Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!

In jos 
+18
ByDark
AntiNoob
GodFather♥
DarkMeiden
BuLLeToNe
ReLeSs
No.1Fear
|╘>♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥♥
Amethist
gabry009
cяσss.
CrimminalGirl(Larysa)
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn
αℓєχ ;x
Annabelle
pepsyl3mon
DarkyFunnky
♫JυѕтOνєя™♫
22 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:42 am

∂αякуƒυηηку a scris:
Black te credeam altfel dar akm imi dau seama ca numai ejti cum credeam yo....
App Sarbatori fericite si la revedere! :-h




Da bne,dute si culcate!
app nu am zis ca plec:))) Neutral
Sus In jos
Annabelle
V.I.P.
V.I.P.
Annabelle


Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 101

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:45 am

cele 3 fitze ?
nu mai comenta atata ca nu am ajuns noi la cheremul thau Smile si mai lasa'l pp pepsy si pe ceilalti ca nu ai trb cu ei Wink
vezi cei care ne'au aparat? aia se numesc prieteni Smile pe aia ii salut si le dau hugs Smile in niciun caz unui copil ca tne fara repect:)

cuvantul "patzachina" si vocabular bogat sa il folosesti in familie nu aici .. ca nu suntem pe camp Wink


Ultima editare efectuata de catre Annabelle in Mar Dec 21, 2010 10:48 am, editata de 2 ori
Sus In jos
CrimminalGirl(Larysa)
Membru
Membru
CrimminalGirl(Larysa)


Data de inscriere : 14/11/2010

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:45 am

Shti ce..nu ma mai intereseaza ce faci tu..! EU CU TINE AM INCHEIAT ORICE DISCUTIE COPILE!....si deocamdata veziti de scoala;)si nu ne jigni pe noi....!!! Evil or Very Mad
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:50 am

Black print topicul acestia ti`ai sctricat de tot imaginea !.. Trebuia sa stai in banca ta si sa nu vb ce nu trebuie .. ti`am zis RESPECTA PT A FI RESPECTAT !..
Sus In jos
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn
Membru Elite
Membru Elite
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn


Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 33
Localizare : la WC

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:52 am

aveti o prob cu el? el sia spus parerea acm nu trb sa-l injurati sau jigniti! mai bn terminati cu subiectu asta ... deja derivam de la subiect! Neutral
Sus In jos
http://www.metin2ro.ilive.ro/
CrimminalGirl(Larysa)
Membru
Membru
CrimminalGirl(Larysa)


Data de inscriere : 14/11/2010

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:53 am

Skuze pentru dublu post..NU LAM JIGNIT..EL MA FKT ...CUM MA FKT..NU ZIK CUVANTUL...NU ARE DREPTUL DA?...DE KAND PANA KAND IMI ZICE ASA?..nu te baga dak nu shti!...
Sus In jos
Annabelle
V.I.P.
V.I.P.
Annabelle


Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 101

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:56 am

da, avem Smile noi nu suntem patzachine Wink cand o sa ma vada pe drumuri si alea atunci o sa imi spuna asemenea cuvant


app silver sau cum te'o chema titlul este " adio pt totdeauna ":sau cv in gen .. adik urmeaza o plecare:)

Wink acum te'ai razgandit sau cum? te'ai gandit sa iti strici imaginea si sa ne jignesti?Smile

posibil sa nu mai ai replici .. e normal Smile revin'o cu fortze noi.. iesi pe afara reimprospateaza'ti memoria
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:59 am

Auzi ma silver:))) tot noi avem fitse nu?Smile))=))))) sau ai uitat fazele din metin...ca iti era ciuda ca nu ma puteai bate si nu te lasam in pace tot te omoram..si ai inceput sa injuri ca un CRETIN CE ESTI...+ca ai FITSE PANA PESTE CAP:) mai bn ptr omenire aruncate-n dunare sau ba nu..ca poluezi dunarea....




Park ai zis ca te lasi DISPARI SI CALE BATUTA


bY3 bY3 nu-ti vom duce lipsa:)
Sus In jos
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn
Membru Elite
Membru Elite
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn


Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 33
Localizare : la WC

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:00 am

terminativa .... acusi vine craciunu si noi tot cu certuri suntem ... macar certatima pe mn Smile))....
Sus In jos
http://www.metin2ro.ilive.ro/
CrimminalGirl(Larysa)
Membru
Membru
CrimminalGirl(Larysa)


Data de inscriere : 14/11/2010

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:03 am

Nu avem nimik cu tne..pt ce sa te certam?.....!!!!....el o inceput..degeaba vine craciunu ..eu nu permit sa mi se zika asa..dukasa la usa cortului sa vorbeaska asa..nu pe chat sau pe forum!!!!
Sus In jos
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn
Membru Elite
Membru Elite
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn


Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 33
Localizare : la WC

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:04 am

eh macar am incercat sa ma certati pe mn:)) ... eos invatat:))..... macar termiantiva Smile)... Neutral....
Sus In jos
http://www.metin2ro.ilive.ro/
BuLLeToNe
Membru
Membru
BuLLeToNe


Data de inscriere : 21/12/2010

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:05 am

Ai dreptate Annabelle poate chiar are nevoie sa iasa putin pana afara,Dar nu stiu ca ce fapt le faci "patzachine"? ..... Ca nu esti tu buricul pamantului aicea pe forum si pe Chat.



Si apropo am citit la inceput in postul tau ca daca tu dai buna ziua.. Buna seara pe chat nu e saluta nimeni si cand intra ele le saluta toata lumea. Mie mi se pare ca tu vrei ca intotdeauna sa fi in centrul atentiei.Si lume anu e obligata sa te salute pe tine cand intri pe chat . Si Good Bye!


PS:Sarbatori fericite la toata lumea ! Sa vi se indeplineasca toate dorintele!
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:05 am

E tarziu duceti-va la culcare!
Sus In jos
BuLLeToNe
Membru
Membru
BuLLeToNe


Data de inscriere : 21/12/2010

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:08 am

Mai copile,tu suferi rau?tu nu vezi ca nu te place nimeni?si te mai dai si smecher.. mai bine te-ai duce tu la culcare! ca esti cam mic !
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:08 am

bLaCkSiLvEr a scris:
E tarziu duceti-va la culcare!


Doamna fitsoasa ne comanda? nu crezi ca te crezi mai presus ca noi..... it's a free contry...sry:)....


Doamna park ati zis ca plecati ce mai asteptati..? v-am fkt si programare la aia cu coasa What a Face
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:09 am

Asa e asa e......te striga mamica!
Sus In jos
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn
Membru Elite
Membru Elite
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn


Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 33
Localizare : la WC

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:11 am

usor ma ca mai e pana taiem porculetu de craciun..
terminati... va rog dati mai rpd T.C ca deja incepem sa ne injuram... si cred ca eos primu care incep Smile)))
Sus In jos
http://www.metin2ro.ilive.ro/
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:12 am

Nu-i vezi cat de dusi sunt?
Am incheiat!
Cer TC!
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:12 am

Silver da tu alte replici nu ai numa dastea fara rost mai zici sa ai prieteni :-j fati la felul cum vb nu ai cum ! Smile


Ultima editare efectuata de catre ObsessionDoll in Mar Dec 21, 2010 11:13 am, editata de 1 ori
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:13 am

†gιgσℓ¢σℓαѕяℓ$→Øߧ€§$iøn† a scris:
usor ma ca mai e pana taiem porculetu de craciun..
terminati... va rog dati mai rpd T.C ca deja incepem sa ne injuram... si cred ca eos primu care incep Smile)))


=)))))) esti cel mai nebun var =)))))))))))))))) da' si cel mai amuzant =)))))) cheers
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:16 am

p3psylemon a scris:
†gιgσℓ¢σℓαѕяℓ$→Øߧ€§$iøn† a scris:
usor ma ca mai e pana taiem porculetu de craciun..
terminati... va rog dati mai rpd T.C ca deja incepem sa ne injuram... si cred ca eos primu care incep Smile)))


=)))))) esti cel mai nebun var =)))))))))))))))) da' si cel mai amuzant =)))))) cheers



Bai pustanule uh nu te lua de mama ca nu are nici o vina in asta nemernicule....poate vrei sa te iau la injuraturi...da nu's nesmtit ca tne.....


app myly eu nu ziceam ca faci fitze ca ma ameniti de mine(suferi prea mult de mod mai fata mea),ci plus si simplu ca faci fitze...sti ce's alea?
Sus In jos
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn
Membru Elite
Membru Elite
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn


Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 33
Localizare : la WC

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:18 am

gta oameni buni (mai bn zis rai)
stiu cas rau ( nu putin f) ... dar... iertatil si voi pe silver si gta :-w va injurat sau va jignit sau stiu eu ce asta e...
pe mn dak ma injura (da si eo las injura si f putin aa molt) nu as prea incepe sa fac scandal... rog un T.C pana nu injur si iau iarasi ban Sad... termiantiva.. .vine acusi mosu si vreau sa vad cate nuieluse-mi aduce anu asta Smile) anu trecut mia adus 5 Very Happy ...Smile))) =)))))
P.S: eo vere i am gigolo Cool cum sa nu fiu unu amuzant.. totusi la cat amuzament fac la atata iau si banuri scratch
P.S2: hai ca deja incep sa sar si eo la tn Neutral dc sa ma iau de maicata? dak te simti sa ma iau sami zici Smile) da sami dai nr de tel Smile))))
Sus In jos
http://www.metin2ro.ilive.ro/
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:47 am

Black in locu taw miasi cere scuze si as incheia subiectu de discutie ca daca se continua pana la 100 posturi cred ca o sati fie rusine sa mai intri pe chat/jok/forum....(Parerea mea)
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 12:07 pm

bLaCkSiLvEr a scris:
p3psylemon a scris:
†gιgσℓ¢σℓαѕяℓ$→Øߧ€§$iøn† a scris:
usor ma ca mai e pana taiem porculetu de craciun..
terminati... va rog dati mai rpd T.C ca deja incepem sa ne injuram... si cred ca eos primu care incep Smile)))


=)))))) esti cel mai nebun var =)))))))))))))))) da' si cel mai amuzant =)))))) cheers



Bai pustanule uh nu te lua de mama ca nu are nici o vina in asta nemernicule....poate vrei sa te iau la injuraturi...da nu's nesmtit ca tne.....


app myly eu nu ziceam ca faci fitze ca ma ameniti de mine(suferi prea mult de mod mai fata mea),ci plus si simplu ca faci fitze...sti ce's alea?


nu esti nesimtit?Smile))=))))))))))))))))))) defapt ai dreptate nu esti ..esti cel mai mare nesimtit...uh m-ai injurat is de morti ...si de mama si de tot ptr simplu fapt ca te bateam in metin:)....deci soarta si eu ti-am zis dk prin noi o vezi pe maicata nu avem ce sa-ti facem dute la oftalmolog sau cum io zice:))
Sus In jos
DarkMeiden
Membru Elite
Membru Elite
DarkMeiden


Data de inscriere : 08/05/2010
Localizare : Deva

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 12:43 pm

Aici nui topik de ceartă ce aveti ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» La revedere...
» La revedere!
» La revedere !
» la revedere alll
» Bug ,cred!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: