Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPropunere..................... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Propunere.....................

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
murzalau
Membru
Membru



Data de inscriere : 17/07/2011

Propunere..................... Empty
MesajSubiect: Propunere.....................   Propunere..................... Icon_minitimeDum Iul 08, 2012 12:32 pm

Am o propunere cum ar fi sa se introduca o "banca" un npc unde sa poti depozita yang deoarece in cazul meu de multe ori mi sa intamplat sa ating limita de 2kkk si e cam neplacut daca nu ai pe ce sa ii cheltuiesti si ai vrea sa faci mai multi eu cred ca ar fi un lucru bun.
Ce parere aveti daca sunteti de acord o sa-i semnalez lui Angel.
Sus In jos
MasterLover
Membru
Membru
MasterLover


Data de inscriere : 13/01/2012
Varsta : 26
Localizare : Jud. Mh.

Propunere..................... Empty
MesajSubiect: Re: Propunere.....................   Propunere..................... Icon_minitimeDum Iul 08, 2012 11:04 pm

Mai bine ar merge sa se mareasca valoare lingourilor si sa le faca in milioane Razz
Sus In jos
murzalau
Membru
Membru



Data de inscriere : 17/07/2011

Propunere..................... Empty
MesajSubiect: Re: Propunere.....................   Propunere..................... Icon_minitimeLun Iul 09, 2012 2:36 am

E o idee buna asta cu lingourile daca s-ar introduce valori la lingouri de exemplu 100kk si 500kk ar fi mai usor si la "piata".sa zicem ca cineva vrea sa cumpere o arma de gm cu 1.7kkk in cazurile astea nu s-ar mai produce neintelegeri cu plata ai da 3 ling de 500kk si 2 de 100 si asta e .E foarte buna ideea in beneficiul celor mici mai ales. :bravo:
Sus In jos
Nevermore
Membru
Membru
Nevermore


Data de inscriere : 21/02/2012
Varsta : 31
Localizare : iasi/pascani

Propunere..................... Empty
MesajSubiect: Re: Propunere.....................   Propunere..................... Icon_minitimeLun Iul 09, 2012 3:29 am

plashe ideea cu lingourile Very Happy
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡
Helper
Helper
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡


Data de inscriere : 15/05/2012
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Propunere..................... Empty
MesajSubiect: Re: Propunere.....................   Propunere..................... Icon_minitimeLun Iul 09, 2012 4:21 am

Ideea cu lingourile mi se pare foarte buna . :bravo:
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Propunere..................... Empty
MesajSubiect: Re: Propunere.....................   Propunere..................... Icon_minitimeLun Iul 09, 2012 5:45 am

Voua vi se pare ok ideea cu lingouri ... dar voi nu va ganditi decat ce bine ar fi cu ele ... In sa nu va ganditi ca se poate crea buguri care sar putea extinde ! ?
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Continut sponsorizat





Propunere..................... Empty
MesajSubiect: Re: Propunere.....................   Propunere..................... Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere.....................
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  Propunere
» Propunere
» o Propunere!
» Propunere !
» o propunere:D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: