Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasa      Propunere EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

  Propunere

In jos 
+2
ScRe3nN
FrostBite
6 participanți
AutorMesaj
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

      Propunere Empty
MesajSubiect: Propunere         Propunere Icon_minitimeSam Feb 04, 2012 6:45 am

Am si eu o mica propunere: ce ar fi daca s-ar introduce in itemshop si globuri de transformare la 5-10 MD ca am vazut ca se gasesc foarte foarte greu.Nu zic sa se bage toate doar 1-2 acolo ca sa fie Very Happy .Astepta pareri pro sau contra si sa vedem ce zice si Angel.
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

      Propunere Empty
MesajSubiect: Re: Propunere         Propunere Icon_minitimeSam Feb 04, 2012 6:56 am

Exista Optiunea De Cumparat Transformare P care inseamna ca cu 19 md Angel Te Transforma In Orice Monstru Vrei Tu !!!
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Tai-Pan
Membru
Membru
Tai-Pan


Data de inscriere : 11/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lume hai hui

      Propunere Empty
MesajSubiect: Re: Propunere         Propunere Icon_minitimeSam Feb 04, 2012 6:58 am

N-ar fi o idee foarte rea, dar ceva mai bun ar fi sa gasim la neg. de div. la magazin macar in caine, in ceva. Very Happy :kingg2:
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

      Propunere Empty
MesajSubiect: Re: Propunere         Propunere Icon_minitimeSam Feb 04, 2012 7:10 am

ScRe3nN a scris:
Exista Optiunea De Cumparat Transformare P care inseamna ca cu 19 md Angel Te Transforma In Orice Monstru Vrei Tu !!!
aia nu inseamna ca te transforma angel in ce vrei tu ci iti da p si la abilitatea de transformare nemaifiind necesar cititul cartilor de trasformare care si asa nu prea se gasesc . Stiu asta pentru ca si eu am dat 19 md pentru p la transformare sa nu stau sa farmez prin v2 ca sa cada cartile necesare pentru a face p .
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

      Propunere Empty
MesajSubiect: Re: Propunere         Propunere Icon_minitimeDum Feb 05, 2012 2:10 am

CONTRA cu ce ar ajuta serveru acele globuri? o daca ce pica in joc de ce sa se mai implementeze ? Neutral
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
xTiGeR
Membru Elite
Membru Elite
xTiGeR


Data de inscriere : 12/06/2011
Localizare : In Universul Meu !

      Propunere Empty
MesajSubiect: Re: Propunere         Propunere Icon_minitimeDum Feb 05, 2012 5:50 am

Venom a scris:
ScRe3nN a scris:
Exista Optiunea De Cumparat Transformare P care inseamna ca cu 19 md Angel Te Transforma In Orice Monstru Vrei Tu !!!
aia nu inseamna ca te transforma angel in ce vrei tu ci iti da p si la abilitatea de transformare nemaifiind necesar cititul cartilor de trasformare care si asa nu prea se gasesc . Stiu asta pentru ca si eu am dat 19 md pentru p la transformare sa nu stau sa farmez prin v2 ca sa cada cartile necesare pentru a face p .


Daca vrei cartzi de trans da'mi pm ...creka am cu miile ...cred =)) .

De la catzi farmeri de 65 am :X
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

      Propunere Empty
MesajSubiect: Re: Propunere         Propunere Icon_minitimeDum Feb 05, 2012 9:01 am

ScRe3nN a scris:
Exista Optiunea De Cumparat Transformare P care inseamna ca cu 19 md Angel Te Transforma In Orice Monstru Vrei Tu !!!

Daca ai P la transformare nu inseamna ca te poti transforma cand vrei in orice monstru:). Daca ai P ti se prelungeste timpul cat esti transformat intr-un anumit monstru.; Wink

Si in legatura cu globurile in item shop, nu cred ca ar ajuta cu ceva...
Sus In jos
Continut sponsorizat





      Propunere Empty
MesajSubiect: Re: Propunere         Propunere Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propunere!!!
» O propunere....
» Propunere V3/V4
» PROPUNERE!!
» Propunere:">

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: