Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaDedicatie dedicativa pt IDIOTUL/A DE DRUID  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Dedicatie dedicativa pt IDIOTUL/A DE DRUID

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
hidro100
Membru
Membru
hidro100


Data de inscriere : 22/12/2011

Dedicatie dedicativa pt IDIOTUL/A DE DRUID  Empty
MesajSubiect: Dedicatie dedicativa pt IDIOTUL/A DE DRUID    Dedicatie dedicativa pt IDIOTUL/A DE DRUID  Icon_minitimeMier Iul 25, 2012 12:33 am

Bai rahatel... pe mine nu ma intereseaza ca nu ai tu destul creieras cat sa judeci ca un om normal . Dar,dupa cum citesc eu, sub Discutii Libere scrie cu litere mici "Aici puteti discuta !ORICE! in limita bunului simt."
Eu cred ca topicul acela despre "4STORY" care continea un limbaj "Indecent"(Vorba ta) nu intrecea limita bunului simt (bunul simt care-l stiu eu , daca s-a inventat altul anunta-ma..), dar daca sertarasele acelea din creierul tau
contin doar 2 cuvinte : "T/C" & "Gunoi" nu ma mai mir de nimic.

Ce sa mai zic de tine cand te bati singura in cap cu definitia Discutiilor libere.... si cica esti helper :auuu: :auuu:
Ai ajuns mai jos decat DarkStar care iti trimite PM cu injuraturi ??? Cred ca da, si te felicit ..
Am tras o singura concluzie : Tu Sleep Sleep pe forum in timp ce playerii striga :help :help .

P.S. Esti mai prost/proasta decat propia ta umbra .

SI NU IN ULTIMUL RAND << FUCK YOU DRUID >> da mai bine pe romaneste <<Du-te si fi helper pe strada (Gunoier Ambulant )>>


Eu :shot: :shot: :shot: pe helperi drunken drunken
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Dedicatie dedicativa pt IDIOTUL/A DE DRUID  Empty
MesajSubiect: Re: Dedicatie dedicativa pt IDIOTUL/A DE DRUID    Dedicatie dedicativa pt IDIOTUL/A DE DRUID  Icon_minitimeMier Iul 25, 2012 12:42 am

ai un warn foarte frumos Smile
COs !
Sus In jos
 
Dedicatie dedicativa pt IDIOTUL/A DE DRUID
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dedicatie dedicativa 2 : unique
» Dedicatie dedicativa 2 is back
» Pentru Druid si altii...
» Heiii all contra druid!!!!!!!
» Dedicatie ptr Engii`:$

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Tomberon :: Gunoi-
Mergi direct la: