Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasauitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 uitati aici am o surpriza frumoasa :)

In jos 
+10
--->Munie<---
Leonidas
GodFather♥
♫JυѕтOνєя™♫
Kingdoo
NinjaxesRO ^_^
ReMiX13
Inf€®n@l..G!rL{B!a}
AntiNoob
chitarutza
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Leonidas
Membru
Membru
Leonidas


Data de inscriere : 28/01/2011

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: ..........   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 7:43 am

nu pleca frate
Sus In jos
chitarutza
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/11/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 8:12 am

ANUNT FINAL MA LAS PENTRU TOT DEAUNA BAFTA MIATI FOST CA O FAMILIE Crying or Very sad
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 8:18 am

chitarutza a scris:
ANUNT FINAL MA LAS PENTRU TOT DEAUNA BAFTA MIATI FOST CA O FAMILIE Crying or Very sad

Nu te lasa ! Nu are rost sa te lasi doar pt ca asa zice uratu' ala Razz
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 8:37 am

Fraude4Ever a scris:
chitarutza a scris:
ANUNT FINAL MA LAS PENTRU TOT DEAUNA BAFTA MIATI FOST CA O FAMILIE Crying or Very sad

Nu te lasa ! Nu are rost sa te lasi doar pt ca asa zice uratu' ala Razz

NU VA MAI CERTATI CA LUATI WARN!

Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
chitarutza
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/11/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 12:30 pm

daca vreau sa raman ma primiti inapoi plz ? Razz
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 9:23 pm

chitarutza a scris:
daca vreau sa raman ma primiti inapoi plz ? Razz

Normal ca da ! cheers
Sus In jos
--->Munie<---
Membru
Membru
--->Munie<---


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu-Severin

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 10:04 pm

AntiNoob este cea mai joasa speta de oameni.... care provin de la marginea orasului carturari :-? cel mai nob dintre toti de pe sv :-P se crede buricu pamantului
Sus In jos
(HellDreamer)
Membru Elite
Membru Elite
(HellDreamer)


Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:07 am

Fraude4Ever a scris:
chitarutza a scris:
daca vreau sa raman ma primiti inapoi plz ? Razz

Normal ca da ! cheers

la fel Very Happy app chitarutza daca vrei sa numai fii injurat...iti dau io contu meu ca pe mine nimeni nu ma injura Smile) What a Face da nu are nimik pe el...inafara de o zana si o armura de lv1 +6
Sus In jos
chitarutza
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/11/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 2:02 am

ms fraude si helldreamer pentru ca mati reprimit de acum in colo nu ma mai agit pentru cativa noobs cheers
Sus In jos
(HellDreamer)
Membru Elite
Membru Elite
(HellDreamer)


Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 10:40 am

chitarutza a scris:
ms fraude si helldreamer pentru ca mati reprimit de acum in colo nu ma mai agit pentru cativa noobs cheers

nai pt. ce ....esti binevenit Very Happy oricum un sfat ca sa fi agreeat Very Happy fa-ti un cont nou cu nume total diferit Smile) si fi cat de de treaba poti...si fii amuzant Very Happy ca mine Smile) in joc
Sus In jos
ReMiX13
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : La MaRe:X

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 11:55 am

chitarutza a scris:
ms fraude si helldreamer pentru ca mati reprimit de acum in colo nu ma mai agit pentru cativa noobs cheers





BUN VENIT INAPOI cheers
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 05, 2011 12:53 pm

chitarutza a scris:
ms fraude si helldreamer pentru ca mati reprimit de acum in colo nu ma mai agit pentru cativa noobs cheers

Cu mare placere ! Razz cheers
Sus In jos
chitarutza
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/11/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 2:11 am

abia astept sa se poata accesa pagina de start ca sa ma inregistrez! cheers
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 4:47 am

Chitarutza nush ce sa zic ... Dar in legatura cu ce ai zis pe ro .. Bft sa faci acolo lv 99 Smile)
Sus In jos
chitarutza
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/11/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 5:27 am

nustiu la ce te referi scratch si in primu rand eu nu joc mt2ro mam apucat dar de mult si mam lasat de atunci nu am mai jcuat poate era cineva care se dadea drept mine sam faca probleme sau cineva care ma cunostia nush,...
Sus In jos
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr
Membru Elite
Membru Elite
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr


Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Pe Frozen Throne

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 06, 2011 12:02 pm

ce intrebare pe tn....auzi dak te primim inapoi....teai lovit la cap?.....evident k te primim mai mai si intrebi cheers
Sus In jos
PN
Membru
Membru



Data de inscriere : 29/01/2011

uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: ....   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 08, 2011 7:26 am

ma...nu lua totul in seama Smile Wink


Sus In jos
Continut sponsorizat





uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
uitati aici am o surpriza frumoasa :)
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Concurs avatar
» Zii frumoasa pentru multi..ma las ;)
» ApoKaLyPs ;X
» Piesa frumoasa de craciun:X
» Am o mika surpriza :P

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: