Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaStiu ca ve-ti fi fericiti! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Stiu ca ve-ti fi fericiti!

In jos 
+9
Crimminal.GiRl(larysa)
Annabelle
GodFather♥
DarkyFunnky
AntiNoob
No.1Fear
NinjaxesRO ^_^
Criss Angel
Isabella
13 participanți
AutorMesaj
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 1:41 pm

Din fericire pentru toti ma las de joc pt ca din pacate sunt reclamatiile inchise si acum toti joaca cu hack si nu vad rostul pentru ce sa raman sa vad toti bolovanii cum se joaca cu hack nu sunt capabili sa joace curat=))) nu are sens....Raman pe chat/forum dar nu pentru mult timp!


Distractie placuta pe joc!!!!
cheers cheers cheers
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 1:43 pm

iuby asa o sa fac si eu Twisted Evil
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 2:03 pm

Nu se lasa nimeni...Isa stii mai bine ca mine ca daca pleci ii lasi sa castige Wink
Criss nici tu nu pleci !

NU ARE ROST SA PLECATI !
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 9:52 pm

Isa ... Am un mesaj si sper sa intelegi !'

Daca ai set,ii bati pe hackeri,daca nai , te plangi ! Strange videoclipuri si imagini si dupa reclamai pe toti !


Am trecut cu vederea peste multi ... dar cei cu hack ii reclam ... doar ca nu prea se bat cu mne ... (cei drept nu pre sunt pe la galbeni)
Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 10:27 pm

Fratilor da voi plecati toti deodata? Neutral
Lasati-i dq..am si eu la poze..abia astept sa se deschide reclamatiile..sa vada ei atunci..ganditi pozitiv Smile
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 10:35 pm

Da am auzit povestea asta de multe ori.. isa zice ca se lasa peurma si criss peurma ii convinge cineva sa ramana si gt...Am incalecat pe o "sha" si vam spus povestea asha Smile)
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 10:42 pm

†Đαякуƒυηηку† a scris:
Da am auzit povestea asta de multe ori.. isa zice ca se lasa peurma si criss peurma ii convinge cineva sa ramana si gt...Am incalecat pe o "sha" si vam spus povestea asha Smile)

isa ai dreptate sunt unii care nu au ce juca pe srv asta Smile
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 3:26 am

†Đαякуƒυηηку† a scris:
Da am auzit povestea asta de multe ori.. isa zice ca se lasa peurma si criss peurma ii convinge cineva sa ramana si gt...Am incalecat pe o "sha" si vam spus povestea asha Smile)



Nu ti-am cerut parerea am zis pur si simplu ca ma retreg de pe joc ai cv de comentat?Poti sta calm ca de pe chat eu nu plec pana nu termina Angel cu arde treaba pe care o au apoi ma pot retrage si asta doar daca vreau nu ca m-ar gonii arde sau Angel din contra ei ma vor aici unii ca tine nu!Spre durerea ta nu voi pleca pt ca sunt niste probleme de care tu habar nu ai si doar acele probleme ma mai tin pe chat altfel eream plecata de mult timp!Am facut o promisiunea unei persoane si tin sa o respect pt ca merita tot respectul din partea mea si daca persoana respectiva mi-o fost mie alaturi la greu ii sunt si eu ca nu uit niciodata mana care mo hranit si atat Angel cat si arde au un locusor al lor in inima mea pe care desii multi dintre voi incercati sa il stricati nu reusiti de cand sunt aici ma cunosc aman2 si stiu foarte bine ca lupt mereu pentru ceea ce este al meu!Daca nu cunosti situatia pentru care vreau sa plec de pe joc nu comenta!
Oricum pe joc intram foarte rar cand vroiau cei din breasla war si mai ramaneam pana la inchidere asta se intampla seara deci eu de jucat nu ma mai joc de mult timp nu is disperata ca unii care doar pentru a fii ei buni joaca cu hack sau seturi!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Annabelle
V.I.P.
V.I.P.
Annabelle


Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 101

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 3:33 am

mda .. si nr setistilor a crescut ...

cred ca nu are rost sa te lasi pt asha cv .. atat timp cat u joci corect;)

Sus In jos
Crimminal.GiRl(larysa)
Membru
Membru
Crimminal.GiRl(larysa)


Data de inscriere : 02/01/2011
Localizare : Prin luume:X

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 3:34 am

Isa nu te lasa Sad..makar ramai pe chat/ forum:) study
Sus In jos
DarkMeiden
Membru Elite
Membru Elite
DarkMeiden


Data de inscriere : 08/05/2010
Localizare : Deva

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 3:36 am

†Đαякуƒυηηку† tu ce te bagi ? Numa o zis ca se lasa si gata si tu incepi... Ajung la parerea ca tu nu meriti functia Wink + pentru cele facute...
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 3:38 am

Lary pe chat/forum raman pana cand stiu ca problemele pt care raman vor fi rezolvate apoi am sa vad ce fac daca mai raman sau plec nu pot spune cv de pe acum pt ca dureaza si nu as vrea sa spun cv ce nu voi face!

Myly nu are rost eu asa consider ca nu am pentru ce pierde timpul aiurea!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Hokage Cosmin
Membru Elite
Membru Elite
Hokage Cosmin


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe forum mai ales pe chat :))

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 10:24 am

E bne ca ramai pe forum si chat.. dar nu te retrage de pe joc..
Sus In jos
In Photoshop Art
Membru
Membru
In Photoshop Art


Data de inscriere : 15/01/2011

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 12:33 pm

Issa sati explik cv...Daka pleaka un player oarekare ..nui o pierdere asa mare... Dar tu faci parte din puzzelu Metin2RoSpeeD esti o piesa foarte inportanta
Nu pleka te rog.!
Sus In jos
Reapper
Membru
Membru
Reapper


Data de inscriere : 08/11/2010
Localizare : SUb Masina

Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: ...........   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 11:19 pm

isa in primu rand nu te obliga nimeni sa pleci dar faci cum gandesti mai de cuviinta

lore in al doilea rand sa nu te simti tu mai importanta decat oricinealtcineva,pentru ca oricare player conteaza pentru comunitatea metin2rospeed.
Atat am avut de spus.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stiu ca ve-ti fi fericiti! Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca ve-ti fi fericiti!   Stiu ca ve-ti fi fericiti! Icon_minitime

Sus In jos
 
Stiu ca ve-ti fi fericiti!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori..
» Pt cei ce nu stiu...
» Nu stiu!!!!
» Nu stiu ce sa zic..!:|
» Nu stiu ce sa ma fac :(

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: