabdare Ingerasule serverul,ne cam ti in suspans...Mai da si tu un semn de viata,ceva.!
Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 4:25 am

Asta ii singura solutie sa revina toti inapoi: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 4:29 am

ardeash a scris:
Asta ii singura solutie sa revina toti inapoi: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Arde.. acum se cauta din ce in ce mai mult sv`urile clasice.. cu evoluarile clasice.. ce ai tu acolo e f bine..dar cum spunea Angel in alt topic, ca dp 1/2 luni de viata a sv`ului, se vor introduce arme de gm, cum a fost la inceput si pe speedul actual... si cum vin, asa vor si pleca :p.

Sus In jos
FuckerPadmak
Membru
Membru
FuckerPadmak


Data de inscriere : 06/08/2011

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 9:13 am

nu neaparat !Smile poti face o arma "beta" cum ar veniii si o armura la fel de pe site care sa aiba pret in lei /euro . si aceestea sa nu fie mult diferite de cele din joc ceva de gen .. armura 3-4 k pv in + fata de joc ,arma 10 tarie 10 hh critica in + fata de cele din joc si sa fie introdusa bonusarea itemelor
asta inseamna astfel , se bonuseaza itemele de catre staff la fel ca itemele din joc doar ca e o diferenta dintre asta si mod , pe fiecare item sa intre doar bonusurile de baza din joc ,adica nu critica pe armura ,coif sau etc.... sus ma refer...jos sa fie ceva de genul rezistenta impotrvia... rase.. 5 % ,10 str dex int etc... parerea mea acum.
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 9:24 am

ardeash a scris:
Asta ii singura solutie sa revina toti inapoi: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

De ce totul se rezuma la banii, 6/7,modate tot aia e. Dupa ce dau ''trimitere'' sunt sigur ca ziceti ''cu ce intreti serverul'' ? 1. La cati bani au fost castigati dupa modate poti tine un server pe o durata foarte mare 2. Poti sa bagi la shop iteme care se fac in joc (mai greu).
SI 3. sunt sigur,va fi contra pentru ca bani conteaza.
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 11:26 am

FuckerPadmak a scris:
nu neaparat !Smile poti face o arma "beta" cum ar veniii si o armura la fel de pe site care sa aiba pret in lei /euro . si aceestea sa nu fie mult diferite de cele din joc ceva de gen .. armura 3-4 k pv in + fata de joc ,arma 10 tarie 10 hh critica in + fata de cele din joc si sa fie introdusa bonusarea itemelor
asta inseamna astfel , se bonuseaza itemele de catre staff la fel ca itemele din joc doar ca e o diferenta dintre asta si mod , pe fiecare item sa intre doar bonusurile de baza din joc ,adica nu critica pe armura ,coif sau etc.... sus ma refer...jos sa fie ceva de genul rezistenta impotrvia... rase.. 5 % ,10 str dex int etc... parerea mea acum.
Nu stau acum sa caut topicul facut de Angel ..cauta`l tu dak chiar esti curios, si ai sa vezi exact cum o zis..adik qm am zis si eo mai sus , nu cu arma/armura "beta".. . sv fileu`ul fkt de arde "arata" f bine..si iti pot da minim 2 exemple de sv`uri de acest gen care au cate 500+ playeri on, si fara 6/7 sau iteme gm ..:-j

Sus In jos
Continut sponsorizat





Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lista Veteranilor nu Sterge topik.
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Lista Funny!
» sa-i luam morti-n pu*a cui mai sterge topicuri ?
» Topik 2 in 1
» Bonusuri pentru toate caracterele!
» Un topik pt toti...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: