Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaVa rog vreau putina atentie si un raspuns! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Va rog vreau putina atentie si un raspuns!

In jos 
+3
Op3nN
Mircea12345
bibanu
7 participanți
AutorMesaj
bibanu
Membru
Membru



Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Bukuresti

Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Empty
MesajSubiect: Va rog vreau putina atentie si un raspuns!   Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 1:09 pm

Salut! As dori sa mi se debaneze contul pe care am primit ban ip necunoscand motivele neavand hack-uri sau alte configuri care sa ma ajute in joc...si imi doresc mult sa mai particip la eventel de pe Metin2RoSpeed si in acelasi timp imi mai doresc daca sa poate sa imi primesc armele innapoi deoarece am donat 70lei impreuna cu prietenii mei care si acestia au luat ban, acestia nu mai vor sa joace pe acest server dar eu inca imi doresc acest lucru...asa ca imi doresc mult debanarea! unul din caractere se numea:King si era pe regatul:Rosu
Sus In jos
Mircea12345
Membru
Membru
Mircea12345


Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 30
Localizare : Deva

Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog vreau putina atentie si un raspuns!   Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 1:18 pm

eu imi aduc aminte de tine, te stiu , daca esti King cel pe care il cunoasteam eu de mai demult , daca esti el , pro debanarea , pemtru ca acel king era un baiat super ok , de treaba si nu folosea coduri si cheat-uri,... Pro debanare... doar daca esti acel king .... dak nu , atunci nu stiu si nu ma bag Razz
Sus In jos
bibanu
Membru
Membru



Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Bukuresti

Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog vreau putina atentie si un raspuns!   Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 1:20 pm

daca ma stii ca acel king cre eram ninja sau war da eu sunt acela
Sus In jos
Mircea12345
Membru
Membru
Mircea12345


Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 30
Localizare : Deva

Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog vreau putina atentie si un raspuns!   Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 1:23 pm

War . Pro debanare
Sus In jos
Op3nN
Membru Elite
Membru Elite
Op3nN


Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Galati

Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog vreau putina atentie si un raspuns!   Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 3:24 pm

Zauras a scris:
War . Pro debanare

daca zice Zauras zic si eu pro


Ultima editare efectuata de catre Op3nN in Joi Aug 25, 2011 4:09 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog vreau putina atentie si un raspuns!   Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 8:31 pm

ba ma lasati toti faceti asa..... Razz folositi hackuri in prostie iar apoi faceti pe nevinovatii nu se pot bana conturi degeaba
opene ai uitat sa scrii?Smile)
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog vreau putina atentie si un raspuns!   Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 1:02 am

Banu nu se scoate decat dak donezi !

Si ban moca nu primesti Wink
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog vreau putina atentie si un raspuns!   Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 1:17 am

╚»DarkAngel♥Lavi«╝ a scris:
Banu nu se scoate decat dak donezi !

Si ban moca nu primesti Wink
Asa e
Sus In jos
edym4a123
Membru
Membru
edym4a123


Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Focsani

Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog vreau putina atentie si un raspuns!   Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 1:23 am

bibanu a scris:
Salut! As dori sa mi se debaneze contul pe care am primit ban ip necunoscand motivele neavand hack-uri sau alte configuri care sa ma ajute in joc...si imi doresc mult sa mai particip la eventel de pe Metin2RoSpeed si in acelasi timp imi mai doresc daca sa poate sa imi primesc armele innapoi deoarece am donat 70lei impreuna cu prietenii mei care si acestia au luat ban, acestia nu mai vor sa joace pe acest server dar eu inca imi doresc acest lucru...asa ca imi doresc mult debanarea! unul din caractere se numea:King si era pe regatul:Rosu
pro :calm:
Sus In jos
bibanu
Membru
Membru



Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Bukuresti

Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog vreau putina atentie si un raspuns!   Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 3:11 am

Nu fac pe nevinovatul pur si simplu prima data mi-a fost blocat contul iar la cateva zile pur si simplu aveam ban ip...
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog vreau putina atentie si un raspuns!   Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 3:12 am

bibanu a scris:
Nu fac pe nevinovatul pur si simplu prima data mi-a fost blocat contul iar la cateva zile pur si simplu aveam ban ip...
oricum sti ca parerea lor nu conteaza contul til deblocheaza doar daca o sa donezi
Sus In jos
bibanu
Membru
Membru



Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Bukuresti

Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog vreau putina atentie si un raspuns!   Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 3:18 am

Coca-Cola;x a scris:
bibanu a scris:
Nu fac pe nevinovatul pur si simplu prima data mi-a fost blocat contul iar la cateva zile pur si simplu aveam ban ip...
oricum sti ca parerea lor nu conteaza contul til deblocheaza doar daca o sa donezi
cum sa mai donez ca am pus bani cu niste preieteni si am donat in total 140lei iar eu am donat jumatate din bani acestia asa ca oricum am pierdut o gramada de bani No si oricum daca nu donam noi si ceilalti playeri care au jucat sau poate ca mai joaca inca nu facea [Owner]Angel serverul asa de bun... Sad Sad Sad si oricum daca mi se va debana contul voi incepe iar sa donez...Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog vreau putina atentie si un raspuns!   Va rog vreau putina atentie si un raspuns! Icon_minitime

Sus In jos
 
Va rog vreau putina atentie si un raspuns!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Anunt Important : Rollback server !
» Lsasati topikul descis ca vreau sa abge comentari toti nu vreau sak muati
» Imi cer scuze ca ma bag dar vreau sa dau un raspuns la topicul lui kiduu cu rinata
» vreau si eu un raspuns de la angel ardeas sau de al cineva care stie...
» CONTU BLOCAT X( VREAU RASPUNS NUMA DE LA ANGEL SAU ARDEASH DECI NU VA BAGATI RESTU

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: