Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaGM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle)

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
pgmn67
Membru
Membru
pgmn67


Data de inscriere : 15/11/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Empty
MesajSubiect: GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle)   GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 1:03 am

Buna.Am facut lvl 40(cine na facut...)si vroiam sa fac o breasla.Cand apasam pe gardian nu aparea nimic.Defapt singurul NPC care nu este magazin si pe care cand apas apare ceva este teleporterul...HELP ME PLEASE!!!

Sus In jos
S3dan
Membru
Membru
S3dan


Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Romania,Bucuresti,Rahova

GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Empty
MesajSubiect: Re: GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle)   GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Icon_minitimeMar Noi 16, 2010 12:07 am

levaluul minim pt a crea o breasla e de 50 Wink faci lev 50 si vei putea ...bft
Sus In jos
pgmn67
Membru
Membru
pgmn67


Data de inscriere : 15/11/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Empty
MesajSubiect: Re: GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle)   GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Icon_minitimeMar Noi 16, 2010 12:18 am

POI am lvl 68 si tot nu apare nimic scratch scratch scratch
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 26
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Empty
MesajSubiect: Re: GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle)   GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Icon_minitimeVin Noi 19, 2010 1:05 pm

are dreptate nici mie numi merge Sad
Sus In jos
NeWRock
Membru
Membru
NeWRock


Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 31
Localizare : In Spatele Tau !! :))

GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Empty
MesajSubiect: Re: GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle)   GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 2:05 am

ca sa it ifaci breasla va trebuie clientul nou:cel roman;) Basketball
Sus In jos
pgmn67
Membru
Membru
pgmn67


Data de inscriere : 15/11/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Empty
MesajSubiect: Re: GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle)   GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 9:42 am

S-A REZOLVAT AM DESCARCAT VECHIUL CLIENT(XMETIN2) SI MERGE DE PE EL CER TC!
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 26
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Empty
MesajSubiect: Re: GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle)   GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Icon_minitimeLun Noi 22, 2010 12:46 am

Buna.Am facut lvl 40(cine na facut...)si vroiam sa fac o breasla.Cand apasam pe gardian nu aparea nimic.Defapt singurul NPC care nu este magazin si pe care cand apas apare ceva este teleporterul...HELP ME PLEASE!!!















fa lvl 50 si ai sa poti Very Happy
Sus In jos
Reapper
Membru
Membru
Reapper


Data de inscriere : 08/11/2010
Localizare : SUb Masina

GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Empty
MesajSubiect: dute la galbeni   GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Icon_minitimeLun Noi 22, 2010 2:47 pm

sal daca vrei sati faci breasla si nuti merge gardianu si ai clientu in romana si esti pe regatul rosu iti dau un sfat dute la galbeni k acolo miam facut si eu.. cheers
Sus In jos
Continut sponsorizat





GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Empty
MesajSubiect: Re: GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle)   GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle) Icon_minitime

Sus In jos
 
GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now)
» BUG GARDIAN/DEPOZIT LA BETA !!
» problema cu clientu beta
» ate schimbati clientu?
» Na ma clientu cu hack-uri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: