Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaO propunere pentru GA Ardeash sau  [Owner]Angel!! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 O propunere pentru GA Ardeash sau [Owner]Angel!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
DREY
Membru
Membru
DREY


Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Romania,Caras-Severin,Fizes

O propunere pentru GA Ardeash sau  [Owner]Angel!! Empty
MesajSubiect: O propunere pentru GA Ardeash sau [Owner]Angel!!   O propunere pentru GA Ardeash sau  [Owner]Angel!! Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 2:14 am

Ardeash sau Angel am o propunere cu privire la evente.Multi jucatori sunt suparati ca numai sunt evente noi si as propune sa fie un event ca si acela care era inainte de rr cu caractere de lv 1.Precum sti multi jucatori sunt in cautarea de armuri de lv mic ca sa arate fain dar pika foarte greu si as propune sa se faca un event cu caractere de lv 1 in care fiecare sa aiba o armura rara sau sa le pice arme de lv mic.Acesta este o propunere de a mea si daca ai face asta am fi multi recunoscatori.












MULTUMESC ANTICIPAT Smile
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

O propunere pentru GA Ardeash sau  [Owner]Angel!! Empty
MesajSubiect: Re: O propunere pentru GA Ardeash sau [Owner]Angel!!   O propunere pentru GA Ardeash sau  [Owner]Angel!! Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 4:06 am

Ar fi o idee buna dar numai angel decide !..

T.C !
Sus In jos
 
O propunere pentru GA Ardeash sau [Owner]Angel!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O Intrebare pt [Owner]Angel
» Am probleme cu caracterul GA ardeash sau [Owner]Angel!
» Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..
» Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere)
» New Item : Sabie Neoplyth

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: