Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaNu stiu ce sa zic..!:| EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Nu stiu ce sa zic..!:|

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
eu
Membru
Membru
eu


Data de inscriere : 10/11/2010

Nu stiu ce sa zic..!:| Empty
MesajSubiect: Nu stiu ce sa zic..!:|   Nu stiu ce sa zic..!:| Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 12:17 pm

Deci Angel..p chat..apare la orar..''Serverul nu esti non-stop..momentan..sau cv de genu asta...ruleaza intre orele 09-22..si este pus in paranteza (''24 MAXIM'')...nu lai lasat nici o data pana la 12''..Neutral..eu zic sa schimbi chestia aia..k...poate unii isi imagineaza k il lasi pana la 24..si cnd apare la 22 k Serverul se va inchid.Dati logout!.. le strici buna stare..si ii deprimezi..asta e parerea mea...EU AM DAT DOAR UN SFAT..nu te oblig sa faci chestia asta.. Basketball
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 26
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

Nu stiu ce sa zic..!:| Empty
MesajSubiect: Re: Nu stiu ce sa zic..!:|   Nu stiu ce sa zic..!:| Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 12:56 pm

i think saying that closing time is very good as to not be tired the next day and stop chatting.
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

Nu stiu ce sa zic..!:| Empty
MesajSubiect: Re: Nu stiu ce sa zic..!:|   Nu stiu ce sa zic..!:| Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 1:51 pm

AaronStone a scris:
i think saying that closing time is very good as to not be tired the next day and stop chatting.
worn1 in romana
Sus In jos
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†
Membru Elite
Membru Elite
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 31
Localizare : la curcani ....

Nu stiu ce sa zic..!:| Empty
MesajSubiect: Re: Nu stiu ce sa zic..!:|   Nu stiu ce sa zic..!:| Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 1:59 pm

auzi criss eu stiam la reguli ca se poate vorbi si engleza Suspect
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

Nu stiu ce sa zic..!:| Empty
MesajSubiect: Re: Nu stiu ce sa zic..!:|   Nu stiu ce sa zic..!:| Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 2:05 pm

da bn domnule vanator dar sunt alti mb care nu inteleg prea bn engleza Exclamation
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nu stiu ce sa zic..!:| Empty
MesajSubiect: Re: Nu stiu ce sa zic..!:|   Nu stiu ce sa zic..!:| Icon_minitime

Sus In jos
 
Nu stiu ce sa zic..!:|
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori..
» Nu stiu ce are...
» Nu stiu!!!!
» Nu stiu ce sa ma fac :(
» Virus sau nu?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: