Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPtr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
BOSSUL99
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/11/2010

Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now) Empty
MesajSubiect: Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now)   Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now) Icon_minitimeSam Noi 06, 2010 9:49 pm

Sall all.Am copiat clientu nou si cand vroiam sa il deschid zicea ca nare o fila.Am loat fila din clientu vechi.
Si inca o fila a mai trebuit si am loato si pe aia.Si cand sa deschid metinu SURPRIZA affraid affraid imi da un mesaj in chineza cred si nu se mai intampla nimik.
MA puteti ajuta?
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now) Empty
MesajSubiect: Re: Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now)   Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now) Icon_minitimeDum Noi 07, 2010 1:05 pm

BOSSUL99 a scris:
Sall all.Am copiat clientu nou si cand vroiam sa il deschid zicea ca nare o fila.Am loat fila din clientu vechi.
Si inca o fila a mai trebuit si am loato si pe aia.Si cand sa deschid metinu SURPRIZA affraid affraid imi da un mesaj in chineza cred si nu se mai intampla nimik.
MA puteti ajuta?


Am mai raspuns la astfel de topicuri trebuia sa te uiti mai jos inainte sa il faci pe asta!Am spus clar daca in moementul cand deschizi clientul iti apare iamaginea de sura si apoi eroare inchide clientul si imaginea de sura si eroarea si deschidel iara!Asa patesc si eu!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 26
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now) Empty
MesajSubiect: Re: Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now)   Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now) Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 10:22 am

sfatul meu :
1.nu te mai tot complica saitur filebox sa se descarce mai rpd copiazal NU mane sfatul meu este sa il descarci asa cum e fara alte optinui iti zic io ca pana ce iti faceai tu cont era gata dwonloadu Smile sper ca ti-am fost de folos apropo daca TI-AI PRIMIT RASPUNSU ZIC ca nu mai are rost sa fie posibil sa tranzmitem mesaje aiurea? cer T.C de la un helper mod GM GA daca este nevoie desigur
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now) Empty
MesajSubiect: Re: Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now)   Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now) Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 10:28 am

mai ramane deschis
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now) Empty
MesajSubiect: Re: Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now)   Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now) Icon_minitime

Sus In jos
 
Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» GM/GA citeste(despre clientu cu gardian pt bresle)
» Angel!Ardeash!Si playeri!
» ANGEL URGENT SI PLAYERI
» Na ma clientu cu hack-uri
» IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: