Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCare e dobitocul care imi fol numele ? EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Care e dobitocul care imi fol numele ?

In jos 
+10
----->>Viruss<<-----
pOkEr
CretzuV
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†
3my098
XxXAdytzaXxX
Suspektu
Rony
Isabella
mUziK !
14 participanți
AutorMesaj
mUziK !
V.I.P.
V.I.P.
mUziK !


Data de inscriere : 28/06/2010
Localizare : Pe Scaun .

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 11:50 pm

Care e ... care imi fol numele in joc am vrut sa revin si nu mai merge numele meu ! In primu rand nush daca e ... sar putea sa fie un prieten da cheat asa ati ajuns ma ,ala care fol numele sa posteze aici cu motivul Wink


Multumesc Smile
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:33 am

mUziK ! a scris:
Care e ... care imi fol numele in joc am vrut sa revin si nu mai merge numele meu ! In primu rand nush daca e ... sar putea sa fie un prieten da cheat asa ati ajuns ma ,ala care fol numele sa posteze aici cu motivul Wink


Multumesc Smile

In primul rand bine ai revenit si ce as vrea sa iti spun este ca nu doar tie iti fura numele ci la majoritatea pt ce ei is inculti nu is capabili sa isi faca un nume propriu Smile
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Rony
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 27/06/2010
Localizare : In locuri periculoase

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 3:38 am

si pe al meu mi la furat unu Smile)
Sus In jos
Suspektu
Membru Elite
Membru Elite
Suspektu


Data de inscriere : 11/05/2010
Varsta : 26
Localizare : Shakar

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 4:14 am

Muzik mie mi lau furat de 2-3 ori de knd tot se reseta... nijte oameni fara minte care nu stiu sa isi creeze Wink
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 5:22 am

welcome.. cheers cheers
nu numai tie ti`a fost furat numele...si mie si multi altora. Wink
Sus In jos
3my098
Membru
Membru
3my098


Data de inscriere : 17/09/2010
Varsta : 28
Localizare : ai vrea uh sa stii:))

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 6:19 am

Isabella a scris:
mUziK ! a scris:
Care e ... care imi fol numele in joc am vrut sa revin si nu mai merge numele meu ! In primu rand nush daca e ... sar putea sa fie un prieten da cheat asa ati ajuns ma ,ala care fol numele sa posteze aici cu motivul Wink


Multumesc Smile

In primul rand bine ai revenit si ce as vrea sa iti spun este ca nu doar tie iti fura numele ci la majoritatea pt ce ei is inculti nu is capabili sa isi faca un nume propriu Smile












are dreptate isabella si nu numai ea toti avetzi dreptate !!! copii care ”ii este lene” sasi gaseasca un nume propriu si fura ... bounce ...copii fara minte
Sus In jos
mUziK !
V.I.P.
V.I.P.
mUziK !


Data de inscriere : 28/06/2010
Localizare : Pe Scaun .

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeDum Oct 31, 2010 8:40 am

ms mult da ba in pana mea chear asa asa a ajuns serveru maine poimaine il vezi pe unu cu ardeash
P.S:Eu inteleg prin asta ca sunt fanii sau copi fara viitor
Sus In jos
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†
Membru Elite
Membru Elite
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 31
Localizare : la curcani ....

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeDum Oct 31, 2010 8:54 am

SuraElItE sa dus Neutral
Sopker sa dus Neutral
vb lu isa : ce inculti Neutral
Sus In jos
mUziK !
V.I.P.
V.I.P.
mUziK !


Data de inscriere : 28/06/2010
Localizare : Pe Scaun .

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeDum Oct 31, 2010 8:55 am

Da de ex toti am muncit ca sa ne cunoasca toti si akm vine unu si ne fura numele
Sus In jos
CretzuV
Membru
Membru
CretzuV


Data de inscriere : 09/08/2010
Localizare : Ploiesti ~

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeLun Noi 01, 2010 12:29 pm

Si eu vin cu un raspuns retard gen ~ "CretzuV e unic " ~ totusi, nu va mai ambalati atat, nu faceti decat sa va puneti la mintea lor...
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeLun Noi 01, 2010 12:31 pm

Wink copia nu e nici odata ca oroginalul;)....
Sus In jos
pOkEr
Membru
Membru
pOkEr


Data de inscriere : 27/04/2010
Varsta : 32
Localizare : In fata PC-ului

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeLun Noi 01, 2010 7:59 pm

LAsa muzik nu te supara ca mie miau furat amebe nume shi sTyLe shi pOkEr..Sad ata este
Sus In jos
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 27
Localizare : La mare

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeVin Iun 17, 2011 2:45 am

95% de pe server sunt PLAGIATORI
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: .   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeVin Iun 17, 2011 2:57 am

Assasin;x a scris:
95% de pe server sunt PLAGIATORI


maaa...uh ai vazut de cand e subiectul? :O


acum tiai gasit sa postezi in el? :-s
Sus In jos
Dragon™
Membru Elite
Membru Elite
Dragon™


Data de inscriere : 12/07/2010
Localizare : Unde te astepti mai putin..

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 11:48 am

loool e din Noembrie=)))
Sus In jos
Sick
Membru
Membru
Sick


Data de inscriere : 09/06/2011
Varsta : 33

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 12:02 pm

Aceasi problema si eu Neutral ma injura lumea ca le dau teapa dar defapt era unu Sikc... iar eu Sick ... sau chiar azi am dat de unu Sink Neutral ... Eu decat sa iau numele cuiva mai bune abc Neutral
Sus In jos
Matze™
Membru Elite
Membru Elite
Matze™


Data de inscriere : 27/04/2010
Varsta : 31
Localizare : iashinghton

Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 12:45 pm

cati nemultumiti:))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care e dobitocul care imi fol numele ? Empty
MesajSubiect: Re: Care e dobitocul care imi fol numele ?   Care e dobitocul care imi fol numele ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Care e dobitocul care imi fol numele ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care e cea mai mare greseala pe care ati facut-o in MT
» DE unde Ma Stiti Cei Care Aveti La Semnatura Numele Meu!!
» La multi ani celor care poarta numele Mihail sau Gavril .
» acest topic este facut pentru cei care copiaza numele ....
» Care e mai bun?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: