Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaZii frumoasa pentru multi..ma las ;) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Zii frumoasa pentru multi..ma las ;)

In jos 
+5
♫JυѕтOνєя™♫
--->Munie<---
dRuId.#
Ninja4Ever
Hokage Cosmin
9 participanți
AutorMesaj
Hokage Cosmin
Membru Elite
Membru Elite
Hokage Cosmin


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe forum mai ales pe chat :))

Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Empty
MesajSubiect: Zii frumoasa pentru multi..ma las ;)   Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 10:14 am

Nu pot sa cred ca s-a inchis chat-ul...Smile nu mai vreau helper...pot sa zic ca a fost cel mai bun chat..totusi s-a intamplat ce s-a intamplat...
Nu pot sa ii uit pe:

Undertaker:Care m-a facut sa nu ma las...de fiecare daca imi dadea un motiv...cel mai bun prieten...si cel mai de incredere..
Catsa...tot ce am vorbit sau..batut..sau injurat sau etc...a fost ceva special...nu pot sa o uit..cand nu imi era iubita pot spune ca era cea mai buna prietena Smile
Myly..cea mai manelista Smile) ea m-a invatat sa injur...sa injur in romana..faza cu cristoferii columbi era cool..
Lavyy:una dintre cele mai bune prietene...imi dadea cele mai bune predici XD
Pepsy:unul dintre cei mai buni prieteni..m-a ajutat cu multe..si in acelasi timp cel mai pervers de pe sv XD
Laryy:ne-am mai certat noi dar..tot a fost una dintre cele mai bune prietene...nu pot uita cand o faceam grasa sau alte prostii de ale mele..
Ady:nu prea am vorbit noi dar..nu pot zice ca nu am fost prieteni..
TM(Eclipse):unul dintre cei mai buni prieteni...amator de filme prono =))...
Night..Isa...:voi ati fost printre cei mai de trb oameni Wink...nu va pot uita



Cred ca mai sunt..dar Smile..na' va urez succes..!
Sus In jos
Ninja4Ever
Membru
Membru
Ninja4Ever


Data de inscriere : 09/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Empty
MesajSubiect: Re: Zii frumoasa pentru multi..ma las ;)   Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 10:31 am

Hokage Cosmin a scris:
Nu pot sa cred ca s-a inchis chat-ul...Smile nu mai vreau helper...pot sa zic ca a fost cel mai bun chat..totusi s-a intamplat ce s-a intamplat...
Nu pot sa ii uit pe:

Undertaker:Care m-a facut sa nu ma las...de fiecare daca imi dadea un motiv...cel mai bun prieten...si cel mai de incredere..
Catsa...tot ce am vorbit sau..batut..sau injurat sau etc...a fost ceva special...nu pot sa o uit..cand nu imi era iubita pot spune ca era cea mai buna prietena Smile
Myly..cea mai manelista Smile) ea m-a invatat sa injur...sa injur in romana..faza cu cristoferii columbi era cool..
Lavyy:una dintre cele mai bune prietene...imi dadea cele mai bune predici XD
Pepsy:unul dintre cei mai buni prieteni..m-a ajutat cu multe..si in acelasi timp cel mai pervers de pe sv XD
Laryy:ne-am mai certat noi dar..tot a fost una dintre cele mai bune prietene...nu pot uita cand o faceam grasa sau alte prostii de ale mele..
Ady:nu prea am vorbit noi dar..nu pot zice ca nu am fost prieteni..
TM(Eclipse):unul dintre cei mai buni prieteni...amator de filme prono =))...
Night..Isa...:voi ati fost printre cei mai de trb oameni Wink...nu va pot uita



Cred ca mai sunt..dar Smile..na' va urez succes..!


Frate sincer

ma simt bine ca nu sunt un prieten de al tau

dc?

eu cand tiam zis sa nu te certi cu mne din cauza ca catsa iti va da papuci tu mai crezut si ai ajuns la vorba mea

oricum imi pare rau ca te lasi Sad
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Empty
MesajSubiect: Re: Zii frumoasa pentru multi..ma las ;)   Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 10:50 am

COsmin sincer nu ne cunoastem dar daca neam cunoaste cred ca asi fi si eu pe lista aia....dar viata sa sti ca nu e ca un lac asa lin..mai are si ,,cateva cascade.... totusi nu trebuie sa ...te lasi inca esti helperul nostru drag..sa sti ..mie miesti drag...pe bune ati spun asta din inima...nu pune la suflet orice....credema...Totusi mai gandestete la ce vei face te rog eu si app uitate la semnatura mea si gandestete bine...
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
--->Munie<---
Membru
Membru
--->Munie<---


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu-Severin

Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Empty
MesajSubiect: Re: Zii frumoasa pentru multi..ma las ;)   Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 8:08 pm

Eu unu nu te cunosc Smile mi-ai fi dorit sa ne cunoastem dar asta este viata , eu mam lasat de vreo 2 luni nu ma mai joc si aproape toti care ma intelegeam bn cu ei sau lasat dupa mn .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Empty
MesajSubiect: Re: Zii frumoasa pentru multi..ma las ;)   Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 10:55 pm

Cum spuneam , stateati pe speed numai pentru chat !! Neutral
Sus In jos
pită_cu_gem
Membru
Membru
pită_cu_gem


Data de inscriere : 13/05/2011

Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Empty
MesajSubiect: Re: Zii frumoasa pentru multi..ma las ;)   Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Icon_minitimeMar Mai 24, 2011 2:56 am

Sunt idem cu over...stateati doar pt functie functia va facea....Huaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Empty
MesajSubiect: Re: Zii frumoasa pentru multi..ma las ;)   Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Icon_minitimeMar Mai 24, 2011 3:22 am

paaaaaaa. Sad
Sus In jos
PrototypE
Membru Elite
Membru Elite
PrototypE


Data de inscriere : 16/02/2011
Varsta : 28
Localizare : La Locatie =)

Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Empty
MesajSubiect: Re: Zii frumoasa pentru multi..ma las ;)   Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Icon_minitimeMar Mai 24, 2011 3:54 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Empty
MesajSubiect: Re: Zii frumoasa pentru multi..ma las ;)   Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Icon_minitimeMar Mai 24, 2011 7:27 am

Pot sa zic si eu acelasi luuuucru Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Empty
MesajSubiect: Re: Zii frumoasa pentru multi..ma las ;)   Zii frumoasa pentru multi..ma las ;) Icon_minitime

Sus In jos
 
Zii frumoasa pentru multi..ma las ;)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» LA multi ani 2011 la multi ani tuturor romanilor!!!!
» Pentru Domnul ardeash sau Angel pentru urmatorul videoclip pt server
» uitati aici am o surpriza frumoasa :)
» Concurs avatar
» Piesa frumoasa de craciun:X

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: