Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaDC ati inchis topicul... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 DC ati inchis topicul...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
damianM
Membru
Membru
damianM


Data de inscriere : 01/10/2010
Varsta : 31
Localizare : Moldova

DC ati inchis topicul... Empty
MesajSubiect: DC ati inchis topicul...   DC ati inchis topicul... Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 4:49 am

Cum poate asa sa fie.....nimeni nu stie loghin si parola mea....
ea nici nare legatura...cu numele din joc....cum poate sa imi ghicesca cinve parola///....eu de exemplu nu am dato la nimeni...si nimeni nu o site
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

DC ati inchis topicul... Empty
MesajSubiect: Re: DC ati inchis topicul...   DC ati inchis topicul... Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 4:54 am

damianM a scris:
Cum poate asa sa fie.....nimeni nu stie loghin si parola mea....
ea nici nare legatura...cu numele din joc....cum poate sa imi ghicesca cinve parola///....eu de exemplu nu am dato la nimeni...si nimeni nu o site


Daca nu ai dat contul nimanui este imposibil sa'ti dispara itemele din inventar si te asigur 100% ca Angel nu ti'a luat itemele!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
damianM
Membru
Membru
damianM


Data de inscriere : 01/10/2010
Varsta : 31
Localizare : Moldova

DC ati inchis topicul... Empty
MesajSubiect: Re: DC ati inchis topicul...   DC ati inchis topicul... Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 5:00 am

Ba da cum sa imi dispara...ca nimeni nu imi stie..si este grea parola si loghinul meu....asta doar adminu poate s faca asa ceva....alta varianta nam Sad Sad Sad
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

DC ati inchis topicul... Empty
MesajSubiect: Re: DC ati inchis topicul...   DC ati inchis topicul... Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 5:10 am

damianM a scris:
Ba da cum sa imi dispara...ca nimeni nu imi stie..si este grea parola si loghinul meu....asta doar adminu poate s faca asa ceva....alta varianta nam Sad Sad Sad



Nu intelegi ca Angel nu are ce face cu itemele tale?El poate avea toate itemele ce sa faca el cu itemele tale?Gandeste umpic daca tu ai avea un joc si ai avea toate itemele sa porti ce item vrei tu cand vrei unde vrei dc ai intra pe contul unui simplu jucator?Si in caz ca nu stii Angel nu stie parola nimenui desii este Owner cine te minte pe tine ori e prost ori nu gandeste ce vb crezi ce vrei dar eu te asigur 100% ca Angel nu va fura itemele nimanui niciodata!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
damianM
Membru
Membru
damianM


Data de inscriere : 01/10/2010
Varsta : 31
Localizare : Moldova

DC ati inchis topicul... Empty
MesajSubiect: Re: DC ati inchis topicul...   DC ati inchis topicul... Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 5:14 am

Hai bine...nu e Angel.....dar cum asa..sa intru de dimineata..si sa imi dipara ARMA GM ..PArtyzan..Nifma..si MAgnetica......si din 300kk am rams cu 24kk
ma lamuresti....


Ultima editare efectuata de catre damianM in Vin Mar 04, 2011 6:44 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

DC ati inchis topicul... Empty
MesajSubiect: Re: DC ati inchis topicul...   DC ati inchis topicul... Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 5:19 am

damianM a scris:
Hai bine...nu e Angel.....dar cum asa..sa intru de dimineata..si sa imi dipara Corn SFINT..PArtyzan..Nifma..si MAgnetica......si din 300kk am rams cu 24kk
ma lamuresti....

Nu esti primul care afirma asa cv noi nu avem dovada ca tu ai avut asa cv in inventar daca chiar iti doresti asa de mult sa aflam arata'ne dovada ca aveai in inventar asa cv!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
damianM
Membru
Membru
damianM


Data de inscriere : 01/10/2010
Varsta : 31
Localizare : Moldova

DC ati inchis topicul... Empty
MesajSubiect: Re: DC ati inchis topicul...   DC ati inchis topicul... Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 5:23 am

E u nu am poze....dar am 4 care poate sa confirme..ca am avut arma GM...si PALADIN.......
1..este acela de la am facut schimb....nici nul cunosc...in joc mam cunoscut...
iar 3 sunt prietenii mei
si oricare din joc....intreaba...ca daca ZooM a avut Corn sfint.....si iti zice ca da...
mie macar arma sa mio da inapoi..ca de ia fac rost mai greu....da restu...imi fac eu singur


Ultima editare efectuata de catre damianM in Vin Mar 04, 2011 6:43 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

DC ati inchis topicul... Empty
MesajSubiect: Re: DC ati inchis topicul...   DC ati inchis topicul... Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 5:28 am

damianM a scris:
E u nu am poze....dar am 4 care poate sa confirme..ca am avut CORN SFINT...si PALADIN.......
1..este acela de la am facut schimb....nici nul cunosc...in joc mam cunoscut...
iar 3 sunt prietenii mei
si oricare din joc....intreaba...ca daca ZooM a avut Corn sfint.....si iti zice ca da...
mie macar arma sa mio da inapoi..ca de ia fac rost mai greu....da restu...imi fac eu singur

Dovada cand am zis acest cuvant ma refeream la poze video cv de genu nu prieteni pt ca este cv normal ca un prieten sa spuna ca ai avut asa cv nu ti se pare absurd ceea ce ai scris mai sus?
Ori aduci o dovada clara ori nu are rost sa mai continuam discutia!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

DC ati inchis topicul... Empty
MesajSubiect: Re: DC ati inchis topicul...   DC ati inchis topicul... Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 5:29 am

Bai..deja esti enervant! FARA DOVEZI NU AI CE SA VI AICI!...asa oricine poate sa vina sa zica,ca a avut arma...xyz..poate sa confirme yxz..zxy..etc...si sa zica,ca da a avut arma..nush ce..si pe cand colo nici vb;)...cn sti ce ai fkt uh cu ea;)


Angel nu raspunde de lucrurile pe care le faci un in joc..cu negoturi/datul conturilor...etc!.



T.c!
Sus In jos
Continut sponsorizat





DC ati inchis topicul... Empty
MesajSubiect: Re: DC ati inchis topicul...   DC ati inchis topicul... Icon_minitime

Sus In jos
 
DC ati inchis topicul...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Topicul consolelor
» nu inchideti topicul asa repede
» Angel te rog uite-te la topicul meu!
» Scuzati topicul ! Dar ma dispera copilul ala ;(
» [owner]Angel, terog raspunde la topicul acesta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: