Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasauitati aici am o surpriza frumoasa :) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 uitati aici am o surpriza frumoasa :)

In jos 
+10
--->Munie<---
Leonidas
GodFather♥
♫JυѕтOνєя™♫
Kingdoo
NinjaxesRO ^_^
ReMiX13
Inf€®n@l..G!rL{B!a}
AntiNoob
chitarutza
14 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
chitarutza
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/11/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 5:13 am

am o surpriza pentru voi ma las de uramatoarele : metin2rospeed , chat , forum . deci practic ma las de tot ce e legat de speed mam saturat sa fiu injurat la toate pasurile si pur si simplu nu mai pot indura Very Happy . singurul care a fost cu ochii deschisi tot timpu a fost antinoobs el macar intelegea ce se intampla cu tot ce e legat de comunitate . la inceput mia parut foarte bine ca vam cunoscut si credeam ca o sa dureze o vesnicie acm am ales sa va parasesc definitiv . cei care imi vorbeau cam urat si nu prea ma placeau (cum fac toti aproape) stiu ei dece Wink .
poi ce sa va mai zic ma simt foarte rau acm ca va zic asta si nu am ce sa mai zic decat bye all Crying or Very sad . ma reapuc de metin2 ro

Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 6:03 am

Deci practic nu cred ca o sa`ti simtim lipsa..du-te taree
Sus In jos
Inf€®n@l..G!rL{B!a}
Membru
Membru
Inf€®n@l..G!rL{B!a}


Data de inscriere : 02/02/2011
Varsta : 30
Localizare : Rm Valcea:X:X

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 6:09 am

Nu inteleg de ce vb asa mai KiDa22
Poate uh esti unul dintre cei care nu respecta comunitatea metin2rospeed si daca uh te-ai hotara sa te lasi de ceva si cineva ar spune sa te lasi ca nuti va simti lipsa cum te-ai simti ia zi?
chitarutza de ce sa te superi din cauza unor noobi si mie mi se intampla si imi vad de treaba mea sfatil meu e saa nui bagi in seama daca doar atat ii duce capu......
Hai asai ca ramai Laughing Very Happy Exclamation Wink
Sus In jos
ReMiX13
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : La MaRe:X

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 6:09 am

dute si nu te mai intoarce!!!!Razz
Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 6:13 am

Ala mi`a pocit numelee Suspect
nu ma cheama antinoobs..
ma cheama AntiNoob! Suspect
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 6:19 am

KiDaZZ a scris:
Ala mi`a pocit numelee Suspect
nu ma cheama antinoobs..
ma cheama AntiNoob! Suspect

Toti iti pocim numele, nimeni nu te place, nimeni nu te respecta, nimeni nu te vrea Wink esti doar un Noob...daca erai un "Anti-Noob", te sinucideai:> era mai usor pt toti Smile

chitarutza ai respectu' meu, din urmatoarele motive:
1) Esti amuzant/a;
2) Topicurile tale sunt distractive si de folos, mai ales ala cu "Cum sa fi'ti jmecheri in joc" de la Tutoriale...cadeam de pe scaun cand l'am citit Smile))
3) Ii pocesti numele Noob'ului Smile

Sfatul meu e sa ramai !
Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 7:00 am

Fraude taci drq..
Topicuri d folos? Smile)
LoL.. Suspect
Sus In jos
Kingdoo
Membru
Membru
Kingdoo


Data de inscriere : 18/11/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 7:56 am

ramai mah faci topicuri amuzante....nai cum sa te lasi tongue si kidazzz din partea mea esti un NOOB
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 9:02 am

Nu incepeti cearta!!!Chitarutza eu zic sa nu pleci,dar e alegerea ta!
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 9:21 am

KiDaZZ a scris:
Fraude taci drq..
Topicuri d folos? Smile)
LoL.. Suspect

tu nu mai comenta aiurea!

chitarutza pacat ca pleci Sad imi placeau tutorialele tale cu mancare Razz


Nu va mai certati si nu va mai luati aiurea unii de altii!

Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 10:49 am

tot eu comentez? Suspect
AIUREA?
cine a inceput? nu cumva fraude? Neutral
Sus In jos
Kingdoo
Membru
Membru
Kingdoo


Data de inscriere : 18/11/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 11:02 am

nu el a inceput Wink tu iai zis lu chitarutza sa se duca tare Wink

Chitaruta ramai nu pleca din cauza unui ''noob''
Sus In jos
chitarutza
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/11/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 11:41 am

BINE ACM TREBUIE SA PRIVESC TOT DIN 2 PUNCTE DE VEDERE ADICA UNORA LE PLACE DE MINE SI DE TOPIKURILE MELE PT SUNT AMUZANTE DA NICIODATA NAM AUZIT SA FI FOST UN BUN PRIETEN SAU CEVA DE GENU . O SI ASA PE CARE IL CREDEAM PRIETENU MEU CU OCHII DESCHISI MAI DEZAMAGIT FOARTE TARE NICI NU POT SA MA UIT LA FAZA IN CARE IMI ZICEAI SA MA DUC SI + CA EU TE CREDEAM DE TREABA Crying or Very sad VOI NU INTELEGETI CUM MA SIMT EU VOI AVETI FUNCTII PRIETENI CARE TIN CU VOI EU NU AM NIMIC NIMIC! DECAT CATEVA PERSOANE DE PE FORUM CARE SA ZICEM CA MAR DORI CAT DE CAT DOAR PT TOPIKURI .

NU VAR PLACEA SA FITI IN LOCUL MEU SI NU STIU CE SA FAC EU EU NU CHEAR NU STIU CE SA FAC PRIVESC TOTUL FOARTE SERIOS SI NUSTIU NUSTU DEASTEA Crying or Very sad DAR MAM SATURAT CA TOT CE FAC SA FIE INUTIL SI TOTI SA MA INJURE EU NUSHHH...... SUNT INTRO STARE DIFICILA SI CEI CARE MA INJURATI ACM NU MA GANDESC LA VOI MA GANDESC DACA SA RAMAN SAU NU ...
Sus In jos
Kingdoo
Membru
Membru
Kingdoo


Data de inscriere : 18/11/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 11:48 am

mai bne ramai Wink
Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 10:29 pm

Ma omule..eu nici macar nu te cunosc.. Suspect
Nu iti pot fi prieten daca nu te cunosc..Neutral
Macar uita`te si tu ce scrii..nu mai scrie aiurea
Sus In jos
chitarutza
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/11/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 11:43 pm

ba omule eu nu vorbeam de tine Kid ce naiba ai Wink nici nu te cunosc eu vorbeam de AntiNob ala ma care avea poza lu basescu cu wanted ala mie prieten si credeam ca tu esti si mam zapacit deci eu am zis AntiNob nu Kid si nush cum nu te mai baga daca nu esti cu subiectu . eu credeam ca tu esti doar ca tiai schimbat numele si poza pff de unde sa stiu eu care e ala Wink

am facut o decizie nu mai intru pe acest forum decat dupa 1 luna 2 sa vad daca sa schimbat ceva si daca mi se pare mai bine raman dar pana peste 1 luna 2 nu ami intru nici pe chat nici pe joc nici forum sa vad cum e duap ceva timp daca e mai bine raman daca e lafel plec definitiv
Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 1:17 am

Ma copile!
eu sunt AntiNoob.. Suspect
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 4:10 am

Inteligentul a scris:
Ma copile!
eu sunt Noob.. Suspect

Exact Cool


Ultima editare efectuata de catre Fraude4Ever in Vin Feb 04, 2011 4:17 am, editata de 1 ori
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 4:17 am

Fraude4Ever a scris:
KiDaZZ a scris:
Ma copile!
eu sunt Noob.. Suspect

Exact Razz



=)))))))))))))))))))))))))))))))))))Frate nu incepeti cearta va rog eu!Nu vreau sa inchid topicul!Va rog:)))))
Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 5:06 am

Mai bine TC..si ..fraude..noob e ... Wink
stiai ca esti adoptat? Cool



Edit by Manu .Vezi cum vorbesti
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 5:15 am

Noob'ul a scris:
Mai bine TC..si ..fraude..noob e impotentu de tactu Wink
stiai ca esti adoptat? Cool

Da tu stiai ca esti copilu' meu? Smile)
Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 5:17 am

Ti`as mai zice si eu ceva..da mi`e ca iau warn 4..
Ti`o zic altadata..
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 5:32 am

GayFish-ul a scris:
Ti`as mai zice si eu ceva..da mi`e ca iau warn 4..
Ti`o zic altadata..

Eu unu nu ma supar ca iei Warn4 Smile)
Poti sa zici Cool
Si inca cv...nu ai nici o sansa in razboiu' asta Smile e deja castigat de mn Smile cred ca intelegi la ce ma refer Razz
Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 6:04 am

Nu stiu de unde`ti veni ideea asta..dar..in fine.. Suspect
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 6:17 am

De data asta nu glumesc Smile am castigat Cool
Sus In jos
Continut sponsorizat





uitati aici am o surpriza frumoasa :) Empty
MesajSubiect: Re: uitati aici am o surpriza frumoasa :)   uitati aici am o surpriza frumoasa :) Icon_minitime

Sus In jos
 
uitati aici am o surpriza frumoasa :)
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Concurs avatar
» Zii frumoasa pentru multi..ma las ;)
» ApoKaLyPs ;X
» Piesa frumoasa de craciun:X
» Am o mika surpriza :P

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: