Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAm o problema cu clientu vostru EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Am o problema cu clientu vostru

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Am o problema cu clientu vostru Empty
MesajSubiect: Am o problema cu clientu vostru   Am o problema cu clientu vostru Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 7:13 am

Am o mica problema la client lam descarcat si lam dezarhivat cu anti virusu inchis(asa fac mereu la cliente de mt) si de dezarhivat lam dezarhivat in partitia unde e windowsu ca stiu ca acolo trebuie dezarhivate toate clientele de mt si am citit si de netframework alea asa le am pe toate 2.0 3.0 4.0... si imi scrie asa:

Unhandled exception has ocurred in your application.If you you click Continue,the application will ignore this error and attempt to continue.If you click Quit,the application will close im.mediately.

ma ajuta si pe mn cnv? Sad
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Am o problema cu clientu vostru Empty
MesajSubiect: Re: Am o problema cu clientu vostru   Am o problema cu clientu vostru Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 7:21 am

Coca-Cola;x a scris:
Am o mica problema la client lam descarcat si lam dezarhivat cu anti virusu inchis(asa fac mereu la cliente de mt) si de dezarhivat lam dezarhivat in partitia unde e windowsu ca stiu ca acolo trebuie dezarhivate toate clientele de mt si am citit si de netframework alea asa le am pe toate 2.0 3.0 4.0... si imi scrie asa:

Unhandled exception has ocurred in your application.If you you click Continue,the application will ignore this error and attempt to continue.If you click Quit,the application will close im.mediately.

ma ajuta si pe mn cnv? Sad


Topic mutat la Nelamuriri!

Eu una nusthu ce sa zic nu am patit niciodata asta...sa'ti raspunda ardeash sau angel:) sau cine stie!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Am o problema cu clientu vostru Empty
MesajSubiect: Re: Am o problema cu clientu vostru   Am o problema cu clientu vostru Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 11:03 am

Isabella a scris:
Coca-Cola;x a scris:
Am o mica problema la client lam descarcat si lam dezarhivat cu anti virusu inchis(asa fac mereu la cliente de mt) si de dezarhivat lam dezarhivat in partitia unde e windowsu ca stiu ca acolo trebuie dezarhivate toate clientele de mt si am citit si de netframework alea asa le am pe toate 2.0 3.0 4.0... si imi scrie asa:

Unhandled exception has ocurred in your application.If you you click Continue,the application will ignore this error and attempt to continue.If you click Quit,the application will close im.mediately.

ma ajuta si pe mn cnv? Sad


Topic mutat la Nelamuriri!

Eu una nusthu ce sa zic nu am patit niciodata asta...sa'ti raspunda ardeash sau angel:) sau cine stie!
angel si cu ardeash astia..own ga...se uita vreodata la topicurile noastre? Very Happy
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Am o problema cu clientu vostru Empty
MesajSubiect: Re: Am o problema cu clientu vostru   Am o problema cu clientu vostru Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 1:42 am

T.c! Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am o problema cu clientu vostru Empty
MesajSubiect: Re: Am o problema cu clientu vostru   Am o problema cu clientu vostru Icon_minitime

Sus In jos
 
Am o problema cu clientu vostru
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» problema cu clientu beta
» clientu :D
» Na ma clientu cu hack-uri
» ate schimbati clientu?
» Ptr [GA]Angel si toti playeri(despre clientu now)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: