Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaTutorial cum sa faci print si sa filmezi EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Tutorial cum sa faci print si sa filmezi

In jos 
+3
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]
DaDuSH
Undying1
7 participanți
AutorMesaj
Undying1
Membru
Membru



Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 33

Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Empty
MesajSubiect: Tutorial cum sa faci print si sa filmezi   Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 3:06 am

Am vazut ca unii nu stiu sa faca print
Uitati aicea un tutorial cum se face print cum se uploadeza poza pe un site si cum se pune pe forum
Video Tutorial

Al 2-lea tutorial cum sa faci video si poze cu fraps stiu ca multi folositi fraps. Dar sunt si persoane care nu stiu sa filmeze sau care nu au folosit Fraps si vor sa invete sa foloseasca
Fraps este un program care filmeaza si face poze la o simpla apasare de buton + le salveaza singur
Eu in tutorial am folosit F9 pentru video si F10 pentru poze voi le puteti schimba pe ce taste doriti
Varianta trial poate filma doar 30 de sec dar este suficent pentru ai filma pe cei cu 3x dmg etc .Bine ca puteti gasi si varianta full pe Trackere
Video Tutorial Fraps
Programul merge foarte bine numai ca se cam bloca la mine aveam prea multe programe deschise dar va spun ca merge perfect nu face lag nu nimica
Sus In jos
DaDuSH
Membru Elite
Membru Elite
DaDuSH


Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Demacia, Valoran

Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial cum sa faci print si sa filmezi   Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 3:23 am

bun tutoria;, eu as zice sa folositi Hyper Cam 3, e mai performant si inregistreaza si sunetul si multe altele
Sus In jos
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]
Membru
Membru
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]


Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : in anonimat :) Bacau ;x

Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial cum sa faci print si sa filmezi   Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 11:30 am

hiper cam 3 nu e bun de nimic...dau pe fullscreen si el imi filmeaza o patrime din desktop...e praf..acum folosesc fraps care chiar daca nu filmeaza HD filmeaza binisor si e ff bun..poti face si printuri cu el...mai multe ')
Sus In jos
●๋� 4KoLLa ●๋�
Membru
Membru
●๋� 4KoLLa ●๋�


Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 27
Localizare : # :| Bucuresti |: # [ .. Locul unde Distractia e pe cinste .. ]

Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial cum sa faci print si sa filmezi   Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 10:24 pm


Ce e cu cifrele alea cu galben din colt ? e de la PrT Sc ? Tre sa ne apara sh noua ? sau Nu ? confused
Sus In jos
http://www.anvelopesijante.ro
Undying1
Membru
Membru



Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 33

Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial cum sa faci print si sa filmezi   Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 10:42 pm

Da cifrele alea trebuie sa va apara asta inseamna ca fraps functioneaza
Cand apasati pe buton sa filmati cifrele galbene se transforma in rosii asta inseamna ca filmeaza
Sus In jos
PrototypE
Membru Elite
Membru Elite
PrototypE


Data de inscriere : 16/02/2011
Varsta : 28
Localizare : La Locatie =)

Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial cum sa faci print si sa filmezi   Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Icon_minitimeDum Mai 01, 2011 3:41 am

luativa hyper cam 3 full version si va filmeaza tot atentie pentru a filam tot ecranul jocul trebuie sa fie pe o imagine cu bara de sus cum apare la internet pentru a filma sa stiti+ frapsul filmeaza dekat 30 de sek dak nu il ai pe tot:))


PS:Bun Tutorial
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial cum sa faci print si sa filmezi   Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Icon_minitimeMar Mai 03, 2011 4:19 am

bun ghid Smile
Sus In jos
xXxNightAnGeLxXx
V.I.P.
V.I.P.
xXxNightAnGeLxXx


Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Constanta ;)

Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial cum sa faci print si sa filmezi   Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Icon_minitimeMar Mai 03, 2011 7:20 am

Good Job
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial cum sa faci print si sa filmezi   Tutorial cum sa faci print si sa filmezi Icon_minitime

Sus In jos
 
Tutorial cum sa faci print si sa filmezi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Tutoriale vechi-
Mergi direct la: