Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaLista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Lista Veteranilor nu Sterge topik.

In jos 
+23
kiduu
xTiGeR
Danger2010
♥Michael♥
Pinpop-
PVP
ScRe3nN
OV1D1UU
FuckerPadmak
A. Marius Sorin
[Owner]Angel
╚»Dracila«╝
.Úniqúe
GodFather♥
VyLyFiRsT
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Tavi
SoulKeeper
Blake.
Amethist
ReDTz
xLionN
♥ByEnigma ♥
27 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 06, 2013 4:59 am

Mihai pe noul sv nu vor mai exista modate,mai ales ca aia care isi vor lua bns de jos nu vor sta sa faca bns de sus:).
Deci mai bn ai bns de sus bine facute cu pudre dalea colorate decat bns de jos si bns de sus praf Smile
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 06, 2013 12:45 pm

♥ByEnigma ♥ a scris:


Astia sunt primi veteranii abea dupa au aparut restu :* urmasii cum ar venii Smile) <3 cei noii care siau format un nume pe speed abea dupa ce sau resetat conturile.. hai ca imi aduc bine aminte;x amintirile placute nu dispar niciodata <3
.. Smile) unde`i speedu ala cand stateam cu gradul Crud la warr, si in map1/2 cu Zetu?
Ps. XxXAdytzaXxX la butoane Smile) ala de fu prins cu kick haaaack la crescut :o3;x =))!


Ultima editare efectuata de catre .Úniqúe in Lun Mai 06, 2013 1:31 pm, editata de 1 ori (Motiv : =)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sus In jos
♥ByEnigma ♥
Membru
Membru
♥ByEnigma ♥


Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: heyyy!!:))   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 06, 2013 9:18 pm

Aiaa ee!!Smile) treaz cu voie buna B-) sall adytsulee :>
Deci pe scurt. incepe sa revina lumea din cate vad:> cate 1 cate 2 :> Smile):X:XX:X:X:
Cel mai frumos sv 2 sa se deschida.. pt ca aici nare rost sa ne reunim.. cand sv 2 va fii deschis vor revenii totii cei disparutii Smile) ;x cheers
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 7:31 am

♥ByEnigma ♥ a scris:
Aiaa ee!!Smile) treaz cu voie buna B-) sall adytsulee :>
Deci pe scurt. incepe sa revina lumea din cate vad:> cate 1 cate 2 :> Smile):X:XX:X:X:
Cel mai frumos sv 2 sa se deschida.. pt ca aici nare rost sa ne reunim.. cand sv 2 va fii deschis vor revenii totii cei disparutii Smile) ;x cheers
da da da, salut Smile)
Berilaa..de mai imi dai edit la topicuri ca sa razi, te trezesti cu frigideru umplut!Smile).
Si Enigmoo, posibil sa fie populat si sv 2..pana or sa reapara modatele Razz




Ultima editare efectuata de catre .Úniqúe in Mar Mai 07, 2013 11:19 am, editata de 1 ori (Motiv : Cu mancare presupun)
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 11:27 pm

Nu o sa fie modate pe serverul 2 cat timp bonusurile 6/7 sunt in itemshop si se vor cumpara.
Si pe serverul 1 am fi putut face asta dar doar cu un restart. Se putea lua totul de la 0 dar multora nu le convine asa ca nu am ce face.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
♥ByEnigma ♥
Membru
Membru
♥ByEnigma ♥


Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Angel..   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 08, 2013 1:35 am

Angel eu zic sa mai facii tu un ultimu topik Smile sa dai de ales dar sa spui exact cuvintele care tii le zic eu Smile .. pt ca totusii.. ce pierzii daca dai restart? cine se lasa? ca nu se lasa nmn tot la speed vin toti Wink si din contra se vor reapuca multii ai vzt ca doar am dat asa un start si au revenit majoritatea din lista.. <3 .. si ceilaltii cu modate si etc Smile faci un Topik de ''despagubire.. ca si cealalta data'' si in loc de modate.. oferii arme de gm itm etc:)scotand modatele veii face multe sv`lui asta Wink pt ca va fii un sv de distractie cu bonusurile de jos si etc..
Sus In jos
A. Marius Sorin
Membru
Membru



Data de inscriere : 08/05/2013
Varsta : 31
Localizare : Focsani , Romania

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 08, 2013 1:43 am

Pe BigMan ( Marius ) l-ati uitat a ? Frumos din partea voastra Sad
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 08, 2013 3:20 am

[Owner]Angel a scris:
Nu o sa fie modate pe serverul 2 cat timp bonusurile 6/7 sunt in itemshop si se vor cumpara.
Si pe serverul 1 am fi putut face asta dar doar cu un restart. Se putea lua totul de la 0 dar multora nu le convine asa ca nu am ce face.
Ar fi bine sa fie asa..fara modate.. :>
Si conturile dp sv cel now.. vor fi aceleash ca si dp actualul speed?Adica ne vom putea loga pe noul sv, cu acelasi conturi?


Sus In jos
FuckerPadmak
Membru
Membru
FuckerPadmak


Data de inscriere : 06/08/2011

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 08, 2013 4:49 am

ar fii folositor un restart conturi...sa se faca un sondaj ,si .....sa fie despagubiri pe noul server cu dovezile de donatie si sa primeasca iteme normale..
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 08, 2013 8:04 am

Nu ╚»DarkAngel♥Madi«╝. Conturile nu le voi pastra deoarece sunt foarte multe si cand zic asta nu ma refer la ordinul zecilor de mii ci mai sus.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 09, 2013 1:25 am

A. Marius Sorin a scris:
Pe BigMan ( Marius ) l-ati uitat a ? Frumos din partea voastra Sad
Eu te stiu,Angel,a uitat pe cine a avut gm Smile.
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 09, 2013 6:46 am

[Owner]Angel a scris:
Nu o sa fie modate pe serverul 2 cat timp bonusurile 6/7 sunt in itemshop si se vor cumpara.

Si totusi Angel.. pot fi alte multe lucruri care se pot baga in item shop, inafara de bonusurile 6/7 .. Din cate vezi si tu, acum sunt la cautare serverele clasice..fara 6/7 , chiar daca sunt ele doar in item shop.. Sunt N servere care o duc foarte bine fara 6/7 in item shop, avand alte iteme "necesare" care se pot procura si in joc dar mai greu...sau mai stiu eo..
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 09, 2013 7:35 am

@DarkAngel

Nu mai faceti propunere ca pe urma va inchide topicu`, asa mi-a facut si mie :-j
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 09, 2013 7:50 am

GodFather♥ a scris:
@DarkAngel

Nu mai faceti propunere ca pe urma va inchide topicu`, asa mi-a facut si mie :-j
God..nu`i propunere, doar ca cei ce se vor sa se apuce, vor avea o mica ezitare afland de acele 6/7 in item shop bounce

Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 09, 2013 8:33 am

Modatele nu va convin, alea nu va convin. Am sa ma gandesc la ce ai zis tu dar nu pare o solutie prea buna pentru partea financiara a serverului urmator. Daca nu sunt modatele macar acele bonusuri sa fie.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 09, 2013 8:49 am

[Owner]Angel a scris:
Modatele nu va convin, alea nu va convin. Am sa ma gandesc la ce ai zis tu dar nu pare o solutie prea buna pentru partea financiara a serverului urmator. Daca nu sunt modatele macar acele bonusuri sa fie.
Angel, nu e vorba ca nu-mi place mie si inca la 1,2.. Doar uitete pe forumul la 4metin si ai sa vezi acolo comentarii aduse acelor servere care au 6/7 si ai sa te convingi :p.. Acum fie cum zici tu.
Bafta` Basketball
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 09, 2013 11:12 pm

Cum sa faci bani din serverul nou: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 11, 2013 4:31 am

ce repede ati uitat de mine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 11, 2013 11:57 am

OV1D1UU a scris:
ce repede ati uitat de mine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


N-a uitat nimeni de tine , tu trebuia sa fi cireasa de pe tort Razz
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 12, 2013 1:10 pm

Pe AiDatDeDrQ aka El3ktroo la uitat lumea...am jucat pe sv asta inca decat erau metine de 90 in lugsman si daca aveai un sirius+9 si king erai mare om...

Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 12, 2013 10:53 pm

KoЯn ;x a scris:
Pe AiDatDeDrQ aka El3ktroo la uitat lumea...am jucat pe sv asta inca decat erau metine de 90 in lugsman si daca aveai un sirius+9 si king erai mare om...


Sincer ma asteptam sa postezi,mai ales tu.! bounce
Sus In jos
♥ByEnigma ♥
Membru
Membru
♥ByEnigma ♥


Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: hmmmmm   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13, 2013 1:05 am

nam facut acest topik sa ne aducem aminte de x si z Smile la`m facut sa ii readucem pe X si pe Z inapoi pe sv Smile statii linistitii ca nu va uitat nimenii dar nu era vorba despre elektroo Smile sau despre ovidiu sau etc:)
Eu vorbesc de veteranii primii Smile de prin 2010 Smile cei care au fost in obsession ceii care au ridicat sv ceii care prin eii vati facut cunoscutii si voii :)asa ca nu va mai certatii ca nu de asta e facut topiku si cititii de 2 orii inainte;)
Cat despre veteranii Smile) <3 evrika am facut rost de id`urile si fb`urile la peste jumatate din lista Smile) <3 care am facuto. cei interesatii dati`mi pm pe privat si va dau id`urile sau fb`urile lor.. sa tinem legatura B-) am discutat in majoritate cu totii leam spus de sv nou.. si au spus toti ca daca se apuca ceii care eram odata o sa revina totii pe rand Wink asteptam sv nou <3 cheers
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13, 2013 5:23 am

Din cate am inteles eu ultima data serverul este la faza de probat misiunile deci va fi gata destul de repede.O sa fie blana din ce am inteles eu de la cineva. tongue
Mai ales ca eu sunt mai greu de cap:)))
Sus In jos
Pinpop-
Membru
Membru
Pinpop-


Data de inscriere : 05/11/2010
Localizare : Timisoara

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13, 2013 9:34 am

Pe mine m-ai uitat.. sunt TGM)CAL1N, nu stiu cati ma mai recunosc, dar am revenit, sunt tovaras bun cu TmWar care la randul lui a fost gm, am sa vorbesc zilele astea si ne vom reapuca si noi. Acum am numele in joc Pinpop. Puteti va rog sa imi dati detalii mai multe despre noul server? ca nu prea inteleg din ce ati scris voi aici..
Sus In jos
♥ByEnigma ♥
Membru
Membru
♥ByEnigma ♥


Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: salut.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13, 2013 1:28 pm

Calin B-) salut pai in mare parte.
E vorba de nasterea unui nou sv:))
Care e diferit de speed`ul asta nou.
Si care e cum a fost speed`ul vechii odata de mult <3
Fara mod bonusurii duble din cate cred. si multe altele..
schimbarii noii pt un sv nou.
Din cate sa inteles e aproape in ultima secventa de proba.
Gen misiunile Negustorii Npc`urile etc...
Apoi ii va da un join game..
Si daca totu e ok va continua daca nu se vor da cateva reset`urii pana sv va fii gata.. Smile)
:-??
Cat despre tm spunei ca enigma il asteapta Smile):*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lista Veteranilor nu Sterge topik.   Lista Veteranilor nu Sterge topik. - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lista Veteranilor nu Sterge topik.
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Lista Funny!
» sa-i luam morti-n pu*a cui mai sterge topicuri ?
» Topik 2 in 1
» Bonusuri pentru toate caracterele!
» Un topik pt toti...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: