Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPropunere;x EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Propunere;x

In jos 
+5
OV1D1UU
Coca-Cola;x
dRuId.#
ScRe3nN
Dev1lMayςrY
9 participanți
AutorMesaj
Dev1lMayςrY
Membru
Membru
Dev1lMayςrY


Data de inscriere : 18/05/2012
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Propunere;x Empty
MesajSubiect: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitimeMier Mai 23, 2012 6:32 am

In acest timp in care nu am mai intrat pe server am intrat si am incercat diferite tipuri de metin,pvp cat si pvm.

Pe toate aceste servere de mt2 playerii sunt atrasi de evente cat mai multe si de libera comunicare cu ownerii.

Propun sa se introduca un nou event : event OX.

Prin aceste fel de event mult mai multi playeri vor fi atrasi pentru a juca metin2rospeed :citeste .

respect:
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Propunere;x Empty
MesajSubiect: Re: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitimeMier Mai 23, 2012 7:47 am

hai sa fiu pro, dar ce sa castigi la el ? ca nu poate sa iti dea de ex un topor soare sa zici ca oberok e in valea orcilor Neutral
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Propunere;x Empty
MesajSubiect: Re: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitimeMier Mai 23, 2012 9:17 am

•Sunt Pro pentru aceasta propunere ! Multi playeri sunt atrasi de acest tip de eveniment .

Daca pot ajuta cu cateva resurse , harta , intrebari . Voi ajuta !
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Propunere;x Empty
MesajSubiect: Re: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitimeMier Mai 23, 2012 9:30 am

La un topic facut de ardeash am vazut cateva update'uri care se vor baga in viitor...printre care eventul ox.Deci asteptati.:)Si ca premiu...o arma gm o mana.Ar fi bine...ca si asa cam 90% de server au arme d'alea.
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Propunere;x Empty
MesajSubiect: Re: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitimeMier Mai 23, 2012 11:47 am

Ðяuiđ. a scris:
•Sunt Pro pentru aceasta propunere ! Multi playeri sunt atrasi de acest tip de eveniment .

Daca pot ajuta cu cateva resurse , harta , intrebari . Voi ajuta !

mai taie din ajutatul ala dal dreaqqq

PRO si asa din 400 playeri sunt 150..multi au fost speriati de druid ca ii fura:-j
Sus In jos
Dev1lMayςrY
Membru
Membru
Dev1lMayςrY


Data de inscriere : 18/05/2012
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Propunere;x Empty
MesajSubiect: Re: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 3:13 am

ScRe3nN a scris:
hai sa fiu pro, dar ce sa castigi la el ? ca nu poate sa iti dea de ex un topor soare sa zici ca oberok e in valea orcilor Neutral
Nu neaparat arme Gm,se pot da spre exemplu la fiecare raspuns corect 15 bonusuri de jos de alea la 50kk ,cu care se pot face seturi;).

Sau se pot da cate 200kk ptr. fiecare raspuns corect.

Sunt foarte multe obtiuni dar acestea pot ramane la libera alegere a lui angel;) respect:
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Propunere;x Empty
MesajSubiect: Re: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 4:00 am

se poate ca unul sa dea un raspuns corect ca a avut noroc. ultimii 5 sa ia cate 200kk. sau stiu si eu ? oricum, se poate da tc pt ca va fi facut update cu ox. cel putin asa a promis ardeashhh
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Propunere;x Empty
MesajSubiect: Re: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 4:57 am

ScRe3nN a scris:
se poate ca unul sa dea un raspuns corect ca a avut noroc. ultimii 5 sa ia cate 200kk. sau stiu si eu ? oricum, se poate da tc pt ca va fi facut update cu ox. cel putin asa a promis ardeashhh
Si pentru participare asa cate 100kk ca nu-i mare avere.
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Propunere;x Empty
MesajSubiect: Re: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 5:50 am

Hai nu sariti calu!Cica 100kk pentru participare,si 200 pe raspuns corect??Sunteti hi hui?E ca la un test,adica :ai operatia 2+2:2,tu o rezolvi corect,vrei 10 pentru aia?Eu nu prea cred Smile.Cu eventu sunt pro,apropo,Screen,nu am inteles absolut nimic din postu tau,sa iti dea topor soare sa zici ca e din oberok?Ce inseamna aia?
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Propunere;x Empty
MesajSubiect: Re: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 9:49 am

OV1D1UU(pintball) a scris:
Ðяuiđ. a scris:
•Sunt Pro pentru aceasta propunere ! Multi playeri sunt atrasi de acest tip de eveniment .

Daca pot ajuta cu cateva resurse , harta , intrebari . Voi ajuta !

mai taie din ajutatul ala dal dreaqqq

PRO si asa din 400 playeri sunt 150..multi au fost speriati de druid ca ii fura:-j

• I-am speriat eu chiar asa de tare ??? Aia care sunt cei mai buni au ramas Wink
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
kEnT1047
Membru
Membru



Data de inscriere : 24/04/2012
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Propunere;x Empty
MesajSubiect: Re: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitimeVin Mai 25, 2012 10:58 pm

Pro Wink
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Propunere;x Empty
MesajSubiect: Re: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitimeSam Mai 26, 2012 12:51 am

Pro
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Propunere;x Empty
MesajSubiect: Re: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitimeSam Iun 02, 2012 11:10 am

Hai cu un up sa-l vada si ceilalti.
Sus In jos
Dumii
V.I.P.
V.I.P.
Dumii


Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 30
Localizare : My World ;x

Propunere;x Empty
MesajSubiect: Re: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitimeSam Iun 02, 2012 1:52 pm

Pro ..
Si pt. participare ar fi bine sa-ti dea 1 schimbator de bonus jos sau 2 dintracelea de adaugat (jos)
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Propunere;x Empty
MesajSubiect: Re: Propunere;x   Propunere;x Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere;x
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propunere!
» Propunere:">
»  Propunere
» Propunere
» o Propunere!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: