Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaBonusuri pentru toate caracterele! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Bonusuri pentru toate caracterele!

In jos 
+8
dRuId.#
.Úniqúe
theman311289
----->>Viruss<<-----
bYdRaGoS
♫JυѕтOνєя™♫
Ping
Isabella
12 participanți
AutorMesaj
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: Bonusuri pentru toate caracterele!   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitimeJoi Mar 31, 2011 10:56 am

Incepem cu warrior
Va trebuie pt a da dmg mare minim 250 str si 200% demihuman.Daca adversarul are rezistenta la war atunci va trebuie neaaparat poison,faint si strong catre acel caracter.Ca sa nu muriti repede va trebuie viata minim 40k si regenerare hp vreo 40-50%.Va mai trebuie pe iteme rezistenta sabie,pumnal,2 maini etc 30-40% la fiecare si pe iteme sa aveti rezistenta la cate un caracter pe 4 iteme pe fiecare cate 1 rezistenta la cnv.Mai trebuie magic rezistence pe armura 50%

Acum Sura
In primul rand arma.La sura pe magie neagra ii trebuie arma cu dmg mic si atac magic mare iar la sura p arme ii trebuie dmg mare si atac magic mic.La sura ii trebuie pt dmg int minim 250 si demihuman 200%.Mai trebuie poison 80-90% si rezistenta la poison 50%.Faint nu prea trebuie pt sura magie neagra dar pt sura arme trebuie 80%.Va trebuie pe iteme sa aveti rezistenta la pmnal,sabie,2 maini etc 40 la fiecare si cate 40% rezitenta la orce caracter.Mai trebuie ma gic rezistence 100% macar.Sura consuma multa mana,pe langa int care da si el mana mai trb sa aveti 4k pe un item mp.Mai trebuie 50k hp

Shaman
Shamanului ii trb in primul rand mp 4k pe un item.Pentru dmg ii trebuie int minim 250 si demihuman 200%.Shamanului ii trebuie vreo 80% skill speed,100 magic rezistence,pe fiecare item sa aiba aparare pumnal sau sabie sau maini etc 40% la fiecare si pe 4 iteme cate 40% aparare un caracter.Faint 80% si rezistenta poison.Va mai trebuie si hp total 50-60k hp

Ultimul Ninja
Pentru ninja lame va trebuie neaaaparat pumnale iar ninja arc va trebuie arc.Pentru a da dmg mare va trebuie minim 250 dex si 200% demihuman.Pentru aparare va trebuie pe 4 oiteme pe fiecare item cate 40% aparare un caracter si pe fiecare iteme va trebuie aparar pumnal,sabie,2 maini etc si toate sa le aveti macar 40.Va trebuie poison 100% si rezistenta la poison 80-100% si 150 critic.Pentru un ninja este vital faintul care trebuie sa fie minim 100%.Pentru ninja arc trebuie si slow rezistence 90% deoarece el trb sa ese miste mult si il inpiedica slow.Trebuie si niste atack speed 70 macar.Trebuie si regen hp 80% .Astfel pentru un ninja nu ii trebuie viata foarte mare deoarece il tineti pe adversar in ameteli pana vi se regenereaza viata luata...Mai trebuie si magic rezistence 80%




Acum pentru toate caracterele valabil:Pe arme puneti 3 pietre strong la 3 caractere alegeti vo icare vi se par o amenintare.Pe armura trebuie 3 pietre alegeti voi dar 1 sa fie movement speed este foarte inportanta mai ales sura bm si ninja arc.

Cred ca am uitat sa scriu despre critic asa caam dat edit ... toti trb sa aveti 150% critic neaaparat
Sunt foarte multe lucruri de zis despre fiecare.Miar lua o ora sa scriu tot despre unul.Sper sa va ajute!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Ping
Membru Elite
Membru Elite
Ping


Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Cluj

Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pentru toate caracterele!   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitimeJoi Mar 31, 2011 12:37 pm

Asta chiar e bun si foarte folositorr






PS:Bv Isaaa :bravo:
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pentru toate caracterele!   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitimeJoi Mar 31, 2011 11:29 pm

Mda cine vrea sa fie bun sa se uite aici foarte bine isa multumim!
Sus In jos
bYdRaGoS
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/04/2011

Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pentru toate caracterele!   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitimeVin Apr 01, 2011 10:49 pm

bun topicul ms:D
Sus In jos
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 26
Localizare : La mare

Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pentru toate caracterele!   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 8:52 am

bun topicu


Ultima editare efectuata de catre ionutzboshu in Vin Apr 29, 2011 9:11 am, editata de 1 ori
Sus In jos
theman311289
Membru
Membru



Data de inscriere : 17/04/2011

Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pentru toate caracterele!   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 3:22 am

๑۩ﺴ۩๑†OשєгDєคtђ†๑۩ﺴ۩๑ a scris:
Mda cine vrea sa fie bun sa se uite aici foarte bine isa multumim!


mda.. nu stiu dar de exemplu la sura zice minim 250 int pai de unde sa faci atat avand in vedere ca maxim poti pune 17 int + daca mai pui la bonusul 5 si 6 inca 15 sau 17
deci nu inteleg de unde 250 (minim)
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pentru toate caracterele!   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 8:44 am

Bravo Isa Smile bun GhiD
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pentru toate caracterele!   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 4:31 am

:bravo: :bravo: respect:
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
xNessquick
Membru
Membru
xNessquick


Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Arad

Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pentru toate caracterele!   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 6:38 am

:bravo:
Sus In jos
◎FrienD★
V.I.P.
V.I.P.
◎FrienD★


Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 28
Localizare : Timisoara
Comentarii : Imi plac fetele(la nebunie)!Imi mai place Metin2 si iubesc fotbalul!

Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pentru toate caracterele!   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitimeVin Iun 03, 2011 5:33 am

Foarte bun tutorial!Very Happy
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pentru toate caracterele!   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitimeVin Iun 03, 2011 5:48 am

:bravo:
Sus In jos
Radamada
Membru
Membru
Radamada


Data de inscriere : 18/06/2011
Varsta : 26
Localizare : Conop..Jud. Arad

Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: Asta da topik   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 8:53 am

Foarte folositor pentru unii(chiar si pentru mn Embarassed ),deci Gj :No1
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001640965851
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: .   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 2:03 pm

valorile erau bune pt cand erau bonusurile 40, respectiv, 80% Razz ...acum, daca nu esti modat, e imposibil sa ai aceste valori
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pentru toate caracterele!   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:56 am

٩(●̮̮̃•̃)۶ÞN٩(●̮̮̃•̃)۶ a scris:
valorile erau bune pt cand erau bonusurile 40, respectiv, 80% Razz ...acum, daca nu esti modat, e imposibil sa ai aceste valori

Ii vechi topicul!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Continut sponsorizat





Bonusuri pentru toate caracterele! Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pentru toate caracterele!   Bonusuri pentru toate caracterele! Icon_minitime

Sus In jos
 
Bonusuri pentru toate caracterele!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ghid Status Toate Caracterele!
» Bonusuri pe Mod
» Cum pot sterge caracterele de pe contul meu ?
» Bonusuri iteme
» www.metin2rospeed.ro O metoda prin care caracterele nu sar mai bloca asa des

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Tutoriale vechi-
Mergi direct la: