Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPropunere:"> EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Propunere:">

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Propunere:"> Empty
MesajSubiect: Propunere:">   Propunere:"> Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 5:34 am

Incep prin a imi cere scuze ca am facut acest topic aici stiu ca nu e voie dar totusi as vrea sa ii reamintesc lui angel o propunere mai veche din partea a mai multi jucatori.

Asteptam cu nerabdat Armurile posedate mi.am amitit de ele si chiar mi.as dori din tot sufletul sa le avem si noi aici..sa le putem cumpara doar cu md nu sa evolueze numai sa le bagi in viitorul apropiat.

Multumesc pentru timpul acordat si as vrea sa nu vad cearta si sa lasati subiectul deschis pana o sa vada angel.
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Propunere:"> Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:">   Propunere:"> Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 5:57 am

crezi ca esti singurul care le asteapta ? Smile) total pro, dar a zis o data pe fb ca le va baga, doar ca mai tarziu Neutral . ce inseamna mai tarziu, doar el stie Smile)))))
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Tai-Pan
Membru
Membru
Tai-Pan


Data de inscriere : 11/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lume hai hui

Propunere:"> Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:">   Propunere:"> Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 6:45 am

Nu sunt de acord cu tine deloc!
Deoarece unele SV PVP au la magazin si armele pe care aici le cumperi cu MD.
Nu toata lumea poate sa-si bage MD, posedata ar trebui sa evolueze sau prea putini vor mai juca...Voi nu vedeti ca se duc majoritatea pe sv PVP?! Mad
Nu ca nu-i frumos speedu' ci de ce are la magazin! :head:
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Propunere:"> Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:">   Propunere:"> Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 7:20 am

mda multumesc frumos ca ati mutat topicul:D..:-j
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Propunere:"> Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:">   Propunere:"> Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 8:03 am

Asassin4Ever a scris:
Nu sunt de acord cu tine deloc!
Deoarece unele SV PVP au la magazin si armele pe care aici le cumperi cu MD.
Nu toata lumea poate sa-si bage MD, posedata ar trebui sa evolueze sau prea putini vor mai juca...Voi nu vedeti ca se duc majoritatea pe sv PVP?! Mad
Nu ca nu-i frumos speedu' ci de ce are la magazin! :head:

Pai pe nici un server privat pe care am jucat nu am vazut la evoluari posedata ci se cumpara cu bani reali si nici nu sunt de acord ca sa se bage la evoluari daca se va implementa. Dak o sa se bage la evoluari o sa o aiba tot serverul si nu ar mai avea farmec, asa dak o sa fie cu md o sa fie mai putine posedate si o sa fie mai misto.

Eu sunt pro dar dak se va cumpara cu md din itemshop. Daca nu mai bine nu o implemeteaza.
Sus In jos
Tai-Pan
Membru
Membru
Tai-Pan


Data de inscriere : 11/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lume hai hui

Propunere:"> Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:">   Propunere:"> Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 9:07 am

Venom a scris:
Asassin4Ever a scris:
Nu sunt de acord cu tine deloc!
Deoarece unele SV PVP au la magazin si armele pe care aici le cumperi cu MD.
Nu toata lumea poate sa-si bage MD, posedata ar trebui sa evolueze sau prea putini vor mai juca...Voi nu vedeti ca se duc majoritatea pe sv PVP?! Mad
Nu ca nu-i frumos speedu' ci de ce are la magazin! :head:

Pai pe nici un server privat pe care am jucat nu am vazut la evoluari posedata ci se cumpara cu bani reali si nici nu sunt de acord ca sa se bage la evoluari daca se va implementa. Dak o sa se bage la evoluari o sa o aiba tot serverul si nu ar mai avea farmec, asa dak o sa fie cu md o sa fie mai putine posedate si o sa fie mai misto.

Eu sunt pro dar dak se va cumpara cu md din itemshop. Daca nu mai bine nu o implemeteaza.

Eu sunt PRO dct daca evolueaza , pentru ca daca nu vorba ta nu vor avea toti, decat cei disperati de joc care isi vor baga banii in el ca sa aibe iteme.
Daca joci un joc joaca-l de placere si fara sa te falimenteze daca nu-ti aduce beneficii.... Neutral
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Propunere:"> Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:">   Propunere:"> Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 9:40 am

Asassin4Ever a scris:
Venom a scris:
Asassin4Ever a scris:
Nu sunt de acord cu tine deloc!
Deoarece unele SV PVP au la magazin si armele pe care aici le cumperi cu MD.
Nu toata lumea poate sa-si bage MD, posedata ar trebui sa evolueze sau prea putini vor mai juca...Voi nu vedeti ca se duc majoritatea pe sv PVP?! Mad
Nu ca nu-i frumos speedu' ci de ce are la magazin! :head:

Pai pe nici un server privat pe care am jucat nu am vazut la evoluari posedata ci se cumpara cu bani reali si nici nu sunt de acord ca sa se bage la evoluari daca se va implementa. Dak o sa se bage la evoluari o sa o aiba tot serverul si nu ar mai avea farmec, asa dak o sa fie cu md o sa fie mai putine posedate si o sa fie mai misto.

Eu sunt pro dar dak se va cumpara cu md din itemshop. Daca nu mai bine nu o implemeteaza.

Eu sunt PRO dct daca evolueaza , pentru ca daca nu vorba ta nu vor avea toti, decat cei disperati de joc care isi vor baga banii in el ca sa aibe iteme.
Daca joci un joc joaca-l de placere si fara sa te falimenteze daca nu-ti aduce beneficii.... Neutral

Da dar datorita celor "disperati de joc care isi vor baga banii in el ca sa aibe iteme" joaca si cei care nu doneaza si au arme de gm si modate .Asta e daca vrei sa fii bun mai si donezi Very Happy .
Recunosc ca am bagat si eu bani in speed si sincer mai bn bag bani in servere private decat in oficial pe care 5-10 mil nici nu se cunosc pentru ca la lvl mare ai de cumparat pergamente si citit concentrat petru P-uri + bns si altele.
Sus In jos
xLupu
Membru
Membru
xLupu


Data de inscriere : 07/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Propunere:"> Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:">   Propunere:"> Icon_minitimeMar Feb 07, 2012 6:44 am

astept si eu cu nerabdare posedatele...ori sa fie la item shop ori sa evolueze cu taxa de evoluare 1kkk
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Propunere:"> Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:">   Propunere:"> Icon_minitimeMar Feb 07, 2012 7:01 am

eu sper sa le bage nu conteaza cum sa le cumpar cu md sau altfel..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunere:"> Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:">   Propunere:"> Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere:">
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» o propunere:D
» O propunere
» Propunere.....................
» o propunere
» Evoluare iteme !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: