Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaImi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata  Empty
MesajSubiect: Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata    Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata  Icon_minitimeDum Noi 20, 2011 12:25 am

Deci vreau sa ii iau apararea lui cipry ca a luat ban pe nederept daca pot spune asa..fara suparare angel dar:nu avea nici un hack cipri nici 3x cum spunea cypaker..ca si eu eram acolo langa el negociam cu o arma..cred ca cypaker a spus ca avea hack ca sa ia ban cipry..dar ai vreo dovada fratica ca avea hack? Neutral..daca al cunoasteti cipry ai sti ca e un jucator serios si a ajutat multa lume..si a dat in el in cerc datorita unui bug.. si in mine acum 2 zile a dat unu cand faceam 1 magie P si nu aveam setul mod pe mine aveam setul mobi si mia cazut cerul dar nu am print ca sa pot primi arma inapoi de la angel:( deci rog daca se poate sa i se scoata banul jucatorului ca nu e cum a postat kiduu)/

Multumesc anticipat
Sus In jos
7Pacate
Membru Elite
Membru Elite
7Pacate


Data de inscriere : 29/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Satu-Mare

Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata  Empty
MesajSubiect: Re: Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata    Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata  Icon_minitimeDum Noi 20, 2011 1:19 am

Daca ai vreun bug spunel nu`l folosi pt tine!cipry sau cipy ala asa a facut a luat ban pe drept! mai cititi regulamentu;)
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta/Poarta6

Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata  Empty
MesajSubiect: Re: Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata    Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata  Icon_minitimeDum Noi 20, 2011 1:19 am

ma esti orb? am zis pe la ora 20 cam asa Smile
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata  Empty
MesajSubiect: Re: Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata    Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata  Icon_minitimeDum Noi 20, 2011 3:19 am

Poti lua apararea cui vrei tata.
Nu exista asa ceva ca bug. Este un hack ce se poate folosi doar daca modifici fisierele clientului pentru a anula acea zona cu protectie pvp.
Putin imi pasa de ce se spune dupa ce s-a adus si dovada.
Asa bug nu ai sa vezi.


Subiect inchis !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata  Empty
MesajSubiect: Re: Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata    Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata  Icon_minitime

Sus In jos
 
Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vreau raspuns doar de la un ga/owner
» Va rog vreau putina atentie si un raspuns!
» vreau si eu un raspuns de la angel ardeas sau de al cineva care stie...
» CONTU BLOCAT X( VREAU RASPUNS NUMA DE LA ANGEL SAU ARDEASH DECI NU VA BAGATI RESTU
» Problema :(..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: