Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!

In jos 
+18
ByDark
AntiNoob
GodFather♥
DarkMeiden
BuLLeToNe
ReLeSs
No.1Fear
|╘>♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥♥
Amethist
gabry009
cяσss.
CrimminalGirl(Larysa)
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn
αℓєχ ;x
Annabelle
pepsyl3mon
DarkyFunnky
♫JυѕтOνєя™♫
22 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 6:36 am

Deci de cand am revenit pe svr am tot observat ca nu sunt bine primit!Am mai multe motive ptr a crede asta!


1.Cand intru pe chat salut si eo si nik...absolut nikiun sal!
2.Sunt amenintat mereu cu ban de fitzoasele de lary,lore si mylar(patzachinele chat-ului).....doar ptr simplu fapt ca glumesc!Ele mai intai sa se uite la fitzele pe care le au si la cat de resfatate sunt!
3.Mereu toti se iau de mine si incearca sa ma enerveze!



POATE CA NU SUNT SUPORTABIL DAR CA SA MA INCADREZ UNDEVA IMI TRB RESPECT,CEEA CE UNII(in mare parte)NU IMI OFERA.....CUM AR FI,CUM AM PRECIZAT SI MAI SUS FITZELE CELE 3(MYLAR,LORE SI LARY).....ELE CAND EO SALUT ISI VAD DE TREBURILE LOR SI RAD DEGEABA IN CONTINU.....!


Deci astept sa va aud si parerea si dak se poate sa posteze si cele 3 prietene de care am precizat!
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 6:40 am

Poi yo nu te cunosc prea bine dar nu pari a fi insuportabil.....Parerea mea...



Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 6:43 am

bLaCkSiLvEr a scris:
Deci de cand am revenit pe svr am tot observat ca nu sunt bine primit!Am mai multe motive ptr a crede asta!


1.Cand intru pe chat salut si eo si nik...absolut nikiun sal!
2.Sunt amenintat mereu cu ban de fitzoasele de lary,lore si mylar(patzachinele chat-ului).....doar ptr simplu fapt ca glumesc!Ele mai intai sa se uite la fitzele pe care le au si la cat de resfatate sunt!
3.Mereu toti se iau de mine si incearca sa ma enerveze!



POATE CA NU SUNT SUPORTABIL DAR CA SA MA INCADREZ UNDEVA IMI TRB RESPECT,CEEA CE UNII(in mare parte)NU IMI OFERA.....CUM AR FI,CUM AM PRECIZAT SI MAI SUS FITZELE CELE 3(MYLAR,LORE SI LARY).....ELE CAND EO SALUT ISI VAD DE TREBURILE LOR SI RAD DEGEABA IN CONTINU.....!


Deci astept sa va aud si parerea si dak se poate sa posteze si cele 3 prietene de care am precizat!


auzi...da' sunt obligate sa te salute sau cum?Smile))).....treaba lor ce fac...au fitze bv'o lor tot asa fetelor:)....Orkm Good By3 Smile
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 6:47 am

p3psylemon a scris:
bLaCkSiLvEr a scris:
Deci de cand am revenit pe svr am tot observat ca nu sunt bine primit!Am mai multe motive ptr a crede asta!


1.Cand intru pe chat salut si eo si nik...absolut nikiun sal!
2.Sunt amenintat mereu cu ban de fitzoasele de lary,lore si mylar(patzachinele chat-ului).....doar ptr simplu fapt ca glumesc!Ele mai intai sa se uite la fitzele pe care le au si la cat de resfatate sunt!
3.Mereu toti se iau de mine si incearca sa ma enerveze!



POATE CA NU SUNT SUPORTABIL DAR CA SA MA INCADREZ UNDEVA IMI TRB RESPECT,CEEA CE UNII(in mare parte)NU IMI OFERA.....CUM AR FI,CUM AM PRECIZAT SI MAI SUS FITZELE CELE 3(MYLAR,LORE SI LARY).....ELE CAND EO SALUT ISI VAD DE TREBURILE LOR SI RAD DEGEABA IN CONTINU.....!


Deci astept sa va aud si parerea si dak se poate sa posteze si cele 3 prietene de care am precizat!


auzi...da' sunt obligate sa te salute sau cum?Smile))).....treaba lor ce fac...au fitze bv'o lor tot asa fetelor:)....Orkm Good By3 Smile




Nu sunt obligate da cand intra ele tot chatu bunaaaa,(HUG),nush ce tmpenii deastea....si pepsy uh ti-ai cam luat-o in cap baiete...eu zic sa stai in banca ta boss....
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 6:49 am

aha tu esti invidios pe ele?Smile))) sau cum....?Smile))))...soarta:) invata sa iti faci si uh prieteni/prietene si atunci vei vedea ca o sa te salute si pe tn lumea...ce vrei:)
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 6:49 am

Shut up uh baiete!Mai dati comm-uri!
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 6:51 am

bLaCkSiLvEr a scris:
Shut up uh baiete!Mai dati comm-uri!

nici maicamea nu ma poate face sa tac...apoi uh?Smile)))



Orkm reiese ca invidia e mare nene;))))))
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 6:52 am

Retrag cuvintele ejti putin insuportabil Neutral
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 6:53 am

∂αякуƒυηηку a scris:
Retrag cuvintele ejti putin insuportabil Neutral

doa' akm ai observat asta?Smile) si putzin..?Smile) las ca vei vedea cu timpul Razz
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 6:53 am

Deocamndata cred ca e doar putin insuportabil...
Sus In jos
Annabelle
V.I.P.
V.I.P.
Annabelle


Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 101

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 6:54 am

patzachina .. un cuvant frumos asta sa il folosesti in familia tha .. clar? eo nu am sa stau sa salut toti membri de pe chat ca asa ti s'a trezit tie

bwai Smile ai ceva dereglat la creier?Smile rad de ceva amunzant in nicuncaz ca ma saluti thu pe mne Neutral JUDECA in + nici nu te cunosc:)
si faptul ca ti'am spus sa nu ii mai pacalesti sa puna astea flip intre paranteze inseamna ca sunt fitoasa ..atunci asha este Wink
nu ti'ai intins tu nervii la maxim sa vezi cum e Smile azi am stat 2 ore pe doua canale si tu vrei sa te mai salut? am timp de asta , crezi?


despre mine faci ce vrei Razz tot tu ramai fitzosu dintre noi . prin acest topic ai dovedit ca tu vrei sa fii tratat diferit Wink sa fii mai presus decat ceilalti.. si a reusit?Smile nu. . .
Sus In jos
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 6:56 am

Ce aveti cu el fratilor?
Mai lasati`l in pace.
ON: BlackSilver , sa stii ca in viata e greu, foarte greu.Trebuie sa treci prin problemele vietii si sa te descurci in orice.Cat despre problema lor..sunt fete , asa sunt toate fetele;).Dar noi trebuie sa le ascultam , sa nu le criticam , si o sa vedem noi dupaia !
Eu nu prea mai intru pe chat, pentru ca primu` cuvant cand intru pe chat,
MERGE SVU?
MERGE SVU?
MERGE SVU?
Asa ca mai bine , sa nu faci vreo gresala.Ramai aici , si inghiti orice critica.Pentru ca inca nu suntem un masura sa facem ceva in privinta asta;)
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 7:17 am

[quote="bLaCkSiLvEr"]Deci de cand am revenit pe svr am tot observat ca nu sunt bine primit!Am mai multe motive ptr a crede asta!


1.Cand intru pe chat salut si eo si nik...absolut nikiun sal!
2.Sunt amenintat mereu cu ban de fitzoasele de lary,lore si mylar(patzachinele chat-ului).....doar ptr simplu fapt ca glumesc!Ele mai intai sa se uite la fitzele pe care le au si la cat de resfatate sunt!
3.Mereu toti se iau de mine si incearca sa ma enerveze!



POATE CA NU SUNT SUPORTABIL DAR CA SA MA INCADREZ UNDEVA IMI TRB RESPECT,CEEA CE UNII(in mare parte)NU IMI OFERA.....CUM AR FI,CUM AM PRECIZAT SI MAI SUS FITZELE CELE 3(MYLAR,LORE SI LARY).....ELE CAND EO SALUT ISI VAD DE TREBURILE LOR SI RAD DEGEABA IN CONTINU.....!


Deci astept sa va aud si parerea si dak se poate sa posteze si cele 3 prietene de care am precizat![/qu

ink cv..uh te uiti la tn? sa iti zic...uh zici de altii ca au fitze ca nush ce...da' uitate la tn ma:) fitze peste masura..tipterule....


si patzachina vezi pe cn faci...ca se pare ca prin myly/lore/lary o vezi pe maicata...ai grije cum vb si cu jignirile! Fitzo
Sus In jos
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn
Membru Elite
Membru Elite
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn


Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 33
Localizare : la WC

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 7:17 am

black tu ai noroc ca nai ban Smile) eo am ban ca fac prostioare:)) injur (vb frumos Smile) ) etc...
eo nam cum sa te trag sa ramai ca nu suntem parca la gara:|...
acm cum vrei Wink lasate nu te lasi ok.. sami dai pe prv id tau de mess sa tinem leg Wink
P.S: fitzoase ?Smile)) topmodele Smile) e evolutia nene Smile)))
P.S2:: vere, fitze? sunt topmodele deja Smile) e evoluta bee Smile))
cum si lu base ia crescut par in cap asa si ele au evoluat Smile) doar ca base evolueaza-n par Smile))..
Sus In jos
http://www.metin2ro.ilive.ro/
CrimminalGirl(Larysa)
Membru
Membru
CrimminalGirl(Larysa)


Data de inscriere : 14/11/2010

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 9:03 am

Lol....patzachina?...de kand pana kand am ajuns sa ma faci asa?Smile)..sunt obligata sa te salut?..la intrebarile de pe mt le raspund la totsi;)..inclusiv tzie..ce vrei mai mult?....tot timpul comentezi....numa replici: taci larysa,taci mylar..daka iti dam kick pt propozitii comentezi la tot...daka nuti convine dane ignore..da nu ma face tu pe mne patzachina;)..patzachina=prostituata, de kand iti permiti tu copilasule sa ma faci prostituata?...vezi q nu te pui q cne traba;)..nam avut nicio treaba cu tne..doar respect regulile chatului!.DAKA NU FACI PROPOZITII PRIMESTI KICK..mi se pare corekt...si daka incepi sa te certi la fel..dar tu tot timpul ai cva de comentat..qm am zis DAMI IGNORE DAKA NUTI CONVINE!..da nam ajuns sa ma faci prostituata!....si cu asta am incheiat orice dicutie cu tine!...sa te mai aud odata ca nu ajungi bne:|


Ultima editare efectuata de catre CrimminalGirl(Larysa) in Mar Dec 21, 2010 10:16 am, editata de 1 ori
Sus In jos
cяσss.
Membru
Membru
cяσss.


Data de inscriere : 07/07/2010
Localizare : Iasi

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 9:09 am

Black .. tu chiar nai ce face nu ? Neutral Mai bne nu postai.. Ne pasa noua ca te lasi ?
Si oricum.. din cate stiu .. unii te salutau .. si eo .. Si chiar lary si myly .. Shocked
Sus In jos
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn
Membru Elite
Membru Elite
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn


Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 33
Localizare : la WC

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 9:19 am

ce misto miai copiat numele Smile) Twisted Evil plagiatoruleeee
Sus In jos
http://www.metin2ro.ilive.ro/
gabry009
Membru
Membru
gabry009


Data de inscriere : 26/09/2010
Localizare : italy

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 9:58 am

gata ma ca are si el un pic de dreptate daca glumesti cu una din ele asr tuate si la sfirsit ai ban
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:01 am

bLaCkSiLvEr a scris:
Deci de cand am revenit pe svr am tot observat ca nu sunt bine primit!Am mai multe motive ptr a crede asta!


1.Cand intru pe chat salut si eo si nik...absolut nikiun sal!
2.Sunt amenintat mereu cu ban de fitzoasele de lary,lore si mylar(patzachinele chat-ului).....doar ptr simplu fapt ca glumesc!Ele mai intai sa se uite la fitzele pe care le au si la cat de resfatate sunt!
3.Mereu toti se iau de mine si incearca sa ma enerveze!



POATE CA NU SUNT SUPORTABIL DAR CA SA MA INCADREZ UNDEVA IMI TRB RESPECT,CEEA CE UNII(in mare parte)NU IMI OFERA.....CUM AR FI,CUM AM PRECIZAT SI MAI SUS FITZELE CELE 3(MYLAR,LORE SI LARY).....ELE CAND EO SALUT ISI VAD DE TREBURILE LOR SI RAD DEGEABA IN CONTINU.....!


Deci astept sa va aud si parerea si dak se poate sa posteze si cele 3 prietene de care am precizat!



In primu rad nu esti prietenos , faci glume aiurea daia nu te baga nimerni in seama mereu ai ceva de comentat !.. Neutral
Incearca sa nu te mai dai ceea ce nu esti si o sa ai mai multi prieteni !.. Wink
Intr`o seara te luai de mn si a doua zi nici nu mai stiai ce mi`ai spus deci eo cum sa te mai bag in seama?Smile..
Incearca sa vb ceea ce trebuie si vei avea multi prieteni !.. Wink
Iar cele trei "fitoase" cum le spui thu stai linistit ca nu au deloc fite ! Wink
Tu esti genu de baiat care vrei sa fi in atentia tutror pt a reusi chestia asta trebuie sa sti sa comunici cu persoanele si cum jignesti u nu ai cum sa ajungi in centrul atentiei Wink.. eo sunt de cateva zile pe chat si u ai avut ceva de comentat la adresa mea si nici nu m`am bagat in vb cu tne te`ai bagat in seama neinvitath !Wink Asa nu rezolvi nimic doar sa nu te cunoasca absoluth nimeni ! Smile


Respecta pt a fi respectat !!


Ultima editare efectuata de catre ObsessionDoll in Mar Dec 21, 2010 10:16 am, editata de 1 ori
Sus In jos
|╘>♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥♥
Membru Elite
Membru Elite
|╘>♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥♥


Data de inscriere : 29/04/2010
Varsta : 28
Localizare : PiaTra NeamT` [City of Dreams ;x ]

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:10 am

bLaCkSiLvEr a scris:
Deci de cand am revenit pe svr am tot observat ca nu sunt bine primit!Am mai multe motive ptr a crede asta!


1.Cand intru pe chat salut si eo si nik...absolut nikiun sal!
2.Sunt amenintat mereu cu ban de fitzoasele de lary,lore si mylar(patzachinele chat-ului).....doar ptr simplu fapt ca glumesc!Ele mai intai sa se uite la fitzele pe care le au si la cat de resfatate sunt!
3.Mereu toti se iau de mine si incearca sa ma enerveze!



POATE CA NU SUNT SUPORTABIL DAR CA SA MA INCADREZ UNDEVA IMI TRB RESPECT,CEEA CE UNII(in mare parte)NU IMI OFERA.....CUM AR FI,CUM AM PRECIZAT SI MAI SUS FITZELE CELE 3(MYLAR,LORE SI LARY).....ELE CAND EO SALUT ISI VAD DE TREBURILE LOR SI RAD DEGEABA IN CONTINU.....!


Deci astept sa va aud si parerea si dak se poate sa posteze si cele 3 prietene de care am precizat!

In primu rand RESPECTA CA SA FII RESPECTAT ....si patzachine sau ce zici to akl ,nu suntem noi Neutral...eo cred k ne confunzi Wink..UIte k defapth tu ai fitse
Faci un topic ca sa ce? SA ne faci pe noi in toate felurile?Nu`ti convine fa frate reclamatie q poza si lasa`ne Neutral`...o singura dak ti`am zis k iti dau ban Wink..stii si dc si dak nu iti amintesk eo Wink..app =))..dak radem ce ai impotriva noastra? Neutral..e interzis sau qm? :s..deci te rog frumos dak vrei sa te integrezi aici,no sa reusesti asha Wink..
Ps:de knd iti permiti tu sa ma faci pe mne sau pe una din fete prostituata[patzachina;caci asta inseamna]x(..ma cunosti sau m`ai faqt tu?Neutral..
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:19 am

•Loяέ ♥ a scris:
bLaCkSiLvEr a scris:
Deci de cand am revenit pe svr am tot observat ca nu sunt bine primit!Am mai multe motive ptr a crede asta!


1.Cand intru pe chat salut si eo si nik...absolut nikiun sal!
2.Sunt amenintat mereu cu ban de fitzoasele de lary,lore si mylar(patzachinele chat-ului).....doar ptr simplu fapt ca glumesc!Ele mai intai sa se uite la fitzele pe care le au si la cat de resfatate sunt!
3.Mereu toti se iau de mine si incearca sa ma enerveze!



POATE CA NU SUNT SUPORTABIL DAR CA SA MA INCADREZ UNDEVA IMI TRB RESPECT,CEEA CE UNII(in mare parte)NU IMI OFERA.....CUM AR FI,CUM AM PRECIZAT SI MAI SUS FITZELE CELE 3(MYLAR,LORE SI LARY).....ELE CAND EO SALUT ISI VAD DE TREBURILE LOR SI RAD DEGEABA IN CONTINU.....!


Deci astept sa va aud si parerea si dak se poate sa posteze si cele 3 prietene de care am precizat!

In primu rand RESPECTA CA SA FII RESPECTAT ....si patzachine sau ce zici to akl ,nu suntem noi Neutral...eo cred k ne confunzi Wink..UIte k defapth tu ai fitse
Faci un topic ca sa ce? SA ne faci pe noi in toate felurile?Nu`ti convine fa frate reclamatie q poza si lasa`ne Neutral`...o singura dak ti`am zis k iti dau ban Wink..stii si dc si dak nu iti amintesk eo Wink..app =))..dak radem ce ai impotriva noastra? Neutral..e interzis sau qm? :s..deci te rog frumos dak vrei sa te integrezi aici,no sa reusesti asha Wink..
Ps:de knd iti permiti tu sa ma faci pe mne sau pe una din fete prostituata[patzachina;caci asta inseamna]x(..ma cunosti sau m`ai faqt tu?Neutral..


Silver ai dreptate si eu tias da sal da nu pre stau de chat
Si oricum stai lnistit ca nu sunt fitzse....se dau mari si tari pt ca au mod
PS: Eu zic ca nu meriti ce zice lumea peaci
Si lore daca nai avea mod credema ca ai fi terorizat de mne fiind mod
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:26 am

Moartea@ a scris:
•Loяέ ♥ a scris:
bLaCkSiLvEr a scris:
Deci de cand am revenit pe svr am tot observat ca nu sunt bine primit!Am mai multe motive ptr a crede asta!


1.Cand intru pe chat salut si eo si nik...absolut nikiun sal!
2.Sunt amenintat mereu cu ban de fitzoasele de lary,lore si mylar(patzachinele chat-ului).....doar ptr simplu fapt ca glumesc!Ele mai intai sa se uite la fitzele pe care le au si la cat de resfatate sunt!
3.Mereu toti se iau de mine si incearca sa ma enerveze!



POATE CA NU SUNT SUPORTABIL DAR CA SA MA INCADREZ UNDEVA IMI TRB RESPECT,CEEA CE UNII(in mare parte)NU IMI OFERA.....CUM AR FI,CUM AM PRECIZAT SI MAI SUS FITZELE CELE 3(MYLAR,LORE SI LARY).....ELE CAND EO SALUT ISI VAD DE TREBURILE LOR SI RAD DEGEABA IN CONTINU.....!


Deci astept sa va aud si parerea si dak se poate sa posteze si cele 3 prietene de care am precizat!

In primu rand RESPECTA CA SA FII RESPECTAT ....si patzachine sau ce zici to akl ,nu suntem noi Neutral...eo cred k ne confunzi Wink..UIte k defapth tu ai fitse
Faci un topic ca sa ce? SA ne faci pe noi in toate felurile?Nu`ti convine fa frate reclamatie q poza si lasa`ne Neutral`...o singura dak ti`am zis k iti dau ban Wink..stii si dc si dak nu iti amintesk eo Wink..app =))..dak radem ce ai impotriva noastra? Neutral..e interzis sau qm? :s..deci te rog frumos dak vrei sa te integrezi aici,no sa reusesti asha Wink..
Ps:de knd iti permiti tu sa ma faci pe mne sau pe una din fete prostituata[patzachina;caci asta inseamna]x(..ma cunosti sau m`ai faqt tu?Neutral..


Silver ai dreptate si eu tias da sal da nu pre stau de chat
Si oricum stai lnistit ca nu sunt fitzse....se dau mari si tari pt ca au mod
PS: Eu zic ca nu meriti ce zice lumea peaci
Si lore daca nai avea mod credema ca ai fi terorizat de mne fiind mod


Tu crezi ca daca ai mod te dai mare?Smile :-s .. din contra ca mod e foarte greu pe un chat !.. Te sfatuiesc sa iti faci chat`ul thau sa fi administaratorul principal atunci sa vezi cum e Smile .. daca nu sti ce inseamna sa ai o functie nu mai vb u ! Smile
"Si lore daca nai avea mod credema ca ai fi terorizat de mne fiind mod" ce vrea sa zica ?Smile.. Nu cumva ai vrut sa scri "Lore daca nu ai fi mod te`as teroriza ca mb"..?.. invata sa legi doua cuvinte si apoi vorbeste ! Wink
Sus In jos
ReLeSs
Membru
Membru
ReLeSs


Data de inscriere : 26/11/2010
Varsta : 30

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:34 am

sa nu zici cas nepoliticos mai Black .....

By3 By3 By3 By3 Smile





Scuzama dack ti`am strikat craciunu Smile) santa

Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:38 am

Bai deci am de tras o concluzie!
De akm nu o sa mai bag pe nimeni in seama,doar pe cine vreau eu si consider ca se poate comunica cu acea persoana!Si punct...!


Cat despre cei care m-au jignit,e parerea lor,dar eu stiu ca nu am fitze si ca cele 3 au...inclusiv pepsy...si gata!

Despre prieteni pot zice asa:god,alex(speedza),fraude si ceilalti care miau luat apararea,inclusiv Angel care e cel mai de treaba GA din lume!







Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:41 am

Black te credeam altfel dar akm imi dau seama ca numai ejti cum credeam yo....
App Sarbatori fericite si la revedere! :-h
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!   Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna! Icon_minitime

Sus In jos
 
Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» La revedere...
» La revedere!
» La revedere !
» la revedere alll
» Bug ,cred!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: