Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCaractere cu GM GA TGM SGM la nume  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Caractere cu GM GA TGM SGM la nume

In jos 
+8
[GA]Shaimas
Neymar.:*
(\/)д®ζω§
[Owner]Angel
Łøẅ
dRuId.#
.Úniqúe
ardeash
12 participanți
AutorMesaj
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeVin Aug 10, 2012 4:45 am

Toate conturile ce au caractere cu nume de genu: GM22, GM1, ajutorGA, GM125 GMardeash, GaAngel, GMangell, ajutorDeGA, GMhelper, SGM78... si lista continua ... AU FOST BANATE TOATE !!!
Dupa cum scrie in regulamentul jocului in aliniatul 1 astfel de nume sunt interzise!! ( Nu aveti voie sa folositi nume ofensatore, vulgare, sau rasiste. Nu aveti voie sa folositi nume: [GA], [SGA], [SGM], [GM], [MOD] sau asemanatoare si sa pretindeti ca faceti parte din echipa Metin2RoSpeed ....cei care nu respecta le vor fi sterse conturile automat(fara avertizare) sau vor fi banati permanent.)


Cei care mai au caractere de genul asta au la dispozitie 7 zile sa le stearga altfel se vor trezi cu ban pe cont !!!!!
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeVin Aug 10, 2012 5:22 am

bine ca le`ai sters Shocked Shocked
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeVin Aug 10, 2012 6:18 am

In sfarsit , sa inceput curatenia pe joc Smile)
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Łøẅ
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/07/2012
Varsta : 26
Localizare : Pitesti

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeDum Aug 12, 2012 3:21 am

[GA]ardeash a scris:
Toate conturile ce au caractere cu nume de genu: GM22, GM1, ajutorGA, GM125 GMardeash, GaAngel, GMangell, ajutorDeGA, GMhelper, SGM78... si lista continua ... AU FOST BANATE TOATE !!!
Dupa cum scrie in regulamentul jocului in aliniatul 1 astfel de nume sunt interzise!! ( Nu aveti voie sa folositi nume ofensatore, vulgare, sau rasiste. Nu aveti voie sa folositi nume: [GA], [SGA], [SGM], [GM], [MOD] sau asemanatoare si sa pretindeti ca faceti parte din echipa Metin2RoSpeed ....cei care nu respecta le vor fi sterse conturile automat(fara avertizare) sau vor fi banati permanent.)


Cei care mai au caractere de genul asta au la dispozitie 7 zile sa le stearga altfel se vor trezi cu ban pe cont !!!!!
Ardeash am vazut si un war de lvl 1 cu |OwN|Angel si mi-a zis sa ii predau contu pt o verificare , ca cika am folosit kick hack, copil prost...
Sus In jos
http://www.metin2ro.all-up.com
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeDum Aug 12, 2012 10:02 am

Nu ai scris numele caracterului bine deoarece nu exista nici macar printre caracterele sterse.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
(\/)д®ζω§
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/06/2012
Varsta : 26

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeDum Aug 12, 2012 11:35 am

vedeti ca e una MODSienna si MODBrutus parca..
Sus In jos
Łøẅ
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/07/2012
Varsta : 26
Localizare : Pitesti

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeDum Aug 12, 2012 11:10 pm

[Owner]Angel a scris:
Nu ai scris numele caracterului bine deoarece nu exista nici macar printre caracterele sterse.
nustiu dar am vazut un caracter cu IOwnIAngel in metin I se vede |
Sus In jos
http://www.metin2ro.all-up.com
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeLun Aug 13, 2012 2:13 am

faceti poze! atunci cand vedeti
Sus In jos
(\/)д®ζω§
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/06/2012
Varsta : 26

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeVin Aug 17, 2012 2:19 am

mod fals : mod sienna : poza : Smile) Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  2s9axld
Sus In jos
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeVin Aug 17, 2012 2:43 am

asA:) stai sa vada arde
Sus In jos
[GA]Shaimas
Moderator
Moderator
[GA]Shaimas


Data de inscriere : 29/06/2012
Localizare : Far away

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeVin Aug 17, 2012 7:17 am

Am mai vazut si eu de astia cu MOD in fata la nume cand o sa ii mai vad o sa le fac printscreen
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro/
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeVin Aug 17, 2012 7:32 am

MODsienna cont banat permanent.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
(\/)д®ζω§
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/06/2012
Varsta : 26

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 10:14 am

[Owner]Angel a scris:
MODsienna cont banat permanent.
am castigat un faras si o matura fara coada?Smile)
Sus In jos
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeJoi Aug 23, 2012 8:31 am

Bravo Angel&Arde pt munca care o depuneti respect:
Sus In jos
(\/)д®ζω§
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/06/2012
Varsta : 26

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeMar Aug 28, 2012 9:00 am

reep:)) si eu am muncit sa fac poza :"> primesc o conserva? :head:
Sus In jos
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeMar Aug 28, 2012 9:57 am

cat ph se face...Exista moderatori?
angel vezi ca era un tip cu numele xXxXgmXxXx sau ceva de genu...daca il vad tre sa ii fac poza?
Sus In jos
(\/)д®ζω§
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/06/2012
Varsta : 26

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeMar Aug 28, 2012 10:13 pm

am eu poza cu el da mi-a fost lene sa o pun..oricum ..uite aici :Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  2pze72b
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeMier Aug 29, 2012 4:09 am

Cont banat permanent si inca doua conturi de la aceiasi persoana cu nume asemanantoare.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
(\/)д®ζω§
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/06/2012
Varsta : 26

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeMier Aug 29, 2012 11:24 am

ce cetatean bun sunt eu:))
Sus In jos
No On3
Membru
Membru
No On3


Data de inscriere : 04/09/2012
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 4:00 am

Foarte buna idee cu banarea acestor jucatori falsi...mai trebuie facute verificari, parerea mea, ca nu cred ca toti cu nume deastea au luat ban.
Sus In jos
Cosmin.
Membru
Membru
Cosmin.


Data de inscriere : 05/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Botosani

Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitimeVin Sept 07, 2012 11:48 am

Este foarte buna initiativa.Dar trebuie sa se implice si playerii pentru a curata metinul de acesti oameni. Daca fiecare player cand ar vedea un player cu numele asta ara face la fel metinul ar fi gol.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Empty
MesajSubiect: Re: Caractere cu GM GA TGM SGM la nume    Caractere cu GM GA TGM SGM la nume  Icon_minitime

Sus In jos
 
Caractere cu GM GA TGM SGM la nume
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce caractere e cel mai bun in pvp
» Bug la caractere
» Aparitie bug caractere
» problema cu 2 caractere
» 2 caractere blocate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: