Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasaeu un om care ti'ai dorii sa fii EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 eu un om care ti'ai dorii sa fii

In jos 
+6
remyx
FulgeriKa
ApoKaLyPs
^_^ZCF^_^
Eminem
dragosrambo12
10 participanți
AutorMesaj
dragosrambo12
Membru
Membru
dragosrambo12


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Constanta

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 11:18 am

Sal ma cheama Dragos mi se spuune gagu sau dj dragonis am 19 ani si st din Ct-a sunt simpatic si dragutz ....
Ma distrez pe afara cu prietnii ma joc metin am lvl 83 ca m'am apucat din nou am king sting sword +9 si sirius +9 si incurand voi face o prezentare metin sa vad daca ii place si lui [GA] Angel


St foarte popular prin cluburi si ......
Sus In jos
Eminem
Membru
Membru
Eminem


Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 30
Localizare : Vrancea

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: Re: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 11:21 am

Fara suparare dar nu crezi ca te cam lauzi "eu un om care ti'ai dorii sa fii" oricum frumos xD bravo
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: ....   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 11:51 am

Wink) interesanta caracterizarea ta Twisted Evil
Sus In jos
ApoKaLyPs
Membru
Membru
ApoKaLyPs


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Constanta !!!!

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: Re: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 12:57 pm

dragos , care este cea mai mare realizare a dat pe metin2 oficial ? cel putin la mine este level 66 pe serverul leonis , tu ce ai realizat inafara serverelor private unde 89,99% au itemele pe care si le propun de la bun inceput?
Sus In jos
dragosrambo12
Membru
Membru
dragosrambo12


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Constanta

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: re:   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 1:30 am

ApoKaLyPs a scris:
dragos , care este cea mai mare realizare a dat pe metin2 oficial ? cel putin la mine este level 66 pe serverul leonis , tu ce ai realizat inafara serverelor private unde 89,99% au itemele pe care si le propun de la bun inceput?


pai eu am facut lvl 70 pe metin2 ro normal 53:32% eram prea bun dar acum pe metin2ro speed am facut lvl 83 am king sting sword +8 si e foarte bun contu care vrea sa se lupte cu mine sa dea pm me Canon
Sus In jos
Eminem
Membru
Membru
Eminem


Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 30
Localizare : Vrancea

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: Re: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 3:51 am

Mda daca mai tii minte te'am facut in duel lol! Esti bunicel dar nu destul de bun pentru mine bounce Sa nu credeti ca ma laud dar asta e adevaru What a Face A da... GG pentru lvl atins pe RO cheers Sincere felicitari
Sus In jos
FulgeriKa
Membru
Membru
FulgeriKa


Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Constanta

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: Re: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 8:01 am

Smile) u 19 ani cred ca visezi cam mult ma faci sa rad =)))))
Sus In jos
remyx
Membru
Membru
remyx


Data de inscriere : 28/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Constanta

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: Re: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 8:50 am

Cosmine daka si tu ai ajuns sa mintzi k ai 19 ani eo atunci am 30 Smile) cluburi la anii tai nu cred Smile)
Sus In jos
http://...
Eminem
Membru
Membru
Eminem


Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 30
Localizare : Vrancea

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: Re: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 9:32 am

Cam minti ma baiatule affraid Dupa ce fel de reclamatii ai facut in legatura cu ( mi'au luat itemele si banii + ai deschis 3 topicuri fara rost )...deci nu iti dau mai mult de 12 sau 13 ani lol! Multi inainte !
Sus In jos
remyx
Membru
Membru
remyx


Data de inscriere : 28/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Constanta

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: Re: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 9:35 am

e q mn in clasa asta ma Smile) mincinosu satului Smile) ii e frika de adevar parka il mananca cineva k spune k are 13 ani Smile)
Sus In jos
http://...
Eminem
Membru
Membru
Eminem


Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 30
Localizare : Vrancea

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: Re: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 9:40 am

=))))) lol! Mi'am dat si seama dupa cum se plangea =)) ca i'au luat "astia" 160kk si ii vrea inapoi =))
Sus In jos
g00gosikayo
Membru
Membru
g00gosikayo


Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Roman

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: Re: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 9:49 am

Il aprob pe eminem baiatul nu cred ca are mai mult de 13 ani dar nu inteleg dc nu recunoaste=)) ii este rusinica=))
Sus In jos
5ylv1nh0
Membru
Membru
5ylv1nh0


Data de inscriere : 17/04/2010
Varsta : 29
Localizare : Tg-Mures

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: Re: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 10:44 am

si dak ar avea 13 ani ar putea merge in culuburi eu de la 14 ani merg carei faza...app faptu k minte dovedeste de caracter are na ce sa zic?
Sus In jos
dragosrambo12
Membru
Membru
dragosrambo12


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Constanta

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: Re: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeJoi Apr 29, 2010 1:44 am

eminem a scris:
=))))) lol! Mi'am dat si seama dupa cum se plangea =)) ca i'au luat "astia" 160kk si ii vrea inapoi =))


scz daca tu crezi asta dar nu eram eu era un prieten care cod prin care poate afla parolele de la orice cont si site si mia intrat si a zis ca a furat 160 kk nuj cine stii si de asta a scris el ca i s'a furat pentru ca ia dat ban ga Wink
Sus In jos
nebunu25
Membru
Membru
nebunu25


Data de inscriere : 15/04/2010

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: Re: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeJoi Apr 29, 2010 3:50 am

canon la duel esti..cum sa zic fara sa te superi ... praf...m`ai lasat cu hp full:|
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: Re: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitimeJoi Apr 29, 2010 8:02 am

Se cam incing spiritele ... Topic inchis !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





eu un om care ti'ai dorii sa fii Empty
MesajSubiect: Re: eu un om care ti'ai dorii sa fii   eu un om care ti'ai dorii sa fii Icon_minitime

Sus In jos
 
eu un om care ti'ai dorii sa fii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Esti nou ? Prezinta-te !-
Mergi direct la: