Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasa O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

  O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
rtcosmin
Membru
Membru



Data de inscriere : 08/06/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

 O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul Empty
MesajSubiect: O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul    O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul Icon_minitimeVin Aug 19, 2011 1:53 am

Draga Owner Angel te rog sa nu te superi pe mine pentru ca am postat acest mesaj aici dar nu am gasit categoria cu propuneri server. Ar trebuii sa o creezi pentru ca toti playerii sa poata sa te ajute in dezvoltarea seerverului.
Propunerea mea este simpla si necesara pentru comunitate.
Te rog doar un singur lucru sa modifici la server , acela fiind ca atunci cand faci un shop obiectul poti sa il pui la maximum 1kkk si te-as implora ca sa pui maximul de 2kkk deoarece multi playeri nu gasesc arme de gm sa cumpere si se plictisesc de joc lasandu-se si neaducandu-ti tie nici un profit.
Acum te vei intreba "De ce l-as asculta eu pe acest player? Ce avantaje as avea in urma acestei modificari?"
Este foarte simplu. Daca tu vei face aceasta modificare palyerii vor reveni pe server, deci prin urmare numarul lor va creste.
Un numar mai mare de pleyeri vor face donatii pentru ca ii incanta sa vanda armele dublu in joc. donatiile vor creste dublu aproape iar playerii vor fi foarte multumiti si vor aduce alti prieteni pe server.
Acum probabil te gandesti ca toti vom avea arme de GM dar nu este asa deoarece sfatul meu ar fi sa pastrezi ratele 500 (sau cel putin cea de yang) si astfel va trebuii sa muncesti destul pentru a-ti putea permite o astfel de arma.
Alt avantaj major ar fii eliminare playerilor care vand arme de gm pentru 1 sau 2 euro pe diferite retele mobile. Eliminare acestor playeri va constituii iarasi o crestere a donatiilor deoarece oamneii demaiavand de unde sa cumpere arme mai ieftine de 3 euro vor recurge la itemshopul de pe site.
Nu vreau sa mai lungim vorba pentru ca este destul ce am spus. Daca nu ma crezi sfatul meu este sa probezi aceasta metoda pentru una sau 2 saptamani si vei vedea rezultatele.
Te rog sa lasi reply la ceea ce am scris si daca nu va fi aprobata propunerea mea as dori sa imi precizezi clar cauza.

CU RESPECT BOSS23 un player devotat serverului.
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

 O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul Empty
MesajSubiect: Re: O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul    O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul Icon_minitimeVin Aug 19, 2011 1:57 am

ai mai fakt topicu asta la actualizari...

NU E POSIBIL
Sus In jos
7Pacate
Membru Elite
Membru Elite
7Pacate


Data de inscriere : 29/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Satu-Mare

 O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul Empty
MesajSubiect: Re: O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul    O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul Icon_minitimeDum Aug 21, 2011 12:56 am

Frate degeaba faci topicuri de astea ca pe angel il doare fix in sa nu zic ce de noi nu va mai chinuiti cu astefel de topicuri pt ca nu are rost e o idee buna si eu am avut o idee excelenta dar ce sa o mai lungim repet pe angel il doare in cot de noi
Sus In jos
Mircea12345
Membru
Membru
Mircea12345


Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 30
Localizare : Deva

 O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul Empty
MesajSubiect: Re: O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul    O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul Icon_minitimeDum Aug 21, 2011 2:12 am

Nu e vorba ca nu ii pasa , e vorba ca nu se poate asa ceva , crede-ma ca daca se putea , angel nu ar fi schimbat , dar ardeash da Smile asa ca , puteti da T.C
Sus In jos
DarkMeiden
Membru Elite
Membru Elite
DarkMeiden


Data de inscriere : 08/05/2010
Localizare : Deva

 O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul Empty
MesajSubiect: Re: O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul    O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul Icon_minitimeDum Aug 21, 2011 2:15 am

T.c
Sus In jos
Continut sponsorizat





 O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul Empty
MesajSubiect: Re: O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul    O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul Icon_minitime

Sus In jos
 
O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propunere pentru serverul nou!
» Propunere Pentru Angel Urgent...
» O propunere pentru GA Ardeash sau [Owner]Angel!!
» Care ma poate ajuta? va rog mult de tot :) ca un cadou de ziua mea :o3
» Pentru Domnul ardeash sau Angel pentru urmatorul videoclip pt server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: