Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAngel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
..::[TheBoy]::..
Membru Elite
Membru Elite
..::[TheBoy]::..


Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Acolo unde tu nu ai sta nici macar o zii din viata ta

Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere) Empty
MesajSubiect: Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere)   Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere) Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 6:13 am

Uitati la ce m-am gandit eu pt infrumusetarea jocului: a fie introsuse in joc animale de calarit
Ex: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si preferatul meu Very Happy [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sper k nu fac reclama..daca fac reclama stergeti tropicul

SA AUD PARERI !!! [fast]

Angesl scz daca gresesc cu cva
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere) Empty
MesajSubiect: Re: Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere)   Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere) Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 9:24 am

scuze ca ma bag dar vreau sa-ti spun doar doua lucruri: nu faci reclama Wink daca nu ar fi fost oficialul,probabil nici speed nu s-ar fi facut Wink si al 2-lea -cele mai tari animale de calarit,numai ca daca s-ar fi bagat animalele astea imagineaza-ti ce lag infern ar fi Neutral
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere) Empty
MesajSubiect: Re: Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere)   Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere) Icon_minitimeVin Mai 13, 2011 12:05 am

Ar fi un lag infernal !!

Topic Inutil TC !!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere) Empty
MesajSubiect: Re: Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere)   Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere) Icon_minitime

Sus In jos
 
Angel sau ardeash uitativa (daca gresesc cumnva sau fac reclama... stergeti tripicul nu imi dati ban e o propunere)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Angel sau ardeash uitativa
» Angel sau Ardeash !
» O propunere pentru GA Ardeash sau [Owner]Angel!!
» Angel o propunere , daca este nevoie te ajut
» Nu Stergeti Sau Mutati Topicu , o sa fac la topicuuri pana raspunde angel

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: