Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPropunere V3/V4 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Propunere V3/V4

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Propunere V3/V4 Empty
MesajSubiect: Propunere V3/V4   Propunere V3/V4 Icon_minitimeMar Mai 27, 2014 1:07 pm

Ei bine,am ajuns in final si eu la level 75,doream de mult timp sa ajung la acest nivel pentru a putea urca la DT,pentru a putea creste in sfarsit frumos in V3/V4,dar ce sa vezi?In SD3 fac pe mob in jur de 0.04%,adica dintr-o camera mare fac 1% 1,30%,iar in V3 la o camera plina de ghetari uriasi,fac 0.01% pe mob si dintr-o camera fac 0.50%.In V4 inca nu m-am dus la rosii mai exact,dar stiu ca si la Setao simplii fac tot 0.01% pe mob,tinand cont si de faptul ca ei dau DMG mare,e foarte,foarte greu sa cresc de acum.
Propun sa maresti xp-ul oferit in V3/V4 la toti mobii,pentru a putea creste si noi decent acum,modul in care fac xp la lv 75 este deja foarte greu,cu tot cu rate 200% inel 30% xp,apai nu vreau sa-mi imaginez cat timp ia sa faca cineva level 90 de la 75,mai exact cate ore...
Te rog sa tii seama de aceasta propunere,nu sunt singurul care este nemultumit de XP-ul oferit in aceste 2 zone.
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Propunere V3/V4 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere V3/V4   Propunere V3/V4 Icon_minitimeMar Mai 27, 2014 10:45 pm

Da Tavi. Am aflat si eu asta. Chestiile astea nu sunt verificate pana nu jucati. Am sa incerc momentan sa dublez experienta mobilor din v3 si v4, dupa care mai vedem. Mai trebuie editati si sefii deoarece am vazut la eveniment ca nu aveti nici o sansa sa faceti reginele paianjen sau testoasa. Sa nu mai vorbesc de azrael sau dragonul beran.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Propunere V3/V4 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere V3/V4   Propunere V3/V4 Icon_minitimeMier Mai 28, 2014 12:36 am

[Owner]Angel a scris:
Da Tavi. Am aflat si eu asta. Chestiile astea nu sunt verificate pana nu jucati. Am sa incerc momentan sa dublez experienta mobilor din v3 si v4, dupa care mai vedem. Mai trebuie editati si sefii deoarece am vazut la eveniment ca nu aveti nici o sansa sa faceti reginele paianjen sau testoasa. Sa nu mai vorbesc de azrael sau dragonul beran.

Eu am fost primul care am facut gura ca xp'ul oferit de mob in v4 este foarte mic . Nu ma luat nimeni in seama ( aici ma refer la playeri).

Regina paianjen te referi la vaduva? Da accea este foarte greu de batut , transformat , cu buff , cu conducere dau 10k in ea si nu ii iau mai nimic.

Azrael cu 90%vampier poate fi batut cu ape , roua albastre , atac fortat P si conducere.

Cam atat.

Testoasa se poate bate transformat . Ai putea incerca sa scoti apararea sabie de pe ea ( are 70%) deci sura nu are nici o sansa.
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Propunere V3/V4 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere V3/V4   Propunere V3/V4 Icon_minitimeMier Mai 28, 2014 5:08 am

Voi incerca sa iau proprietatile sefilor din fostul server.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
MrHyde
Membru
Membru
MrHyde


Data de inscriere : 20/04/2014

Propunere V3/V4 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere V3/V4   Propunere V3/V4 Icon_minitimeVin Mai 30, 2014 1:44 pm

Faza e ca pe fostul server lumea batea testoasa cu sabie care avea bonus de 2maini in loc de sabie cum era normal:).Deci pentru sura tot degeaba este pentru ca noi folosim sabie nu 2 maini.
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Propunere V3/V4 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere V3/V4   Propunere V3/V4 Icon_minitimeVin Mai 30, 2014 11:03 pm

ReDTz testoasa nu mai are acea aparare cu sabia pe acest server. Are dar mai putina. Era 100% sabie dar am scos-o. Avea in schimb mult PV. In urma mentenantei de astazi am editat sefii si exp din v4. Puteti continua cu parerile in topicul de la actualizari. Subiect inchis!
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Propunere V3/V4 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere V3/V4   Propunere V3/V4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere V3/V4
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O propunere
» Propunere
» Propunere ptr. sv :) ..
» PROPUNERE!!
» Propunere !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: