Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaTopicul consolelor EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Topicul consolelor

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
DeadMachineS
Membru Elite
Membru Elite
DeadMachineS


Data de inscriere : 08/10/2011
Varsta : 25
Localizare : CONSTANTA CERNAVODA

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: Topicul consolelor   Topicul consolelor Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 2:12 pm

Sal.Acesta este un topik de console adik ps3 xbox 360 wii sau altcv.Va rog sa vb despre console (cei care au)Sau sa vb aici despre probleme legate de console de jocuri de console etc

Am un Xbox 360 slim 250GB
Momentan 2 jocuri gears of war goty si Smackdown vs raw 2009
Nu am Xbox live gold pt ca nu este si in rom dar am vazut pe site-uri niste carduri pe 3 sau 12 luni.
Bani pt jocuri ii strang eu din alocatie nu imi da tata sau mama doar de sarbatori ca tot vine craciunul sau de ziua mea pe 23 feb

Nu dati T.C pana nu zic eu si va rog nu incepeti sa va certati
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: Re: Topicul consolelor   Topicul consolelor Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 11:27 pm

DeadMachineS a scris:
Sal.Acesta este un topik de console adik ps3 xbox 360 wii sau altcv.Va rog sa vb despre console (cei care au)Sau sa vb aici despre probleme legate de console de jocuri de console etc

Am un Xbox 360 slim 250GB
Momentan 2 jocuri gears of war goty si Smackdown vs raw 2009
Nu am Xbox live gold pt ca nu este si in rom dar am vazut pe site-uri niste carduri pe 3 sau 12 luni.
Bani pt jocuri ii strang eu din alocatie nu imi da tata sau mama doar de sarbatori ca tot vine craciunul sau de ziua mea pe 23 feb

Nu dati T.C pana nu zic eu si va rog nu incepeti sa va certati


bun asa chiar vroiam sa intreb,vreau sa imi iau un psp(playstation portable,si vreau sa stiu care e cel mai nou model,in afara de psp goo)

si cat m`ar costa(sa nu fie foarte scump pt ca am nevoie si pt xbox)

iti dau un sfat pt xbox incearca guitar hero e prea tare Smile)
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
mafia203
Membru
Membru
mafia203


Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Topicul consolelor Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 11:32 pm

Omule,piata neagra e in floare acolo in Constanta,k in multe alte locuri.Eu am avut un Xbox live gold adus de un amic tocmai de la baietii din Constanta.Incearca sa te interesezi mai mult k gasesti asa ceva si plus k este mult sub pretul de catalog pe piata neagra.Imi plac si mie consolele,dar jocurile se gasesc cam greu pt k majoritatea sunt falsuri ordinare.Eu folosesc doar calculatorul.E mai usor,mai ieftin si mai simplu.Oricum orice consola merge decodata si nu iti mai trebuiesc jocuri cu licenta,iti poti face singur dvd-uri cu jocuri de pe net.Multa bafta!
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: Re: Topicul consolelor   Topicul consolelor Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 11:42 pm

mafia203 a scris:
Omule,piata neagra e in floare acolo in Constanta,k in multe alte locuri.Eu am avut un Xbox live gold adus de un amic tocmai de la baietii din Constanta.Incearca sa te interesezi mai mult k gasesti asa ceva si plus k este mult sub pretul de catalog pe piata neagra.Imi plac si mie consolele,dar jocurile se gasesc cam greu pt k majoritatea sunt falsuri ordinare.Eu folosesc doar calculatorul.E mai usor,mai ieftin si mai simplu.Oricum orice consola merge decodata si nu iti mai trebuiesc jocuri cu licenta,iti poti face singur dvd-uri cu jocuri de pe net.Multa bafta!

wa alea de pe piata neagra snt ori contrafacute,ori la mana a doua,ori furate Smile)

eu vreau nou noutz
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
mafia203
Membru
Membru
mafia203


Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Topicul consolelor Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 11:50 pm

Normal k asa sunt alea tongue
Iti dau un link in care te poti interesa de ceea ce cauti. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
mafia203
Membru
Membru
mafia203


Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Topicul consolelor Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 11:52 pm

PS Vita stiu k ultima generatie de psp.
Sus In jos
mafia203
Membru
Membru
mafia203


Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Topicul consolelor Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 12:07 am

Date: 22 08 2011
Detalii ale seriei de aplicaţii pentru PlayStation®Vita
Un nou model de PSP™, la preţul de €99.99 (RRP)
Noi jocuri pentru PlayStation®3, inclusiv titluri noi pentru PlayStation®Move
PlayStation®3 disponibil de acum la un nou preţ atractiv: €249 (RRP)

Sony Computer Entertainment Europe Ltd. (SCEE) a anunţat în cadrul conferinţei de presă din cadrul expoziţiei gamescom din Cologne, Germania, mai multe detalii despre mult aşteptata consolă PlayStation®Vita (PS Vita), sistemul de divertisment de nouă generaţie, dar şi noi informaţii despre sistemul de divertisment digital PlayStation®3 (PS3™), disponibil acum în Europa la preţul de €249, pentru o experienţă de joc minunată, unică, mai accesibilă ca niciodată.

PlayStation®Vita
Două stick-uri analog oferă jucătorilor o experienţă similară cu utilizarea controller-ului Dual-Shock, ca şi când aceştia s-ar juca în confortul prorpiului cămin, în timp ce ecranul OLED (organic light emitting diode) tactil, de 5 inci, oferă o imagine clară, de neegalat, în segmentul sistemelor portabile de divertisment. Ecranul tactil frontal şi pad-ul dorsal tactil, combinate cu tehnologia de mişcare six-axis permit utilizatorilor să interacţioneze direct cu jocurile, în trei dimensiuni, prin mişcările degetelor: “atingere, prindere, urmărire, împingere şi tragere”. Camerele frontale şi dorsale permit realizarea unor experienţe de realitate augmentată nemaiîntâlnite, înceţoşând liniile dintre realitate şi divertisment interactiv. Noi detalii despre funcţiile de conectivitate socială ale PlayStation Vita au fost dezvăluite. În momentul accesării acestora prin modelul 3G/Wi-Fi, utilizatorul este conectat în mod constant la activitatea sa curentă în lumea PlayStation, dar şi la lumea prietenilor şi a altor utilizatori. Aplicaţii speciale pentru servicii de reţele sociale, precum Facebook, Twitter, foursquare şi Skype au fost prezentate.

În ceea ce priveşte aplicaţiile PS Vita, SCEE a prezentat o serie de titluri, întărind ideea că acest dispozitiv va „încânta” jucătorii: Resistance Burning Skies, LittleBig Planet, Reality Fighters, Escape Plan.

De asemenea, au fost anunţate pentru prima dată jocurile Assassin’s Creed, de la Ubisoft, şi FIFA, de la Electronic Arts. Acestea fac parte dintr-o listă de titluri ce demonstrează suportul din partea dezvoltatorilor şi a publisherilor third party pentru platforma PS Vista. Lista include Bioshock de la 2K, Call of Duty de la Activision şi Virtual Tennis de la Sega.

PSP™ (PlayStation®Portable)
La gamescom, SCEE a anunţat un nou model al consolei PSP (PSP –E1000) (culoarea dispozitivului: negru cărbune) care va fi comercializat în Europa şi în ţările din regiunea PAL începând cu luna noiembrie a acestui an, la un preţ de numai 99,99 euro (RRP). Chiar dacă dispozitivul nu are conectivitate Wi-Fi şi va avea un design puţin diferit, noul PSP va oferi acces integral la catalogul de jocuri al platformei. De asemenea, Sony a prezentat biblioteca PSP Essentials, o colecţie impresionantă de titluri care va fi disponibilă pentru noua consolă, la un preţ de retail de 9,99 euro fiecare (RRP).

PlayStation®Move
La gamescom, SCEE a anunţat noi şi interesante titluri pentru PlayStation Move: Move Fitness şi DanceStar Party.

PlayStation®3
Printre alte titluri interesante de jocuri PS3 , trei jocuri importante ce vor fi lansate în 2011 au fost accentuate în cadrul conferinţei de presă: Resistance 3, Infamous Festival of Blood, şi Uncharted 3.
În final, SCE a anunţat ca preţul pentru PS3 va fi redus în cel mai scurt timp posibil la nivel global. Noul preţ va fi de €249.

Cu incredibila gamă de jocuri şi de experienţe de divertisment, cu PSP-E1000 la preţul de €99.99, PlayStation Vita începând de la €249, PlayStation Move Starter Pack la preţul de €59.99 şi PlayStation 3 la doar €249, utilizatorii pot fi acum siguri de o soluţie accesibilă pentru a satisface nevoile lor de joc, indiferent de buget.

Toate drepturile rezervate ro.playstation
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: Re: Topicul consolelor   Topicul consolelor Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 12:18 am

waa wa wa:))) nu vreau sa dau 249 euro stai usor:))

am zis psp,fara goo fara vita

Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: Re: Topicul consolelor   Topicul consolelor Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 12:47 am

mafia203 a scris:
Date: 22 08 2011
Detalii ale seriei de aplicaţii pentru PlayStation®Vita
Un nou model de PSP™, la preţul de €99.99 (RRP)
Noi jocuri pentru PlayStation®3, inclusiv titluri noi pentru PlayStation®Move
PlayStation®3 disponibil de acum la un nou preţ atractiv: €249 (RRP)

Sony Computer Entertainment Europe Ltd. (SCEE) a anunţat în cadrul conferinţei de presă din cadrul expoziţiei gamescom din Cologne, Germania, mai multe detalii despre mult aşteptata consolă PlayStation®Vita (PS Vita), sistemul de divertisment de nouă generaţie, dar şi noi informaţii despre sistemul de divertisment digital PlayStation®3 (PS3™), disponibil acum în Europa la preţul de €249, pentru o experienţă de joc minunată, unică, mai accesibilă ca niciodată.

PlayStation®Vita
Două stick-uri analog oferă jucătorilor o experienţă similară cu utilizarea controller-ului Dual-Shock, ca şi când aceştia s-ar juca în confortul prorpiului cămin, în timp ce ecranul OLED (organic light emitting diode) tactil, de 5 inci, oferă o imagine clară, de neegalat, în segmentul sistemelor portabile de divertisment. Ecranul tactil frontal şi pad-ul dorsal tactil, combinate cu tehnologia de mişcare six-axis permit utilizatorilor să interacţioneze direct cu jocurile, în trei dimensiuni, prin mişcările degetelor: “atingere, prindere, urmărire, împingere şi tragere”. Camerele frontale şi dorsale permit realizarea unor experienţe de realitate augmentată nemaiîntâlnite, înceţoşând liniile dintre realitate şi divertisment interactiv. Noi detalii despre funcţiile de conectivitate socială ale PlayStation Vita au fost dezvăluite. În momentul accesării acestora prin modelul 3G/Wi-Fi, utilizatorul este conectat în mod constant la activitatea sa curentă în lumea PlayStation, dar şi la lumea prietenilor şi a altor utilizatori. Aplicaţii speciale pentru servicii de reţele sociale, precum Facebook, Twitter, foursquare şi Skype au fost prezentate.

În ceea ce priveşte aplicaţiile PS Vita, SCEE a prezentat o serie de titluri, întărind ideea că acest dispozitiv va „încânta” jucătorii: Resistance Burning Skies, LittleBig Planet, Reality Fighters, Escape Plan.

De asemenea, au fost anunţate pentru prima dată jocurile Assassin’s Creed, de la Ubisoft, şi FIFA, de la Electronic Arts. Acestea fac parte dintr-o listă de titluri ce demonstrează suportul din partea dezvoltatorilor şi a publisherilor third party pentru platforma PS Vista. Lista include Bioshock de la 2K, Call of Duty de la Activision şi Virtual Tennis de la Sega.

PSP™ (PlayStation®Portable)
La gamescom, SCEE a anunţat un nou model al consolei PSP (PSP –E1000) (culoarea dispozitivului: negru cărbune) care va fi comercializat în Europa şi în ţările din regiunea PAL începând cu luna noiembrie a acestui an, la un preţ de numai 99,99 euro (RRP). Chiar dacă dispozitivul nu are conectivitate Wi-Fi şi va avea un design puţin diferit, noul PSP va oferi acces integral la catalogul de jocuri al platformei. De asemenea, Sony a prezentat biblioteca PSP Essentials, o colecţie impresionantă de titluri care va fi disponibilă pentru noua consolă, la un preţ de retail de 9,99 euro fiecare (RRP).

PlayStation®Move
La gamescom, SCEE a anunţat noi şi interesante titluri pentru PlayStation Move: Move Fitness şi DanceStar Party.

PlayStation®3
Printre alte titluri interesante de jocuri PS3 , trei jocuri importante ce vor fi lansate în 2011 au fost accentuate în cadrul conferinţei de presă: Resistance 3, Infamous Festival of Blood, şi Uncharted 3.
În final, SCE a anunţat ca preţul pentru PS3 va fi redus în cel mai scurt timp posibil la nivel global. Noul preţ va fi de €249.

Cu incredibila gamă de jocuri şi de experienţe de divertisment, cu PSP-E1000 la preţul de €99.99, PlayStation Vita începând de la €249, PlayStation Move Starter Pack la preţul de €59.99 şi PlayStation 3 la doar €249, utilizatorii pot fi acum siguri de o soluţie accesibilă pentru a satisface nevoile lor de joc, indiferent de buget.

Toate drepturile rezervate ro.playstation


Copile ma faci mult dublu post de fapt e 3x posta potolestete
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
mafia203
Membru
Membru
mafia203


Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Topicul consolelor Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 12:48 am

pai ai intrebat de cel mai nou model si k vrei unul nou nout:))))
cine sa te mai inteleaga?!Smile) glumesc omule! am postat link-ul si acea pagina scrisa pt k oricine sa-si faca o perspectiva in materie de psp. se gasesc si mai ieftine.ala e site-ul oficial Razz
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: Re: Topicul consolelor   Topicul consolelor Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 12:56 am

si dc trebe sa faci dublu post ?
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
mafia203
Membru
Membru
mafia203


Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Topicul consolelor Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 12:59 am

am dat niste informatii omului. asta e,am gresit. imi recunosc greseala si suport consecintele. imi cer scuze!
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: Re: Topicul consolelor   Topicul consolelor Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 1:11 am

lasati`l ma ca nu moare nimeni de dublu post

am gasit unu 2004 slim piano black modat cu card de 8 gb etc mersi oricum
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
mafia203
Membru
Membru
mafia203


Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Topicul consolelor Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 1:13 am

sa-l utilizezi sanatos dupa ce il cumperi!
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: Re: Topicul consolelor   Topicul consolelor Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 1:17 am

mafia203 a scris:
sa-l utilizezi sanatos dupa ce il cumperi!

mersi inca odata Smile
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
DeadMachineS
Membru Elite
Membru Elite
DeadMachineS


Data de inscriere : 08/10/2011
Varsta : 25
Localizare : CONSTANTA CERNAVODA

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: Re: Topicul consolelor   Topicul consolelor Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 1:31 am

incearca psp 3004 ala mi se pare cel mai bn.Sau ala 2004 care l-ai gasit e si el al doilea cel mai bn.Psp go e praf doar are ecranu mai mare si e slide atata tot
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: Re: Topicul consolelor   Topicul consolelor Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 7:07 am

DeadMachineS a scris:
incearca psp 3004 ala mi se pare cel mai bn.Sau ala 2004 care l-ai gasit e si el al doilea cel mai bn.Psp go e praf doar are ecranu mai mare si e slide atata tot

singura diferenta dintre 2004 si 3004 e ca 3004 are microfon,si aspectul diferit,iar goo nu vreau din cauza designului,nu ar trebuie sa se cheme portabil ca nu e deloc ocupa 10 buzunare:))
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
DeadMachineS
Membru Elite
Membru Elite
DeadMachineS


Data de inscriere : 08/10/2011
Varsta : 25
Localizare : CONSTANTA CERNAVODA

Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: Re: Topicul consolelor   Topicul consolelor Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 1:32 pm

mai are cineva console Question
Sus In jos
Continut sponsorizat





Topicul consolelor Empty
MesajSubiect: Re: Topicul consolelor   Topicul consolelor Icon_minitime

Sus In jos
 
Topicul consolelor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: