Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaUn mic joc , cu ce fel de persoana esti. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.

In jos 
+18
Danny :]
CR7
.Úniqúe
.kancuro
Play4Fun
ReMyX13
xTiGeR
ScRe3nN
Isabella
AntiNoob
zmR
ReMiX13
xXxNightAnGeLxXx
Amethist
pepsyl3mon
ByDark
Dr0per
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
22 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 11:43 pm

Un mic joculet :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ce fel de persoane suntetii ? :>

Mie mea iesit :
Esti bun
Esti foarte tolerant cu lucrurile si faptele si de obicei esti foarte bine dispus.Esti o persoana placuta, iar oamenilor le place sa discute cu tine.Foarte rar esti inclinat sa faci rau sau sa te indrepti in vreo directie gresita. bounce

La voi ce v`a iesit ? :>:>
Sus In jos
Dr0per
Membru
Membru
Dr0per


Data de inscriere : 22/05/2010
Localizare : Salaj , Zalau.

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 12:08 am

A iesit la fel:| lol! lol!
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: eooo   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 12:34 am

Suspect Ahhh, esti un suflet infricosator, intotdeauna faci ceea ce nu este bine, si crezi ca esti facut sa te razbuni in societate si pe societate. Parte buna este ca inca mai poti sa te schimbi si sa te intorci inapoi, si totusi se poate si mai rau. "
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 12:40 am

=))))) e stricat asta=)))))

Diabolic
Ahhh, esti un suflet infricosator, intotdeauna faci ceea ce nu este bine, si crezi ca esti facut sa te razbuni in societate si pe societate. Parte buna este ca inca mai poti sa te schimbi si sa te intorci inapoi, si totusi se poate si mai rau. "


=)))
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 12:58 am

"Esti bun
Esti foarte tolerant cu lucrurile si faptele si de obicei esti foarte bine dispus.Esti o persoana placuta, iar oamenilor le place sa discute cu tine.Foarte rar esti inclinat sa faci rau sau sa te indrepti in vreo directie gresita. "
bounce
Sus In jos
xXxNightAnGeLxXx
V.I.P.
V.I.P.
xXxNightAnGeLxXx


Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Constanta ;)

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 1:08 am

"Esti bun
Esti foarte tolerant cu lucrurile si faptele si de obicei esti foarte bine dispus.Esti o persoana placuta, iar oamenilor le place sa discute cu tine.Foarte rar esti inclinat sa faci rau sau sa te indrepti in vreo directie gresita." Smile
Sus In jos
ReMiX13
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : La MaRe:X

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 1:14 am

Esti bun
Esti foarte tolerant cu lucrurile si faptele si de obicei esti foarte bine dispus.Esti o persoana placuta, iar oamenilor le place sa discute cu tine.Foarte rar esti inclinat sa faci rau sau sa te indrepti in vreo directie gresita. "
Sus In jos
zmR
Membru
Membru
zmR


Data de inscriere : 17/02/2011
Varsta : 33
Localizare : I do not know where

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 2:18 am

Diabolik :nebun
Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 11:34 am

idem andra
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 11:43 am

Esti bun
Esti foarte tolerant cu lucrurile si faptele si de obicei esti foarte bine dispus.Esti o persoana placuta, iar oamenilor le place sa discute cu tine.Foarte rar esti inclinat sa faci rau sau sa te indrepti in vreo directie gresita.
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 7:42 am

"Esti bun
Esti foarte tolerant cu lucrurile si faptele si de obicei esti foarte bine dispus.Esti o persoana placuta, iar oamenilor le place sa discute cu tine.Foarte rar esti inclinat sa faci rau sau sa te indrepti in vreo directie gresita. "
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
xTiGeR
Membru Elite
Membru Elite
xTiGeR


Data de inscriere : 12/06/2011
Localizare : In Universul Meu !

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:13 am

Diabolic
Ahhh, esti un suflet infricosator, intotdeauna faci ceea ce nu este bine, si crezi ca esti facut sa te razbuni in societate si pe societate. Parte buna este ca inca mai poti sa te schimbi si sa te intorci inapoi, si totusi se poate si mai rau. "

Lol ?! Neutral
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta/Poarta6

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:43 am

Diabolic
Ahhh, esti un suflet infricosator, intotdeauna faci ceea ce nu este bine, si crezi ca esti facut sa te razbuni in societate si pe societate. Parte buna este ca inca mai poti sa te schimbi si sa te intorci inapoi, si totusi se poate si mai rau.
Sus In jos
Play4Fun
Membru
Membru
Play4Fun


Data de inscriere : 13/01/2012
Localizare : in metin sau pe luna:X

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: la intrebarea ta   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:01 am

"Esti bun
Esti foarte tolerant cu lucrurile si faptele si de obicei esti foarte bine dispus.Esti o persoana placuta, iar oamenilor le place sa discute cu tine.Foarte rar esti inclinat sa faci rau sau sa te indrepti in vreo directie gresita. "
Sus In jos
.kancuro
Membru
Membru
.kancuro


Data de inscriere : 11/01/2012

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:24 am

Ba chear mi se potriveste

"Diabolic
Ahhh, esti un suflet infricosator, intotdeauna faci ceea ce nu este bine, si crezi ca esti facut sa te razbuni in societate si pe societate. Parte buna este ca inca mai poti sa te schimbi si sa te intorci inapoi, si totusi se poate si mai rau. "
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 10:33 am

Esti foarte tolerant cu lucrurile si faptele si de obicei esti foarte bine dispus.Esti o persoana placuta, iar oamenilor le place sa discute cu tine.Foarte rar esti inclinat sa faci rau sau sa te indrepti in vreo directie gresita. "


ba kancuro e adv =))))))))))) chiar esti asa si nebun =))))))))))))))))))))))))))))))
Sus In jos
CR7
Helper
Helper
CR7


Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Cernavoda(CvD)

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 10:52 am

.Unique a scris:
Esti foarte tolerant cu lucrurile si faptele si de obicei esti foarte bine dispus.Esti o persoana placuta, iar oamenilor le place sa discute cu tine.Foarte rar esti inclinat sa faci rau sau sa te indrepti in vreo directie gresita. "


ba kancuro e adv =))))))))))) chiar esti asa si nebun =))))))))))))))))))))))))))))))




IDEM
Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 1:09 pm

Esti bun
Esti foarte tolerant cu lucrurile si faptele si de obicei esti foarte bine dispus.Esti o persoana placuta, iar oamenilor le place sa discute cu tine.Foarte rar esti inclinat sa faci rau sau sa te indrepti in vreo directie gresita. "

=]]

P.S Consider ca prima intrebare cu ''Ce browser folosesti in momentul de fata?'' este inutila si nu ar trebui sa aiba vreo influenta asupra rezultatului!! lol!
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 1:35 pm

"Esti bun
Esti foarte tolerant cu lucrurile si faptele si de obicei esti foarte bine dispus.Esti o persoana placuta, iar oamenilor le place sa discute cu tine.Foarte rar esti inclinat sa faci rau sau sa te indrepti in vreo directie gresita. "
snt bun ma nu ca voi satanelor =))
Sus In jos
KingDamian
Membru
Membru
KingDamian


Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 26
Localizare : Prahova

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 1:39 pm

"Esti bun
Esti foarte tolerant cu lucrurile si faptele si de obicei esti foarte bine dispus.Esti o persoana placuta, iar oamenilor le place sa discute cu tine.Foarte rar esti inclinat sa faci rau sau sa te indrepti in vreo directie gresita. "

Smile)doamne
Sus In jos
BlackEagle
Membru
Membru
BlackEagle


Data de inscriere : 28/08/2011
Varsta : 29
Localizare : La Charite - Franta

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 7:25 am

"Diabolic
Ahhh, esti un suflet infricosator, intotdeauna faci ceea ce nu este bine, si crezi ca esti facut sa te razbuni in societate si pe societate. Parte buna este ca inca mai poti sa te schimbi si sa te intorci inapoi, si totusi se poate si mai rau. "

Sus In jos
.kancuro
Membru
Membru
.kancuro


Data de inscriere : 11/01/2012

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 8:25 am

EminemUnstoppable a scris:
.Unique a scris:
Esti foarte tolerant cu lucrurile si faptele si de obicei esti foarte bine dispus.Esti o persoana placuta, iar oamenilor le place sa discute cu tine.Foarte rar esti inclinat sa faci rau sau sa te indrepti in vreo directie gresita. "


ba kancuro e adv =))))))))))) chiar esti asa si nebun =))))))))))))))))))))))))))))))




IDEM

Ba tu ma faci nebun ? De la Unique accept dar de la tn nu
Sus In jos
CR7
Helper
Helper
CR7


Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Cernavoda(CvD)

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 9:03 am

kancuro comentezi?Hai map1 la rosi sa iti inchid gura.
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 4:42 pm

.kancuro a scris:
EminemUnstoppable a scris:
.Unique a scris:
Esti foarte tolerant cu lucrurile si faptele si de obicei esti foarte bine dispus.Esti o persoana placuta, iar oamenilor le place sa discute cu tine.Foarte rar esti inclinat sa faci rau sau sa te indrepti in vreo directie gresita. "


ba kancuro e adv =))))))))))) chiar esti asa si nebun =))))))))))))))))))))))))))))))




IDEM

Ba tu ma faci nebun ? De la Unique accept dar de la tn nu
Tu il mai pupi mult in c^^ pe berila76 aka Unique Neutral Doamne fereste ce zici ba ma dau pe langa el ca imi da si mie un item modat , oau abea astept ...
Doa,meeeee Neutral
ON: Deplasat , sa`mi dai pm pe joc maine la Mure
Sus In jos
.kancuro
Membru
Membru
.kancuro


Data de inscriere : 11/01/2012

Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 11:15 pm

Ba tie ti se pare ca stau pe langa berila ca sa imi dea cv stau pe langa el pt ca il cunosc mai bine ca toti
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.   Un mic joc , cu ce fel de persoana esti. Icon_minitime

Sus In jos
 
Un mic joc , cu ce fel de persoana esti.
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Un nou joc anti-manelisti :))))
» Poze de pe serverul doi.
» Cat de manelist esti ?
» Cat de roman esti ?
» Esti sofer ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: