Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPropunere :votati DA sau NU EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Propunere :votati DA sau NU

In jos 
+4
dRuId.#
OV1D1UU
Boogie qTp
artist88
8 participanți

Ar fi bine sa fie asa ?
Da
Propunere :votati DA sau NU Vote_lcap67%Propunere :votati DA sau NU Vote_rcap
 67% [ 10 ]
NU
Propunere :votati DA sau NU Vote_lcap33%Propunere :votati DA sau NU Vote_rcap
 33% [ 5 ]
Total voturi : 15
 

AutorMesaj
artist88
Membru Elite
Membru Elite
artist88


Data de inscriere : 06/11/2011
Localizare : Langa tine !!!

Propunere :votati DA sau NU Empty
MesajSubiect: Propunere :votati DA sau NU   Propunere :votati DA sau NU Icon_minitimeDum Apr 08, 2012 11:53 pm

Eu mam saturat deja ,nu mai suport toti jucatori enervanti cu sirius si de lvl mic care se baga peste tine cand te bati in iad ,pe langa ca vei creste mai greu si nui destul ca te scoate foarte des ,mai fac si ei lag ,propun ca iadul sa fie de la un anumit lvl in sus sa zicem lvl 95 sau 100 si sa nu ziceti dupaia ca naveti unde sa cresteti doar exista portile iadului si acolo cresti super bine pana la 100 macar sa intri in iad .Poate ca nu o sa le convina la multi ,normal ca le convine sa se bage peste tine si sa creasca si ei decat sa se chinuie singuri .
Sus In jos
Boogie qTp
Membru
Membru
Boogie qTp


Data de inscriere : 29/01/2012
Varsta : 31
Localizare : Intre blocuri:D

Propunere :votati DA sau NU Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :votati DA sau NU   Propunere :votati DA sau NU Icon_minitimeLun Apr 09, 2012 12:35 am

artist88 a scris:
Eu mam saturat deja ,nu mai suport toti jucatori enervanti cu sirius si de lvl mic care se baga peste tine cand te bati in iad ,pe langa ca vei creste mai greu si nui destul ca te scoate foarte des ,mai fac si ei lag ,propun ca iadul sa fie de la un anumit lvl in sus sa zicem lvl 95 sau 100 si sa nu ziceti dupaia ca naveti unde sa cresteti doar exista portile iadului si acolo cresti super bine pana la 100 macar sa intri in iad .Poate ca nu o sa le convina la multi ,normal ca le convine sa se bage peste tine si sa creasca si ei decat sa se chinuie singuri .
prietene sa inventat modu liber dc nu il folosesti?
nu e bine cu lv ka poate cineva vrea sa isi faca un caracter nou si doar nu o sa stea sa bata in v3 v4 pana la 95-100 tie iti convine akum ka ai deja lv dar mai sunt si playeri noi
dak se mai baga cnva bagi si u o deaia hoatza ka e ilegal ks-ul la mn merge:D
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro/
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Propunere :votati DA sau NU Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :votati DA sau NU   Propunere :votati DA sau NU Icon_minitimeLun Apr 09, 2012 1:52 am

eu zic ca ar fi bine chiar daca eu nu mai cresc:)) dar si la mine era la fel cand mergeam sa cresc si veneau toti nobii de 60-70 si te freca la cap sa ii cresti si se bagau peste tine etc....
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Propunere :votati DA sau NU Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :votati DA sau NU   Propunere :votati DA sau NU Icon_minitimeLun Apr 09, 2012 2:03 am

TOPIK VA FI MUTAT NU MAI FACE TOPIKURI AICI !
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Propunere :votati DA sau NU Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :votati DA sau NU   Propunere :votati DA sau NU Icon_minitimeLun Apr 09, 2012 2:18 am

BuBu ;X a scris:
TOPIK VA FI MUTAT NU MAI FACE TOPIKURI AICI !
Sus In jos
xAisha ♥Shiori♥
Membru Elite
Membru Elite
xAisha ♥Shiori♥


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 30
Localizare : in lumea mea:o3 ♥

Propunere :votati DA sau NU Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :votati DA sau NU   Propunere :votati DA sau NU Icon_minitimeLun Apr 09, 2012 10:12 am

sunt de acord cu tn....
Sus In jos
http://dannaloveindiax3.sunphoto.ro
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Propunere :votati DA sau NU Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :votati DA sau NU   Propunere :votati DA sau NU Icon_minitimeLun Apr 09, 2012 1:19 pm

Apai frate,crede-ma,pe vreo ...sa zic din 12 servere pe 11 gasesti buti de astia care fac ks.Daca ar fi sa imi fac si eu un server de metin,o sa pun KS ILLEGAL
Sus In jos
Creionel
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 25

Propunere :votati DA sau NU Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :votati DA sau NU   Propunere :votati DA sau NU Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 1:54 am

Jung Hye-Mun a scris:
Apai frate,crede-ma,pe vreo ...sa zic din 12 servere pe 11 gasesti buti de astia care fac ks.Daca ar fi sa imi fac si eu un server de metin,o sa pun KS ILLEGAL

Mda eu as da ban ip direct ce discuții si scheme, pt ca sunt chiar enervanta astia x( îmi strica ziua
Sus In jos
http://...
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Propunere :votati DA sau NU Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :votati DA sau NU   Propunere :votati DA sau NU Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 4:18 am

Apai frate,de fiecare deata cand il vad pe unu de ala care face ks imi vine sa sar din monitoru lui si sa ii bag un cutit in gat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunere :votati DA sau NU Empty
MesajSubiect: Re: Propunere :votati DA sau NU   Propunere :votati DA sau NU Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere :votati DA sau NU
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: