Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaStiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori.. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori..

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dr0per
Membru
Membru
Dr0per


Data de inscriere : 22/05/2010
Localizare : Salaj , Zalau.

Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori.. Empty
MesajSubiect: Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori..   Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori.. Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 8:15 am

Acum 4 ore mi'am luat toporul soarelui , am fost agresiv si a picat si acum asta zice ca nu mi'o mai da. Va rog nu postati ca sa ma injurati stiu ca asta e doar ca nu am apucat nici sa ma bucur de ea. :(player silviu123) topic by Dr0peR2(Name in Game)
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori.. Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori..   Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori.. Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 10:18 am

Nu e vina nimanui Wink asta ti`a fost norocu
De akm nu mai iesi din cerc q grad - Wink
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori.. Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori..   Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori.. Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 3:40 am

Dr0per a scris:
Acum 4 ore mi'am luat toporul soarelui , am fost agresiv si a picat si acum asta zice ca nu mi'o mai da. Va rog nu postati ca sa ma injurati stiu ca asta e doar ca nu am apucat nici sa ma bucur de ea. :(player silviu123) topic by Dr0peR2(Name in Game)


Inainte de a face gradul negativ este recomandat sa pui toate itemele de valoare in depozit pentru a evita pierderea acestora!Asta este invatatura de minte!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Continut sponsorizat





Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori.. Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori..   Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori.. Icon_minitime

Sus In jos
 
Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» nu se poate face nimic?
» nu stiu.....
» Virus sau nu?
» Nu stiu ce sa ma fac :(
» Nu stiu ce are...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: