Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCe caractere e cel mai bun in pvp  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Ce caractere e cel mai bun in pvp

In jos 
+4
Tavi
FrostBite
PVP
undercoverr
8 participanți
AutorMesaj
undercoverr
Membru
Membru



Data de inscriere : 07/09/2012

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeSam Sept 29, 2012 11:04 am

As dori sa aflu ce caracter e cel mai bun in pvp cu iteme nemodate si totodata care este cel mai bun cu iteme modate.
Multumesc anticipat.
Sus In jos
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeSam Sept 29, 2012 11:05 am

nemodat?ninja lame clar cu niste aqua cu pm si critik dai de sar astia
modat?sura arme
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeSam Sept 29, 2012 8:13 pm

Warrior corp nemodat ( astail prefer eu).
Sura arme magice modat.
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeSam Sept 29, 2012 11:45 pm

Sura BM,Ninja lame,saman pe binecuvantare.
Sus In jos
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeSam Sept 29, 2012 11:52 pm

,Cel mai bun caracter si unicul e sura AM (arme magice)


Ultima editare efectuata de catre Neymar.:* in Dum Sept 30, 2012 1:17 am, editata de 1 ori
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 12:33 am

Neymar.:* atentie la limbaj. Un helper nu se adreseaza asa jucatorilor.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 1:28 am

War corp bun nemodat?e praf vs un ninja va astept la un duel?Sura bm?la fel daca iti faci seturile bune sus si jos ii crapi pe toti...

Eu unu nici macar nam seturile complete da tot umilesc warriori bm si arme deoarece daca ai setu bun un sura arme iti va da 3-4 pe risipa cand tu ca ninja daca ai aqua/zin cu pm mare si multa critik o sa ii dai 2-3 odata la 3-4 secunde...so....Daca nu ma credeti va astept la un duel !
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 1:38 am

Ju1ce a scris:
War corp bun nemodat?e praf vs un ninja va astept la un duel?Sura bm?la fel daca iti faci seturile bune sus si jos ii crapi pe toti...

Eu unu nici macar nam seturile complete da tot umilesc warriori bm si arme deoarece daca ai setu bun un sura arme iti va da 3-4 pe risipa cand tu ca ninja daca ai aqua/zin cu pm mare si multa critik o sa ii dai 2-3 odata la 3-4 secunde...so....Daca nu ma credeti va astept la un duel !

Crezi ca waru corp ii praf nemodat contra la un ninja nemod? Nu mai am seturi de multa vreme, dar o sa imi fac un set de rezistenta ninja , sa iti arat ca un war corp nu ii chiar asa praf;).
Sus In jos
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 1:49 am

[center]Oky dai pm la AiDatDeDrQ cand sunt gata seturile!
Sus In jos
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 29
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 2:38 am


War-ul nemod e mai bun ca ninja nemod.
Deoarece cu patrunzatoare full si aura dai aproximativ 2k pe hit(daca stii sa faci bns)+Iures=O viteza mare pe hit.
Daca ai si set anti ninja un ninja,un ninja nu da pe hit cu patrunzatoare mai mult de 700-1000 si pe skill mai mult de 2k-3k
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 2:46 am

Ju1ce a scris:
[center]Oky dai pm la AiDatDeDrQ cand sunt gata seturile!
Ma da faci duel numa cu setu, fara moduri ca din cate stiu ai si ceva moduri:).
Sus In jos
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 3:50 am

nam nici un mod:)cred ca ma confuzi si da cu setu:)SI ca sa fiu on cel mai bun ramane tot ninja!
Sus In jos
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 29
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 4:48 am

Ju1ce a scris:
nam nici un mod:)cred ca ma confuzi si da cu setu:)SI ca sa fiu on cel mai bun ramane tot ninja!


Explica-ne si noua de ce...
Sus In jos
CR7
Helper
Helper
CR7


Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Cernavoda(CvD)

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 5:12 am

Nemodat Ninja lama-Are atac rapid,unul destul de mare si mai pui o critica iese ceva bun.
Modat Sura arme-Are skilluri si buffuri foarte bune si atac mare.
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 6:21 am

Xlllent a scris:
Nemodat Ninja lama-Are atac rapid,unul destul de mare si mai pui o critica iese ceva bun.
Modat Sura arme-Are skilluri si buffuri foarte bune si atac mare.

Atack spedul unui war corp este mai mare ca cel al unui ninja lama ,deoarece ai iuresul care iti da viteza de atac,deci dai mai multe hituri ca un ninja.Waru corp mai are si izbitura cu sansa de stun 100%, pe care chiar daca prinzi dmg mic, adversarul ramane vreo 3 secunde ametit, timp suficient in care sa ii mai dai cateva hituri.
Sus In jos
CR7
Helper
Helper
CR7


Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Cernavoda(CvD)

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 6:31 am

si daca ninja prinde critika pe vreo 3 hituri si merge imunu numai are ce sa faca warul.
Sus In jos
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 7:29 am

Nu cont ca are iures iures iti creste dmg luat...si ninja poate folosi licorvi verzi...imunu nu e chiar asa e de imun e doar 70% sansa sa nu iei nec...si ninja cu combo da 7 hituri din care eu personal dau 4 critice la 2-3k...Daca ai set pe skilluri nu mai iei nimic de aceea eu personal folosesc aqua cu pm si nu cu pc...Iar un war corp poate prinde patrunz dar mai rar...si ninja are otrava de la flegma+koif+aqua/zin warul nu are decat pe koif si arma...si ca ninja daca ii prinzi otrava poti aplica strategia dai si fugi(nu sunt adeptul)

L.E mazarica nu doar war poate prinde stunt...si ninja ca ai ceva nerecunostinta pe tine...asa si inca ceva daca iti faci setul sus cu sabie pv atac corporal si 2 maini si jos cu rez nu vei primi mult dmg pe skilluri...Orcum tot te astept la un duel:)
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 7:52 am

Ju1ce a scris:
Nu cont ca are iures iures iti creste dmg luat...si ninja poate folosi licorvi verzi...imunu nu e chiar asa e de imun e doar 70% sansa sa nu iei nec...si ninja cu combo da 7 hituri din care eu personal dau 4 critice la 2-3k...Daca ai set pe skilluri nu mai iei nimic de aceea eu personal folosesc aqua cu pm si nu cu pc...Iar un war corp poate prinde patrunz dar mai rar...si ninja are otrava de la flegma+koif+aqua/zin warul nu are decat pe koif si arma...si ca ninja daca ii prinzi otrava poti aplica strategia dai si fugi(nu sunt adeptul)

L.E mazarica nu doar war poate prinde stunt...si ninja ca ai ceva nerecunostinta pe tine...asa si inca ceva daca iti faci setul sus cu sabie pv atac corporal si 2 maini si jos cu rez nu vei primi mult dmg pe skilluri...Orcum tot te astept la un duel:)

Sa nu ne mai lungim, te astept la duel dupa ce fac rost de smarald.PS nu m-am ocupat si de bns de sus , doar am luat iteme cu rez:).Poate il fac si sus setu da mai incolo ca mi-e cam lene acuma.Si waru poate folosi combo si licori verzi:).Cel putin eu le folosesc.
Sus In jos
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 8:07 am

ok....ce nume ai?sau vb pe mazarica/redline?ca sa fiu on tot ninja e cel mai bun!
Sus In jos
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 29
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 8:34 am

Ju1ce a scris:
Iar un war corp poate prinde patrunz dar mai rar...

Fara suparare dar se vede ca nu te pricepi la metin2.
Pe hit daca ai 100% patrunzatoare prinzi patrunzatoare pe fiecare lovitura..si poti ajunge la o valoare ridicata la patrunzatoare daca stii cum.(35% bratara+15 piatra+15Bonus pe arma+20Din cloierul de 54=85% patrunzatoare..Wink )
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce caractere e cel mai bun in pvp  Empty
MesajSubiect: Re: Ce caractere e cel mai bun in pvp    Ce caractere e cel mai bun in pvp  Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce caractere e cel mai bun in pvp
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: