Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaLista Veteranilor nu Sterge topik. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Lista Veteranilor nu Sterge topik.

In jos 
+23
kiduu
xTiGeR
Danger2010
♥Michael♥
Pinpop-
PVP
ScRe3nN
OV1D1UU
FuckerPadmak
A. Marius Sorin
[Owner]Angel
╚»Dracila«╝
.Úniqúe
GodFather♥
VyLyFiRsT
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Tavi
SoulKeeper
Blake.
Amethist
ReDTz
xLionN
♥ByEnigma ♥
27 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
♥ByEnigma ♥
Membru
Membru
♥ByEnigma ♥


Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:02 am

in primul rand, vreau acest topik on .. un timp Smile deoarece ma voi chinuii sa ii adun inapoi pe sv pe totii veteranii..
pepsy,
Roxy
Vale
Cottura2001
Flapjack - Laur
ade
Magoo
Zetu
Berila
Pn-Penal
BubuX
Nicoo
Don
Under
Ady

Si nw vreau sa aud comentarii gen '' aa pe cine ma pe ala care a injurat sv pe ala care a spart etc..
Cu bune cu rele sunt playerii care au ridicat sv asta Wink si poate fara acestii playerii sv asta nar fi ajuns pana aici Wink si eu am facut multe sv`lui asta.. am furat playerii depe el.. am injurat ga gm.. etc si tot mam intors aici Wink

Deci cam aceia sunt playerii care mii aduc eu aminte :-? daca sunt altii noii va rog sa imi reamintitii si voi revenii cu un edit <3... vreau sa va anunt inca ceva.. daca mai stiti cum dam macar de jumate din cei aflatii in lista anuntatima <3 voii fi aici <3 ... vreau sa readuc acest sv plin de copii modatii si etc.. inapoii unde era odata demult <3...

ms.
Sus In jos
xLionN
Membru
Membru



Data de inscriere : 18/01/2012
Varsta : 25
Localizare : Acasa

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:05 am

Eo nush in lista intru:-?Smile))
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:08 am

heke...
Michael(SuperSura)
Pain ala care era mod pe chat
De aici sa blocat lista Smile))
bai wiz ne referim la astia care nu au mai intrat de 2 ani u esti pe lista stia lin.
Sus In jos
♥ByEnigma ♥
Membru
Membru
♥ByEnigma ♥


Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: ieii <3   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:10 am

Heyy, ce ziceti de astia <3 vii aduceti aminte careVA ?Smile)Mad:X:X

imi era dor sa vb despre eii :o3

Andrei Şerban(intel2)
SpaWnN
TsZoPIx
αℓєχ ;x
•ďŗè∂м-špırıт•
TmWar
Hokage Cosmin
twist lєm0nєl
GodFather♥️
(^_^)CrazyBoy(^_^)
No.1Fear
Jokerr
AaRonStone
Issabela
Ping
CrissAngel
NightAngel
SaaB
ZooM
-Giulli-
DemonRau
InfectedRock
Heke
Michael -Super sura
Pain..
Sus In jos
xLionN
Membru
Membru



Data de inscriere : 18/01/2012
Varsta : 25
Localizare : Acasa

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:11 am

Pai eo ziceam de lista cu "veterani" sau "aia noi" nu de aia care nu au intrat de 2 ani si SuperSura a cam fost on saptamana asta;)Si nici MortisS n-a fost on de multa vreme...
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:13 am

* Ady mai bantuie p-aici, deoarece mai bantui si eu. Smile) Asa.. ahoo sunt si fetele: Lore, Mylar, Deni, Mara, Larisa (care a disparut ceva timp in urma), Ramo. Fostu GM care era cu Ramo, Arow ceva de genu.. si multi, multi . Dar nu vei reusi sa-i aduci pe toti, sau daca reusesti pt 1h-2, atat e..


Ultima editare efectuata de catre Bendis in Sam Mai 04, 2013 8:20 am, editata de 1 ori
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:16 am

Wiz lsita veterani nu se face dupa cat timp ai intrat sau nu ai intrat esti pe lista daca te cunosc toate neamurile te cunoaste revange esti pe lista Smile.
din lista aia mi amintesc postul 1 fara 2 si 5-6 de pe lista a doua.
JustMe ala cn era?
Anti Noob cn era Smile) ?Eu mi amitnesc pe sarite
Sus In jos
♥ByEnigma ♥
Membru
Membru
♥ByEnigma ♥


Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: hmm   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:16 am

stop B-) att in mare parte neam facut lista noastra celor din map1 care bantuiam zilnic <3 acum ramane sa ii caut eu pe fiecare in parte oriunde dau de ei <3!. jumate din lista stiu unde`i gasesc <3 voii incerca sa ii adun pe totii credema <3 si ii voii tine aici Wink ma tin eu de ei Wink si cand vor vedea ca se aduna unu dupa altu vor ramane Wink garantez asta. acum incep cautarile <3
Sus In jos
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:16 am

Nici eu nu cred ca va reusii sa-i adune pentru ca si Lore a incercat acum 2saptamani si a adunat cam 15% ca sa spun asa . Enigma , e foarte greu ce vrei tu sa faci , dar ai speranta vad . Smile
Sus In jos
♥ByEnigma ♥
Membru
Membru
♥ByEnigma ♥


Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: best   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:19 am

best nu tii amintesti deoarece u nu erai cand acesti membrii jucau.. TmWar Sau TmWarrior cum il stiu multii depe sv.. era in Breasla Obsession alaturi de mn de bubux de tzopix.. de multi altii... la fel si antii noob si la fel si nr 5 care ai zis tw. era dessigneru depe fb Lemon.. jucator bun speed.. era din obsession breasla noastra... multii veteranii sau lasat pana sa se apuce a 2 familie depe speed cum ar venii.. prima familie au fost veteranii aia vechii apoi vin tineretu sa zic asa.. uu si altii..
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:20 am

* Tay speranta moare ultima, iar Enigma e genu care spera mult. :]] Dar asta e altceva, ce vrea sa faca el aici e greu si mno.. dar ma rog. JustMe a fost un mod, iar AntiNob e un tip mai vechi.. eu il stiu. Smile
Sus In jos
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:22 am

Cred ca Revenge a fost singura breasla de pe speed in care au fost 75% din veterani. Adi , Madi mai stiti acum un an pe vremea asta ?
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:24 am

* Tay, acu un an, pe vremea asta eram pe chat.. ma certam cu Over.. tin minte ;]] .
Sus In jos
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:25 am

Pai tocmai d-aia ti-am adus aminte Smile).Apai stiu ca avea Magoo un print cu Over si i-a dat Adi 4ever . Smile)
Sus In jos
SoulKeeper
Membru Elite
Membru Elite
SoulKeeper


Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 25
Localizare : Iη Yσύя Єγεs xD

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:25 am

AntiNoob
ExciteMind[FreeStyle/ExXxPreSs] adica eu
BBan017
Op3nN
Minnie - iubirea mea =))
BayatStylat
HeKe
Mr.Been
LauR
Kayu
Alin
SS3l3kta
ionut
costy89
OS1R1S
DEMONrau
TS
ChangeMe [ xNicolas]


Cam la astia le mai am id-ul si vorbesc cu ei..
:-?
Sus In jos
♥ByEnigma ♥
Membru
Membru
♥ByEnigma ♥


Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: asa   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:26 am

eu ma refer la primii veteranii din 2010-2011 la inceputu sv`lui care au prins si bonusurile vechii rau de tot.. si sv lag.. si etc ceii care au ridicat sv si care au devenit o breasla ''Obsession''
cei care erau cei mai cunoscutii prima dat..

SpaWnN
TsZoPIx
αℓєχ ;x
cottura2001
TmWar
GodFather♥️
Jokerr
Issabela
Ping
CrissAngel
NightAngel
SaaB
-Giulli-
DemonRau
PN-Penal
Berila
Don
Flapjack- laur
Magoo
Lore
Adytzaa
Ramonaa
Mylar
Deny
Larisa
Andra -ShikaStyle
Mady
BubuX

Astia sunt primi veteranii abea dupa au aparut restu :* urmasii cum ar venii Smile) <3 cei noii care siau format un nume pe speed abea dupa ce sau resetat conturile.. hai ca imi aduc bine aminte;x amintirile placute nu dispar niciodata <3
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:28 am

* Ce vremuri Enigma, ce vremuri :]] , pacat, mare pacat. ;]] Era si Buxu, modu ala cu care ma certam eu mereu .
Sus In jos
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:29 am

Pe adinaX ati uitat-o :-w.
Sus In jos
♥ByEnigma ♥
Membru
Membru
♥ByEnigma ♥


Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: sssss B-)   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:32 am

Stii ii pot readuce acum pe jumate dintre eii B-) credema.. dar nare rost acum pentru ca nu vreau sa ii aduc pe sv asta jenant.. <3
astept pana va da startul angel la noul sv -Rekte vechiul speed.. apoi ii voii chema pe totii.. ma rog jumate din eii sigur B-) restu intradevar imi va fii greu sa ii chem.. dar incerc. incercarea moarte nare.. cum e vb aia..
si totusii sper si voi reusii;) :>!!
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:41 am

Enigma iti mai amintesti toporul ala al lu laur Smile) cand ii dadusem elful ala dadeam fara exagerare pe un setat decat cu toporul ala 86k Smile)) in rest erau iteme cu rez alea vremuri frumoase:)))) cand nu aveai full rez magie si erai sura B.M si rupeai tot
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 9:05 am

Voi ati fost un grup mare,daca aduci macar 40% din ce`i din lista ta atunci esti bun n`am ce zice.

Vad ca i`ai scris pe majoritatea celor vechi,nu m`am uitat la toate persoanele spuse dar daca nu l`ati trecut si pe p3psyl3mon.Cred ca de el pot da eu(cred).
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 10:05 am

♥ByEnigma ♥ a scris:
eu ma refer la primii veteranii din 2010-2011 la inceputu sv`lui care au prins si bonusurile vechii rau de tot.. si sv lag.. si etc ceii care au ridicat sv si care au devenit o breasla ''Obsession''
cei care erau cei mai cunoscutii prima dat..

SpaWnN
TsZoPIx
αℓєχ ;x
cottura2001
TmWar
GodFather♥️
Jokerr
Issabela
Ping
CrissAngel
NightAngel
SaaB
-Giulli-
DemonRau
PN-Penal
Berila
Don
Flapjack- laur
Magoo
Lore
Adytzaa
Ramonaa
Mylar
Deny
Larisa
Andra -ShikaStyle
Mady
BubuX

Astia sunt primi veteranii abea dupa au aparut restu :* urmasii cum ar venii Smile) <3 cei noii care siau format un nume pe speed abea dupa ce sau resetat conturile.. hai ca imi aduc bine aminte;x amintirile placute nu dispar niciodata <3


Majoritatea sunt rapid de găsit pe mess .
De SaaB pot da foarte repede de el , dintr-o întâmplare l-am regăsit . Cât despre Criss am să mă străduiesc să iau legătura cu el la momentu potrivit . Probabil am să dau și de Ping dacă mă străduiesc .
Oricum , ar fi mai bine să așteptăm cu „ reuniunea ” asta când deschide Angel server 2 , poate va fi de lungă durată ...
Sus In jos
VyLyFiRsT
Membru Elite
Membru Elite
VyLyFiRsT


Data de inscriere : 11/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Da

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 9:57 pm

Ce mai stateam cu AntiNoob cheers
Pe server2 ar fi frumos daca ne-am pune toti acelasi nume pe care il aveam atunci 2010-2011 .
Multi cred ca pot aduce si eu, inca mai am id-urile colegilor din Obsession What a Face
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeDum Mai 05, 2013 6:38 am

Prezent! Twisted Evil
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitimeDum Mai 05, 2013 10:32 am

De ce scrieti colorat eu nu mai vad bine din cauza voastra rendeer .
Enigma, nu poti sa-i aduci pe toti ,nu o sa mai joace,de ce?modatele strica tot jocul pe chat poate da dar pe joc NU.
Eu mai stau pe chat doar cu 3-4 din lista care ai facut-o tu.
App,ai uitat de Marius,fostul gm,om de treaba.(BigMan).
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lista Veteranilor nu Sterge topik. Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. Icon_minitime

Sus In jos
 
Lista Veteranilor nu Sterge topik.
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Lista Funny!
» sa-i luam morti-n pu*a cui mai sterge topicuri ?
» Topik 2 in 1
» Bonusuri pentru toate caracterele!
» Un topik pt toti...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: